Dodaj do ulubionych

Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska?

23.08.22, 19:43
Poniżej tekst Giertycha, którego uwielbiacie:

PiS chce zabić Tuska.
Redaktor „Sieci”, TVP i Gazety Polskiej pan Robert Tekieli wezwał , aby PiS „odstrzelił Tuska najlepiej 3 miesiące przed wyborami”. Jest oczywiste, że mamy do czynienia z nawoływaniem władz PiS-u do zamordowania lidera opozycji. Słowo ”odstrzelić” ma wprawdzie obok zabójstwa jeszcze znaczenie „usunąć z funkcji, zdymisjonować”’ ale jak niby PiS mialby zdymisjonowac Tuska? Poza tym przeciętny odbiorca odbiera takie słowo przede wszystkim w podstawowym znaczeniu, czyli znaczeniu wzywania do zabójstwa. Historia zabójstwa prezydenta Gdańska mógła mieć taki początek. Redaktorowi „Sieci” już dzisiaj powinny być postawione zarzuty z art. 18 par.2 kk w związku z art. 148 par. 2 pkt 3 kk. W moim przekonaniu kwalifikacja podżegania do zabójstwa jest właściwsza w tym przypadki niż art. 255 par. 2 kk tj. nawoływanie do popełnienia zbrodni. Jest właściwsza z tego powodu, że jego słowa są skierowane do PiS, czyli do konkretnych ludzi, a nie do wszystkich. To właśnie rozróżnia nawoływanie do zbrodni od podżegania do niej. Konkretności adresatów.
Jest szokujące, że wokół calej sprawy zapadło głuche milczenie. Milczą dziennikarze, milczy PiS, milczą publicyści, symetryści, obrońcy praw człowieka, organizacje tych obrońców, milczą biskupi, milczą redakcje gdzie pracuje Tekieli, milczą politycy. Tusk jest osobą tak atakowaną, że wydaje się jakby pozbawiono go praw człowieka. Sędzia TK przedstawia go na równi z Hitlerem, TVP dorabia mu czerwone rogi i pozbawia prawa do nazywania się Polakiem, ministrowie odsyłają go do Niemiec aby tam kandydował. Jednocześnie TVP zrównuje go z Putinem i jego zbrodniami w Ukrainie. Trwa świadoma nagonka na niego, a motywem jest, że PiS uważa go za największe zagrożenie dla swej władzy. Mamy znaną w każdym tworzącym się autorytaryzmie metodę dehumanizacji przeciwników. Logiczną konsekwencją jest więc, że nawiedzeni publicyści PiS będą wzywać do zamordowania tego Niemca, Hitlera, putinowca etc. Bo śmierć Tuska byłaby dla PiS-u wybawieniem. Dzisiejszy brak potępienia dla przestępstwa pana Tekielego oznacza, że oni świadomie oczekują, aby ktoś Tuska zabił.
Prokuratura od 7 lat stała się zbrojnym ramieniem rządzących. Brak wszczęcia z urzędu śledztwa w sprawie słów redaktora „Sieci” to najwyższy poziom skundlenia się tych ludzi. A milczenie ze strony PiS oznacza, że oni oczekują na to, aby ktoś rzeczywiście podjął się zamachu na lidera opozycji. Takiej postawy w Polsce nie było od czasu nagonki na Narutowicza. To hańba której PiS nie zmyje z siebie nigdy.
Roman Giertych
Obserwuj wątek
    • oleg3 Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 23.08.22, 20:35
      www.fronda.pl/a/skandal-sad-uznal-ze-mozna-nawolywac-do-zabicia-jaroslawa-kaczynskiego,50138.html

W dniu dzisiejszym, tj. 16.04.2015 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa, XIV Wydział Karny, sygnatura akt XIV Kp 543/15 (ul. Ogrodowa 51 a) postanowił:

odrzucić zażalenie Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocy na postanowienie Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów w sprawie odmowy wszczęcia śledztwa w sprawie nawoływania do zabicia Jarosława Kaczyńskiego przez posła Janusza Palikota.
      Sąd uznał, że słowa Palikota nie zalicza się do czynów zabronionych i należy je traktować jako dobry żart

Dzisiejsza decyzja sądu jest prawomocna.
      • qwardian Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 23.08.22, 20:55
        Olegu, szczekasz na odstrzelenie wnuka nadczłowieka, Piq przestrzegał przed ludźmi pokroju braci Kaczyńskich..

www.granice.pl/opowiadanie/anty-bohater-na-wawelu-cz-2/2990/1
      • andrzejg Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 24.08.22, 06:25
        Jesteś przykładowym symetrystą.
        Zawsze powtarzam, że miało być lepiej , a członkowie i zwolennicy PiS mieli być przykładem do naśladowania.
        A co jest? Trzecia prawda.

• gerlalt Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 24.08.22, 10:36
          Ja mam w du..e partię i ich wodzów. Mało mnie interesuje kto rządzi a patrzę w ten sposób. PiS mi jeszcze nie ukradł a PO zawinęło moje pieniądze z 3 filaru. Wniosek od złodziei trzymaj się z daleka.
        • oleg3 Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 24.08.22, 13:09
          Andrzeju. Co Totalsi zamierzają zrobić z "przykładowymi symetrystami" po zdobyciu władzy? Śmierć cywilna? Berufsverbot? Domiar podatkowy?
        • sz0k Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 24.08.22, 14:18
          andrzejg napisał:

> Jesteś przykładowym symetrystą.

Co to jest "symetrysta"? Czy to jakiś rodzaj obelgi wymyślony przez hipokrytów do kontratakowania w momencie kiedy wytyka się im ich hipokryzję? Lepiej być symetrystą czy hipokrytą?

> Zawsze powtarzam, że miało być lepiej , a członkowie i zwolennicy PiS mieli być
          > przykładem do naśladowania.

Czyli wystrugałeś sobie chochoła, z którym następnie dzielnie wojujesz.
          Ja na przykład (i o ile dobrze kojarzę oleg również) "zawsze powtarzaliśmy", że dupokracja jest do dupy i nie ma większej różnicy między PO czy PiS, czy innymi uczestnikami tej hucpy (co do pryncypiów i reguł gry, którym podlegają). Bo to sama gra, w której biorą udział jest fundamentalnie zepsuta i narzuca chore zachowania/reguły, a nie jej uczestnicy. To trochę tak jakbyś jednemu z graczy "rozbieranego pokera" zarzucił, że się obnaża bo Ty sobie wydumałeś, że on "miał być przecież lepszy i się tak nie zachowywać"... tyle, że on nadal gra w tą samę grę z jej debilnymi zasadami, to jak ma się zachowywać?

Marzy Ci się "demokracja z ludzką twarzą" to zacznij od siebie i swojego środowiska, a nie od "bo myślałem, że to ONI będą inni". Każdy chce żeby było lepiej, ale nikt nie chce zaczynać od siebie, tylko wiecznie patrzy na tych "innych".
          • andrzejg Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 05:14
            A Ty?
            Zacząłeś od siebie?
            • sz0k Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 09:57
              andrzejg napisał:

> A Ty?
              > Zacząłeś od siebie?

Generalnie staram się zaczynać naprawianie świata od siebie. Choćby w czymś takim jak branie udziału w dyskusji na forum internetowym i odpisywanie - np. staram się czytać cały post przedmówcy i ustosunkowywać się do niego w całości, a nie pomijać fragmenty niewygodne, nie odpisywać po kilka razy, urywkowo, pod wpływem chwilowej emocji, nie odpowiadać pytaniami na pytanie, itd., itp. Do tego staram się ustosunkowywać do tego co rzeczywiście zostało napisane, a nie do tego co mi się wydaje, że mój rozmówca myślał, czy czuł.
          • andrzejg Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 06:08
            Nie wiem w jakim systemie obowiązuje zasada eliminacji fizycznej przeciwnika politycznego, ale nie widziałem jej wśród zapisów o demokracji. Nie czepiałbym się rozbieranego pokera, bo reguły są tam jasne. Czepię się demokracji, bo coś mi się wydaje , że nawet pisowcy ( albo szczególnie oni ) chcą wprowadzić do niej zasadę eliminacji fizycznej. Tak są zapatrzeni w system Putina.

• sz0k Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 10:05
              andrzejg napisał:

> Nie wiem w jakim systemie obowiązuje zasada eliminacji fizycznej przeciwnika po
              > litycznego, ale nie widziałem jej wśród zapisów o demokracji.

Tylko, że "eliminacja fizyczna przeciwnika" to są projekcje chorego umysłu Giertycha.
              Zauważ, że ja zacząłem mój udział w dyskusji nie jako komentarz do wypowiedzi Giertycha, która po prostu do poważnego komentowania nawet się nie nadaje, tylko do Twoich wynurzeń o "symetryzmie" i "PiS-ie, który miał być lepszy". Mój wpis jest oderwany od bredni Giertycha, ma raczej charakter ogólnego komentarza co do wojen plemiennych, które toczą się nieustannie w dupokracji.
        • perla_z_roztocza Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 24.08.22, 16:29
          andrzejg napisał:

> Jesteś przykładowym symetrystą.

ja tu będę robił za symetrystę.
          Otóż:
          dorzeczy.pl/obserwator-mediow/338107/najsztub-rozprawial-o-pobiciu-morawieckiego-i-kurskiego-szokujaca-audycja-w-tok-fm.html
          enuncjacje Giertycha są niewiarygodne.
          Po tym jak zemdlał i zaczął ukrywać się przed prokuratorem to ewidentnie zwariował.
          Niedawno ujawnił, że napad Rosji na Ukrainę to spisek Kaczyńskiego i Orbana celem odzyskania przez Polskę Lwowa i okolic a przez Węgry Zakarpacia.
          Czy kogoś takiego można traktować poważnie?

A co do Najsztuba jest.
          Ja chętnie popatrzyłbym jak politycy walą się po mordach.
          Bo mnie wolno.
          Bo ja nie trajkoczę, że jestem lepszy, jestem inteligentniejszy, mądrzejszy, wykształcony, demokratyczny i promieniuję miłością a moi oponenci to bydło, hołota i mordercy.
          Ale tak się przedstawia aktualna opozycja więc zachęta do walenia po ryjach trochę się kłóci z tym przekazem właśnie.
          • oleg3 Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 24.08.22, 17:07
            > ja tu będę robił za symetrystę.

Ostra konkurencja. Ja, ty, szok, ...

Ciekawe jak totalsi zamierzają wygrać wybory. Toż bez symetrystów dostaną swoje 30 proc. i dalej będą obrażać wyborców.
            • andrzejg Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 05:21
              Ależ Was zabolało nazwanie symetrystą.

Czy to obraza? Stwierdzenie faktu.
              Wystarczy ,że napiszę coś krytycznego o PiS i zaraz mogę przeczytać...a za PO też to było,
              albo że jestem do gruntu przesiąknięty antypisem.
              Teraz do symetrii wywołałeś Palikota. To ten od kutasa, prawda?
              Ładną symetrię wybrałeś dla człowieka z PiS. Do tego już doszło , że posiłkujesz się Palikotem?

Napiszę jeszcze raz. Może dotrze do Was, że argumenty o istnieniu czegoś wcześniej są durne.
              Miało być lepiej i tego należało oczekiwać od ludzi ze sloganami związanymi z wiarą na ustach.

Tak swoją drogą poza prełą chyba nie ma tu zwolennika PiS.
              • oleg3 Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 09:53
                > Może dotrze do Was, że argumenty o istnieniu czegoś wcześniej są durne.

Ja pewnie przeoczyłem fundamentalną zmianę w PO. Partia rozliczyła się z przeszłością, pokajała za błędy, wywaliła zużyte kadry i zaproponowała nowy program. Gdzie mogę o tym przeczytać Andrzeju?
              • perla_z_roztocza Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 10:12
                andrzejg napisał:

> Tak swoją drogą poza prełą chyba nie ma tu zwolennika PiS.

ja jestem wyjątkowym zwolennikiem PiS.
                Nie ma drugiego takiego jak ja, czyli taki zwolennik PiS, który nigdy nie zagłosował na PiS właśnie.
              • t_ete I nikt nie pamieta 25.08.22, 11:05
                andrzejg napisał:

> Teraz do symetrii wywołałeś Palikota. To ten od kutasa, prawda?
                > Ładną symetrię wybrałeś dla człowieka z PiS. Do tego już doszło , że posiłkujes
                > z się Palikotem?

I nikt nie pamieta po co byl ten 'kutas' Palikota?
                Ze dotyczyl bulwersujacej sprawy gwaltu na studentce w izbie zatrzyman?
                Ze sprawca gwaltu byl policjant?

To b.dobrze dokumentuje jaka zbitka pojeciowa zostaje w glowach.

W 2007 Palikot zorganizowal konferencje prasowa. To wlasnie plastikowy penis,
                ktory 'pojawil sie' na tej konferencji wzbudzil najwieksze kontrowersje. Plastikowy pistolet
                - nie. A temat konferencji - 'spadl' na dalszy plan.

"Janusz Palikot ze swoim dramatycznym apelem zwrócił się do komendanta głównego policji i ministra sprawiedliwości. Domagał się interwencji w sprawie lubelskich policjantów podejrzanych o gwałt i molestowanie seksualne. Funkcjonariusze są już w areszcie, ale zdaniem poła PO odpowiedzialność powinni ponosić także ich przełożeni. - W komendzie lubelskiej torturowano człowieka, gwałcąc go. Powinniśmy bić na alarm w tej sprawie – podkreślił Palikot.

Starszy sierżant Grzegorz K. jest podejrzany o dwukrotne zgwałcenie w policyjnej izbie zatrzymań pijanej studentki. A policjant Michał G. i strażnik miejski Bartłomiej J. usłyszeli zarzuty molestowania seksualnego dwóch dziewcząt w wieku 14 i 15 lat. Policjant miał grozić dziewczynom śmiercią, jeśli opowiedzą komukolwiek o tym, co się stało.

Janusz Palikot chce, by sprawą zajęło się CBA, której zadaniem, jak tłumaczył, jest „pilnowanie ludzi władzy i patrzenie władzy na ręce". A od komendanta głównego policji Konrada Kornatowskiego Palikot domaga się eliminacji negatywnych zachowań wśród policjantów.

Poseł zaapelował do społeczeństwa, aby się zorganizowało się i domagało wyjaśnień. - Władza sama z siebie nic nie zadziała - podsumował Palikot. "

W 2011 - sad uznal, ze policjant Grzegorz K. zgwałcił cztery lata temu w lubelskiej izbie zatrzymań 20-letnią studentkę i skazał go na trzy lata więzienia.

"Prokuratorzy ustalili, że oprócz studentki policjant molestował także inne kobiety, które przebywały w policyjnym areszcie w Lublinie: dotykał w miejscach intymnych, żądał seksu w zamian za jedzenie, namawiał do rozbierania się za możliwość zapalenia papierosa. Kobiety się jednak nie zgadzały.

Oprócz zeznań zgwałconej dziewczyny prokuratura zebrała też inne dowody na winę policjanta. Na pościeli, w której spała studentka, zabezpieczono ślady nasienia z jego DNA. Na spodniach funkcjonariusza znaleziono też ślady krwi dziewczyny.

Mimo mocnych dowodów przełożeni Grzegorza K. długo zwlekali z wyrzuceniem go ze służby. Konsekwencji nie wyciągnęli wobec funkcjonariuszy, którzy również pracowali w izbie zatrzymań, gdy Grzegorz K. miał dokonywać przestępstwa. Co więcej, inna policjantka na antenie lokalnej rozgłośni radiowej broniła sierżanta, tłumacząc, że nie mógł zgwałcić studentki, bo ta była "pijana", "obsikana" i "miała okres".

To wtedy Palikot zorganizował konferencję prasową z wibratorem i opłacił billboardy z hasłami: "Komendanci muszą odejść" oraz "Gwałt w izbie zatrzymań".

Po latach w glowach owczesnych przeciwnikow Palikota zostal tylko ten 'kutas'.
                Nie sadze by interesowal ich wowczas temat konferencji - to byl kwiecien 2007,
                rzady koalicyjne PiS, Samoobrony i LPR. Kazda krytyka ze strony opozycji
                traktowana byla jak 'atak' polityczny, nawet gdy sprawa dotyczyla ludzkiej krzywdy.

Czy zatem 'kutas Palikota' to nauczka dla politykow by ostroznie uzywali symboli?
                Moze jednak to dowod na skuteczny trolling w internecie?

Bo tak przeciez dziala ludzki mozg.
                Wystarczy czesto 'wbijac' - i slad zostaje.

Nie inaczej bylo ze 'szczaniem do zniczy' (wymysl Cejrowskiego),
                z prezydentem Komorowskim, ktory 'skakal po krzeslach' (wielka netowa
                akcja Szefernakera w 2015), a teraz z 'niemieckim fejkiem rteciowym' powtarzanym jak mantra
                przez 'prawa strone internetu' (dla tej narracji nie ma znaczenia prawda : wykryto podwyzszone
                wartosci rteci w probkach pobranych w Kanale Gliwickimi i Kedzierzynskim o czym poinformowal
                17 sierpnia Glowny Inspektorat Ochrony Srodowiska).

Lansowany przez Sakiewicza 'pucz rteciowy' to taka sama 'wbijka' jak poprzednie
                i pewnie przetrwa w 'prawych mozgach' jak te wczesniejsze.

tete

ps. Ostatecznie decyzja sadu w 2012 - byly policjant (dyscyplinarnie zwolniony) Grzegorz K. trafil na 2,5 roku do wiezienia.

• oleg3 Re: I nikt nie pamieta 25.08.22, 11:30
                  Fajnie Tete, że ustawiłaś Andrzeja do pionu. Wiem, wiem ..., że to miał być błyskotliwy sztych w olega. No cóż, nie wyszło.
                  • t_ete Nie 25.08.22, 12:29
                    oleg3 napisał:

> Fajnie Tete, że ustawiłaś Andrzeja do pionu. Wiem, wiem ..., że to miał być bły
                    > skotliwy sztych w olega. No cóż, nie wyszło.

Nie. To bylo przypomnienie calej historii skad sie wzial plastikowy penis na konferencji
                    Palikota i konkluzja.
                    Zadedykowalam wszystkim, ktorzy maja skojarzenie 'plastikowy penis'+Palikot.

tete
                    • oleg3 Re: Nie 25.08.22, 12:52
                      Pamiętam tamtą sytuację. Palikot był skuteczny. W słusznej sprawie.
                • benek231 Re: I nikt nie pamieta 26.08.22, 06:21
                  t_ete napisała:

> Lansowany przez Sakiewicza 'pucz rteciowy' to taka sama 'wbijka' jak poprzednie
                  > i pewnie przetrwa w 'prawych mozgach' jak te wczesniejsze.

**
                  Przecez robia to pod Boomeranga i reszte tego debilnego elektoratu. Ktory ma podchwytywac to co mu podsuwaja i skandowac, zakrzykiwac, tak jak szczyle przedrzezniaja czyjes przejezyczenie, slowna pomylke - dlugo i wytrwale.

Przez rok z luboscia miedlili w pyskach podsuniete im osmiorniczki.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
                  Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
              • sz0k Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 11:53
                andrzejg napisał:

> Ależ Was zabolało nazwanie symetrystą.

Zabolało mnie coś o czego definicję dopiero poprosiłem? Doprawdy andrzeju, powtarzam to już po raz kolejny, dyskusje z Tobą (i nie tylko) przypominają zapasy w gównie. Co byś nie robił i tak utaplasz się koniec końców w gównie. Bo Ty nie dyskutujesz z sz0kiem, olegiem3, czy perla i tym co oni napisali, Ty dyskutujesz ze zbudowaną w swoim umyśle postacią sz0ka, olega3 i perly - symetrysty, pisiora, katola, prawaka, homofoba, czy kogo tam jeszcze. Ja rozumiem, że przypinanie łatek, szufladkowanie ma ułatwić odbiór świata, ale ja wolałbym się skoncentrować na tym co konkretnie dana osoba powiedziała, a nie na tym co mi się wydaje, że mój rozmówca myślał i czuł. Czyli klasyczne - więcej ad rem, mniej ad personam. Nomen omen Giertych zrobił przecież dokładnie to samo - toć sam w swoim własnym wpisie stwierdził, że wprawdzie "odstrzelić" ma też inne znaczenie, ale ono jest nie ważne i na pewno redaktorowi chodziło o zastrzelenie Tuska, bo... bo tak... pasuje Giertychowi do jego antypisiej fiksacji.

> Czy to obraza? Stwierdzenie faktu.

Nie może obrazić coś co nic nie znaczy (tudzież może oznaczać wszystko). Tak jak "homofob".

> Wystarczy ,że napiszę coś krytycznego o PiS i zaraz mogę przeczytać...a za PO t
                > eż to było,
                > albo że jestem do gruntu przesiąknięty antypisem.

A napisałeś coś krytycznego o PiS? Wrzuciłeś debilny post Giertycha o jakimś redaktorze z "Gazety Polskiej". To jest jeden z klasycznych przykładów dlaczego "antyPiS" jest tak wyśmiewany - wyolbrzymianie ponad miarę i wieczna histeria.

> Teraz do symetrii wywołałeś Palikota. To ten od kutasa, prawda?
                > Ładną symetrię wybrałeś dla człowieka z PiS. Do tego już doszło , że posiłkujes
                > z się Palikotem?

Czyli sam przyznajesz, że nie ma w tym żadnej symetrii? Ten "człowiek z PiS" to jest jakiś redaktor z "Gazety Polskiej", Palikot był posłem na Sejm. Jeśli już to chyba ciężar po stronie Palikota jest znacznie większy.

> Napiszę jeszcze raz. Może dotrze do Was, że argumenty o istnieniu czegoś wcześn
                > iej są durne.

Nie siedzę wprawdzie w głowie olega, ale wydaje mi się, że tu nie do końca chodzi o to, że "wcześniej też tak było", tylko o to jakie reakcje towarzyszyły TYM SAMYM ludziom na TE SAME tematy. Jeśli ktoś nie miał problemu z pewnymi zachowaniami, ba wręcz był ich gorącym zwolennikiem kiedyś, a teraz nie może wytrzymać z oburzenia na identyczne (przynajmniej w teorii) to jest to powód do wytknięcia hipokryzji. I to staramy się robić, a Ty z jakimś "symetryzmem" wyjeżdżasz. W skrócie i uproszczeniu: my wiemy, że jedni i drudzy robią to samo i wcale nie twierdziliśmy, że jedni będą "lepsi" od drugich, my wytykamy i nabijamy się z hipokrytów, którym to samo u jednych nie przeszkadzało, wręcz się podobało, ale już u drugich wywołuje "święte" oburzenie.

> Miało być lepiej i tego należało oczekiwać od ludzi ze sloganami związanymi z w
                > iarą na ustach.

Czyli wychodzi na to, że największym symetrystą andrzeju jesteś... Ty... Nikt tak jak "antyPiS" nie stara się wyszukać we wszystkim co PiS robi takiego samego "zła" jak robili poprzednicy. W większości niestety z komicznym rezultatem.

> Tak swoją drogą poza prełą chyba nie ma tu zwolennika PiS.

Ja chyba już parę razy tu pisałem, że o ile "zwolennikiem" to bym się na pewno nie nazwał, to nie ukrywam, że na pewno na tle absolutnie porąbanej "totalnej opozycji" oraz dotychczasowych rządów (po 90) PiS nie wygląda tak najgorzej.
                • qwardian Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 11:58
                  Szoku, czy potrafisz w krótki i zwięzły sposób bez użycia bluzgów sformułować swoje myśli?
                  • sz0k Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 12:41
                    qwardian napisał:

> Szoku, czy potrafisz w krótki i zwięzły sposób bez użycia bluzgów sformułować s
                    > woje myśli?

Nie. Kuchwa.
                    • qwardian Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 13:30
                      Jesteś moim starszym bratem bez względu..
                      • sz0k Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 13:58
                        qwardian napisał:

> Jesteś moim starszym bratem bez względu..

Nie to żebym poczuł się urażony czy coś, ale mimo wszystko myślę, że jednak młodszym...
                        • qwardian Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 26.08.22, 14:54
                          Czuję się Szoku młodo i żwawo jak na 140 lat, ale nie potrafię już skoczyć fikołka w miejscu i chodzić na rękach.
    • boomerang Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 23.08.22, 23:07
      To własna partia musi go odstrzelić, bo wystrzelił jak Filip z konopi.
      • qwardian Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 24.08.22, 09:41
        Tak jak odstrzelili Kidawę Błońską na którą chciałem głosować..
    • sz0k ja osobiście czekam na Paruzję 24.08.22, 14:22
      I patrząc na powszechne i postępujące zidiocenie świata, czekam z tym większym utęsknieniem.
      • perla_z_roztocza Re: ja osobiście czekam na Paruzję 24.08.22, 16:14
        i owszem, ale według Apokalipsy św. Jana przed paruzją czekają nas niezbyt miłe przeżycia.
        Choć może się mylę bo dawno temu czytałem właśnie.
      • qwardian Re: ja osobiście czekam na Paruzję 24.08.22, 16:57
        A ja czekam niecierpliwie na godzinę 19.30 TVP1, gdzie zawsze jest coś o Tusku na wesoło..
        • oleg3 Re: ja osobiście czekam na Paruzję 24.08.22, 17:28
          Od lat oglądam w TV tylko sport. I nie rozumiem oburzenia, że TVP to, A TVN tamto. Nie ma obowiązku oglądania telewizji. Jest obowiązek płacenia abonamentu. Obowiązek raczej teoretyczny. Ja od lat nie płacę i jestem do przodu, nawet gdyby mnie złapali.
          • qwardian Re: ja osobiście czekam na Paruzję 24.08.22, 18:21
            A ja wczoraj wieczorem oglądałem ciekawy program na Telewizji Trwam tyczący apokryfów, bo w pełni nie rozumiałem ich pochodzenia i co je wyróżniało od Słowa Świętego.
            • oleg3 Re: ja osobiście czekam na Paruzję 24.08.22, 18:26
              Tak. Trafiają się perełki. Dodam, że rzadko i szkoda czasu na oglądanie bagna, bo może trafi się coś interesującego. Telewizja umiera. Jest i będzie, ale powoli przechodzi (jak prasa) w niszę dla emerytów.
              • gerlalt Re: ja osobiście czekam na Paruzję 24.08.22, 22:48
                To nie takie proste albowiem tzw. nisza emerytów stale się powiększa. Widać to dobrze w Niemczech.
              • boomerang Re: ja osobiście czekam na Paruzję 24.08.22, 22:50
                a mnie jak na złość zaostrzył się właśnie wzrok i mogę ponownie oglądać TV bez okularów, tak jak miałem 30 lat temu
                • andrzejg Re: ja osobiście czekam na Paruzję 25.08.22, 05:26
                  wzrok się zaostrzył kosztem mózgu
                  • boomerang Re: ja osobiście czekam na Paruzję 25.08.22, 05:34
                    uważasz że wzrok i mózg chodzą oddzielnie?
    • andrzejg Ciekawostka 25.08.22, 06:11
      Tylko qwardian odstrzelenie potraktował jako eliminację z życia politycznego.

Koledzy. Należałoby się na sobą zastanowić.
      • gerlalt Re: Ciekawostka 25.08.22, 08:05
        Mam nadzieję że wyborcy wyślą Tuska tam skąd przyszedł. Będzie mógł znowu czyścić buty Merkel i pobierać emeryturę BND.
    • felusiak1 Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 25.08.22, 18:00
      Znany manipulant, Giertych Roman Jacek jest nadętym bufonem. Nie powinien być traktowany poważnie.
    • boomerang Re: Ty też czekasz na odstrzelenie Tuska? 26.08.22, 23:31
      Nie trzeba go już nawet odstrzeliwać. Sam sobie strzelił w stopę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka