Dodaj do ulubionych

Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił

10.08.22, 18:51
Aktorki nie kojarzę.
- Young była wielką gwiazdą kina. W latach 40. kręciła po osiem filmów rocznie. Później przeniosła się na mniejszy ekran i miała własny serial

Clark Gable to dla mnie superstar. Historia miała wyglądać tak Frank nie był nawet biskupem! Usuną teraz wszystkie filmy z Jego udziałem?

Cytat
Podobno, gdy tylko Gable nie mógł znaleźć aktorki, pytał ludzi wokół: "Gdzie jest moja dziewczyna?". plotki o ich romansie szybko wyszły poza plan zdjęciowy. Nikt nie wiedział jednak, co wydarzyło się w nocnym pociągu, którym wracali do Hollywood.

Podczas kręcenia filmu aktorzy mieli swoje własne przyzwoitki. Noc w pociągu była pierwszym momentem, w którym Young nie miała opiekuna. To właśnie tej nocy Gable miał podobno opuścić swój przedział i odwiedzić młodą aktorkę. Owocem tej wizyty stała się urodzona dziewięć miesięcy później córka — Judy. O ciąży nikt jednak nie wiedział.

Obserwuj wątek
    • oleg3 "date rape" 10.08.22, 19:41
      Po czterech latach od śmierci siostry Christopher, syn Young z drugiego małżeństwa, i jego żona zdecydowali się ujawnić szokującą prawdę. W 2015 r. Linda Lewis oświadczyła publicznie, że w 1998 r. 85-letnia wówczas Young wyznała jej, że Gable ją zgwałcił. Po tym, jak w odcinku "Larry King Live" zapoznała się z pojęciem "date rape", czyli sytuacji, w której na randce dochodzi do gwałtu, poprosiła swoją synową o rozmowę. To właśnie wtedy dotarło do niej, że podczas nocy w pociągu "to właśnie się wydarzyło". Wcześniej uważała, że zadaniem kobiety jest odpieranie "zalotów" mężczyzny i uważała, że to ona jest winna.

Panowie, bez paniki. Ja też nie pamiętam wszystkich sytuacji podejrzanych o "date rape". Najgorsze, że nawet imiona ofiar się zatarły.
    • perla_z_roztocza Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 11.08.22, 14:21
      no i co z tego, że nie wiedziała?
      Ważne, że sobie przypomniała.
      I teraz tego całego Gable wsadzą do pudełka właśnie.
      • boomerang Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 12.08.22, 01:06
        Problem w tym czy tego Gable stać będzie na zapłacenie wysokiego odszkodowania, zwłaszcza że podobno nie czuje się najlepiej.
      • esteemiriam Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 12.08.22, 17:03
        Za chwilkę wg tej metody, wszystkie sobie "poprzypominamy", i będziecie jak raz, mieć sprawy, siedzieć w pierdlu.
        Nawet stulatki będą dochodziły swoich praw. smile))
        Metoo!
        • esteemiriam Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 12.08.22, 17:06
          Swoją drogą, pierwsze badanie jakie te panie powinny przejść to tomografia komputerowa mózgu, ile tkanki jest czynnej, albo rezonans, po demencja to choroba pań przypominających sobie po 63 latach właśnie.
          Z wiekiem pamięć sie polepsza? No właśnie nie bardzo. Traci sie ją, a ona "sobie przypomniała". Alzheimer ją gwałci! Żałosne to wszystko.
        • oleg3 Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 12.08.22, 17:21
          Na szczęście mężczyźni umierają wcześniej.
          Metoo!
        • perla_z_roztocza Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 13.08.22, 00:20
          esteemiriam napisała:

> Za chwilkę wg tej metody, wszystkie sobie "poprzypominamy", i będziecie jak raz

gorzej będzie jak faceci sobie "poprzypominają".
          Gwałt jest jednym z najbardziej obrzydliwym przestępstwem.
          W zasadzie ogólne pojęcie gwałtu w naszym społeczeństwie polega na tym, że jakiś zboczeniec przyłożył nóż do gardła kobiety i grożąc pozbawieniem życia zgwałcił ją.
          Ale ja zajrzałem do kodeksu karnego. I tam jest definicja gwałtu.
          Otóż gwałt nie musi być związany z przemocą.
          Wystarczy podstęp.
          No i podrywasz na jakiejś imprezie atrakcyjną kobietę, lądujesz z nią w łóżku i rano odkrywasz, że zostałeś podstępem zgwałcony.
          Gdy zszedł makijaż okazało się, że dmuchałeś nie ślicznotkę a szkaradę. Biust był z silikonu, włosy sztukowane, a tam niżej to chirurg plastyczny spierdolił sprawę co taki gość zobaczył tylko za dnia.
          Toż to jest gwałt.
          Problem w tym, że faceci tego nie zgłaszają.
          Bo modlą się aby tą wieczorną "ślicznotkę" nie zapłodnił bo potem tylko alimenty a i dziecko niezbyt udane.
          Słowem, w karaniu gwałtu nie ma równości właśnie.
          • boomerang Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 13.08.22, 00:32
            Równouprawnienie płci jeszcze się tak do końca nie uprawomocniło, ale kiedyś panie dostaną wreszcie to o co zbiorowo walczyły. Szarmanckich dżentelmenów już wtedy nie będzie.
          • esteemiriam Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 13.08.22, 01:58
            Zgadzam się z jednym, mianowicie, że gwałt jest "najobrzydliwszym" przestępstwem.
            Fizyczny, psychiczny, podstęp.
            Reszta to przedziwny komentarz, mam nadzieję, że to nie trauma?

dobrej nocki
            • boomerang Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 13.08.22, 02:17
              dobrej nocki? to może byście się tak znowu zeszli?
            • perla_z_roztocza Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 13.08.22, 09:37
              esteemiriam napisała:

> mam nadzieję, że to nie trauma?

jedyną traumę jaką miałem w życiu to wtedy gdy kupiłem pączka z nadzieniem a potem okazało się, że w środku nie ma nadzienia właśnie.
              • qwardian Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 13.08.22, 11:31
                Nie powinno kopulować się z nadzieniem, kosmetykiem i chirurgią estetyczną. Marilyn Monroe wyglądała jak przeciętna Polka na diecie, a po operacji szczęki nie mogła jej zamknąć nawet podczas spania.
              • esteemiriam Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 13.08.22, 12:43
                smile
                Lubię takie odpowiedzi.
                I przepraszam za głupią supozycję.
    • andrzejg Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 13.08.22, 09:47
      Jakże musieli za młodu namieszać w głowie tej kobiecie. Totalna indoktrynacja.

Tak jak i dzisiaj u nas. Mój znajomy , przy okazji spotkania przy kielonku, wyznał, że kobieta MUSI zaspokoić potrzeby męża. Tak ponoć nakazuje kościół w swoich naukach. Nie będę wnikał, czy tak jest, czy nie. Ważny jest pogląd sympatycznego gościa. Nie zdziwiłbym się , gdyby pod wpływem przekaziorów ta kobieta odkryła, że mąż też może zgwałcić.

To na randce tym bardziej.
      • esteemiriam Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 13.08.22, 15:30
        Ze względu na KK pojawiło sie już od wieków - zjawisko prostytucji małżeńskiej.
        • perla_z_roztocza Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 13.08.22, 16:24
          esteemiriam napisała:

> Ze względu na KK pojawiło sie już od wieków - zjawisko prostytucji małżeńskiej.
          >

adekwatną odpowiedzią na powyższy wpis może być tylko coś takiego:
          bogaci Żydzi namówili Adolfa (też Żyda) aby wymordował biednych Żydów właśnie.
          • esteemiriam Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 14.08.22, 00:41
            Adekwatną? Nonsens.
            Czasami Twoje niewiedza jest paraliżująca.
            Termin " służba boża" - mówi Ci to coś?
            Jeśli nie, po prostu trzeba zostawić Cię
            w twojej ufności,
            Nie chce się ale jeśli się nie odbębni, będzie niepokój w domu.
      • perla_z_roztocza Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 13.08.22, 16:17
        andrzejg napisał:

> Mój znajomy , przy okazji spotkania przy kielonku, wyz
        > nał, że kobieta MUSI zaspokoić potrzeby męża. Tak ponoć nakazuje kościół w swoi
        > ch naukach.

a mąż musi zaspokoić potrzeby żony..
        Gdyby twój znajomy mniej pił a rozejrzałby się w pozwach rozwodowych składanych przez kobiety to odkryłby, że w co drugim kobiety skarżą się, iż mąż separuje się od wspólnego łoża.
        Natomiast osobiste poglądy nt. KK nie mają tu nic do rzeczy właśnie.
        • esteemiriam Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 14.08.22, 00:45
          Co to znaczy, w tej sferze, że ktoś, mąż, żona
          'muszą"
          zaspokoić potrzeby? Co to jest?
          Hydraulika moczowo płciowa?
          Czy związek. Natrętna jedna ze stron,
          może zabić związek.
          Jeśli sie takie kwestie "musi" no to paradoks, Perła,
          zaprzeczyłeś, a teraz definiujesz prostytucję małżeńską.

dobrej nocy,
          • boomerang Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 14.08.22, 00:56
            już nie "dobrej nocki" tylko "dobrej nocy" - akcje Perły się ciut obniżyły
        • boomerang Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 14.08.22, 01:10
          a mąż musi zaspokoić potrzeby żony..

Potrzeby jak wiemy mierzy się wskaźnikami takimi jak wydajność z hektara albo w jednostkach takich jak kilowatogodzina. Trzy kwadranse jazzu to tylko dla kawalerów-amatorów.
      • boomerang Re: Przez 63 lata nie wiedziała, że ją zgwałcił 13.08.22, 23:47
        kobieta MUSI zaspokoić potrzeby męża. Tak ponoć nakazuje kościół w swoich naukach.

Doradź znajomemu żeby, dla jeszcze większego męskiego usatysfakcjonowania, przepisał się z kościoła do meczetu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka