Dodaj do ulubionych

KL.Mać Szczur wybitny śpiewak na Narodowym..

31.07.22, 11:12

kultura.gazeta.pl/kultura/7,114526,28742590,sting-zaprosil-na-scene-macieja-stuhra-aktor-tlumaczyl-slowa.html
Obserwuj wątek
  • benek231 Przemówienie Stinga na koncercie w Warszawie :O) 31.07.22, 15:43
   >> W sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się koncert Stinga. W pewnym momencie słynny piosenkarz poprosił Macieja Stuhra o przetłumaczenie kilku słów, które miał do powiedzenia publiczności. Muzyk mówił o tym, jak ważna jest we współczesnym świecie demokracja.

   - Demokracja jest atakowana. Atakowana w każdym kraju na świecie. Jeśli nie będziemy jej bronić, stracimy ją na zawsze. Ale demokracja to bałagan. Demokracja to frustracja. Demokracja jest często nieskuteczna. Wymaga ciągłej uwagi. Ciągłego dostosowywania. Ale wciąż warto o nią walczyć - stwierdził Sting.

   Dalej mówił o tym, że bez demokracji czeka nas "koszmar", "więzienie umysłów", a także "przemoc, opresje, zniewolenie i milczenie". - Ta alternatywa nazywa się tyranią, a każda tyrania oparta jest na kłamstwie. A im większa tyrania, tym większe kłamstwo - tłumaczył. >>

   natemat.pl/428560,sting-przerwal-koncert-w-warszawie-muzyk-mowil-o-ataku-na-demokracje

   Czyli cos ci sie pomylilo Qwardianie   qwardian napisał:
   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka