Dodaj do ulubionych

kolejny szybki i wściekły

27.08.22, 14:41
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28836820,polsat-news-nieoficjalnie-grzegorz-schetyna-stracil-prawo-jazdy.html

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ja chyba wiem o co tu się rozchodzi.
Oni się tak śpieszą co by nas uwolnić od faszyzmu Kaczora właśnie.
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: kolejny szybki i wściekły 27.08.22, 15:07
      A ja nigdzie się nie spieszę, na autostradzie 80 km/h czasami zaszaleję i jadę 90. Kiedy mnie ludzie przeproszą, uklękną i nawrócą wtedy zastanowię się, czy spełnić ich prośbę o przejęcie sterów.
    • benek231 Spieszy sie - zaplacil. W czym problem? :O) 27.08.22, 15:24
      Zatrzymali mu prawo jazdy wiec teraz przez jakis czas nie bedzie jezdzil w ogole. Nie ma sie czym podniecac ty glupia cipo.
      Co innego gdyby Schetyna uniknal kary i zalatwil sobie zatuszowanie sprawy. Wowczas byloby o czym mowic. Ale nie dla ciebie, pisiorku. Bo Schetyna sam musialby byc pisiorem by tak sie wyslizgac, ty antydemokratyczne i antyunijne gowno Putina.

perla_z_roztocza napisał:

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
      Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
      • perla_z_roztocza Re: Spieszy sie - zaplacil. W czym problem? :O) 27.08.22, 15:43
        oczywiście jako Kretyn52 nic nie rozumiesz.
        Schetyna jest posłem i jako taki stanowi prawo, które wszyscy musimy przestrzegać.
        Jest niemoralne aby poseł łamiący prawo jednocześnie uchwalał prawa.
        Schetyna powinien stracić nie tylko prawo jazdy ale i mandat.
        Gdyby miał choć odrobinę honoru to by sam złożył mandat poselski.
        Ale wiadomo, że chamy, peowcy i Kretyni52 honoru nie mają właśnie.
        • benek231 Spieszy sie - zaplacil. W czym problem? :O) 27.08.22, 17:39
          Nie podniecaj sie tak ty glupku, bo pekniesz. Czy chcesz kopa w pipe, na wystudzenie, ty gowno?

Przekroczyl predkosc gdyz zamyslil sie i zagapil. Takze ty nie patrzysz co kawalek na licznik. Przekroczyl predkosc a to jest wykroczenie i jest odpowiednio penalizowany, bez wzgledu na to czy jest cieciem jak ty czy tez poslem. Czy zdajesz sobie sprawe z tego, ze ornitolog nie musi umiec fruwac? Pewnie nie i dlatego tak pieprzysz. Ale pieprzylbys w druga strone gdyby Schetyna byl twoim pisiorem. Znalazlbyc z dziesiec usprawiedliwien. A w przypadku Schetyny najchetniej skazalbys go na stryczek. Wprowadza pisiory specjalne prawo dla poslow to poslowie beda wylatywac z Sejmu za przekroczenie predkosci. Na razie takiego prawa nie ma bo najwyrazniej Kaczynskiemu takze nie odpowiada, wiec miej pretensje do Kaczynskiego, ty glupia cipo.

A juz najlesze sa te twoje pretensje do honoru. Przeciez ty o honorze nie masz nawet prawa mowic, ty zlodzieju i oszuscie. Takze jako zwolennik PiS czyli partii przekretasow, oszustow, klamcow i zlodziei. Honor jest slowem od ktorego wypadaja wam zeby, ty gowno.

idiotyzmy

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
          Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
    • polski_francuz Wykorzystanie obozow 28.08.22, 09:02

"Oni się tak śpieszą ..."

Przekroczenia szybkosci zdarza sie. Mnie sie zdarzylo 2 x. I to dwa razy u naszych zachodnich zaborcow. Wszystko przez dozwolona tam jazde bez ograniczen szybkosci. Raz bo byly prace i ograniczenie do 100 km/h z powodu prac (a ja pojechalem 100,5 km/h czy cos) a drugi raz, w tym roku, bo jak sie dojezdza do Frankfurtu nad Mena to jest duzo ograniczen wolnosci, znaczy sie szybkosci. I mnie zaborcy namierzyli, pamietliwi jedni.

Wnioski? Zdarza sie kazdemu przekroczyc szybkosc. I nie ma co sie dlawic z nienawisci. Tym bardziej, ze Poljaki jedza generalnie za sybko i mozna by polowe populacji, obojetnym bykiem, zamknac za durnawa jazde. Sa jeszcze obozy koncentracyjne i mozna je wykorzystywac.

PF
      • andrzejg Re: Wykorzystanie obozow 28.08.22, 10:26
        Spokojnie krzyczy o przekroczeniu prędkości , bo prezesowi to nie grozi. Jak ostatnio jego limuzynaknęła jak szalona, to przecież nie on. To kierowca decyduje o prędkości. Błasika z nim nie było.
        • oleg3 Re: Wykorzystanie obozow 28.08.22, 11:20
          > Spokojnie krzyczy o przekroczeniu prędkości , bo prezesowi to nie grozi.

Andrzeju. Toż to jest wyklęty symetryzm!
          • andrzejg Re: Wykorzystanie obozow 28.08.22, 11:58
            No jest, ale spójrz na to głębiej. Tusk i Schetyna odpowiadają za swoje czyny. Prezes nie odpowiada nawet za przekroczenie prędkości. W skali Państwa też ma swoich "kierowców". Co powiesz na taki symetryzm?
            • oleg3 Re: Wykorzystanie obozow 28.08.22, 12:49
              To ja spojrzę jeszcze głębiej. Aktualnie Kaczyński, Tusk i Schetyna nie mają uprawnień do prowadzenia samochodu.
            • perla_z_roztocza Re: Wykorzystanie obozow 28.08.22, 13:06
              andrzejg napisał:

> No jest,

witaj w klubie właśnie. smile))
      • qwardian Re: Wykorzystanie obozow 28.08.22, 11:16
        polski_francuz napisał:

> Wnioski? Zdarza sie kazdemu przekroczyc szybkosc.

Mi się nie zdarza, bo jestem melancholikiem zaabsorbowany myślami jak zrealizować ostateczne rozwiązanie. Faktycznie przekroczenie prędkości nie jest grzechem, nie jest ujęte w Prawie Boskim, ale ja swoje wiem, bo są rzeczy ważniejsze niż ogarnięcie czasoprzestrzeni..
      • perla_z_roztocza Re: Wykorzystanie obozow 28.08.22, 13:14
        polski_francuz napisał:

> Przekroczenia szybkosci zdarza sie.

zdarza się, ale komunista Schetyna jechał w terenie zabudowanym 123 km/h a to znaczy, że droga hamowania w zależności od refleksu, nawierzchni itp. to około 120-150 metrów.
        Gdyby ktoś wyszedł na jezdnię to trup nieboszczyk. A takie niezaplanowane wejścia zdarza się najczęściej dzieciom.
        Tłumaczenie Schetyny jest głupawe. Twierdzi, że myślał, iż teren zabudowany się skończył. Nawet gdyby tak było to i tak przekroczyłby prędkość o 33 km/h właśnie.
        • felusiak1 Re: Wykorzystanie obozow 30.08.22, 18:44
          Dlaczego czepisz sie Schetyny? Nie widze powodu. Nie lubisz go?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka