Dodaj do ulubionych

Czy można udowodnić, że nie jest się gejem?

03.09.22, 11:34
Film poniósł się oczywiście szerokim echem, dotarł też do samego Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS poczuł się materiałem urażony i postanowił jego autora pozwać. Oskarżył Jana Pińskiego o szerzenie nieprawdziwych informacji i naruszenie prywatności. Zażądał przy tym oficjalnych przeprosin i wpłaty dziesięciu tysięcy złotych na cele charytatywne.

ZOB
Więcej: www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Jaroslaw-Kaczynski-jest-gejem-Sprawa-homoseksualizmu-prezesa-PiS-w-sadzie-02-09-2022

Jak to udowodnić? Kaczyńskiego chyba poniosło.
Jak takie zachowanie odbiorą ludzie?

Jeszcze jeden cytat mojego ulubieńca, byłego oszołoma , Giertycha

PS O Rosji nie wspomniałem ze względu na twą babkę.
No i powodzenia w sądzie z Pińskim. Udowodnij mu że nie jesteś gejem. Ale radzę ci, nie całuj go w rękę na powitanie. Niektórzy tego nie lubią.
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Czy można udowodnić, że nie jest się gejem? 03.09.22, 11:55
      Absolutnie Andrzeju, certyfikaty każdego kandydata na posła o niepedalskie i nieżydowskie pochodzenie, jak to mój brat z Kórnika przedstawił troszeczkę oględnie z tą Rosją, ale mu wybaczam, albo głosuję na Piątkę Konfederacji.
    • oleg3 Re: Czy można udowodnić, że nie jest się gejem? 03.09.22, 12:48
      Mecenas zył. Sprawa dotyczy "szerzenia nieprawdziwych informacji i naruszenia prywatności". To Piński musi dowieść prawdziwości podanych informacji.
    • perla_z_roztocza Re: Czy można udowodnić, że nie jest się gejem? 03.09.22, 14:04
      no i kto tu komu zagląda do łóżka?
      Przez lata słyszałem żale lewactwa i PO, jakoby ktoś im tam zaglądał.
      A tu proszę.

A tak na marginesie.
      Po krótkim triumfie homosie i lesbijki popadli w niełaskę lgbt+++ za transfobię.
      Chcieli rewolucji to ją mają właśnie:

wolnemedia.net/lesbijki-wyrzucone-z-parady-rownosci-za-transfobie/
      • andrzejg Re: Czy można udowodnić, że nie jest się gejem? 03.09.22, 17:06
        nooo...widzę , że post coś dał. Zauważyłeś naganność w zaglądaniu do łóżka.

Problem jest inny.
        Jakiś youtuber zaśpiewał popierdułkę, a Kaczyński zareagował.
        Powiedz mi po co?
        Powinien to olać. Idąc do sądu nagłaśnia sprawę i zawsze będą wątpliwości. Przecież typem macho nie jest.

Dlatego zadałem pytanie, czy można udowodnić, że nie jest się wielbłądem.
        Nie jest istotne kto ma co udowodnić ( jak to wskazał Oleg).
        Jeżeli nie udowodni tego ten spiewak, to przecież PiSowcy wychodzili z założenia, że jak nie ma dowodów, to tym gorzej dla nich.

W TVP nic nie powiedzą, ale po internecie sprawa będzie się kręcić. Według mnie, Kaczyński niepotrzebnie się uniósł.
        • perla_z_roztocza Re: Czy można udowodnić, że nie jest się gejem? 03.09.22, 17:39
          andrzejg napisał:

> nooo...widzę , że post coś dał. Zauważyłeś naganność w zaglądaniu do łóżka.

a czy ja kiedyś mówiłem inaczej?
          Chyba cię podam do sądu. smile

>
          > Problem jest inny.
          > Jakiś youtuber zaśpiewał popierdułkę, a Kaczyński zareagował.
          > Powiedz mi po co?
          > Powinien to olać. Idąc do sądu nagłaśnia sprawę i zawsze będą wątpliwości.

zasadniczo masz rację, ale ten oszczerca podał dane tego rzekomego partnera prezesa, rzekomo oficer z WSI.
          Jest jednak różnica w wypowiedziach:
          - Andrzej zgwałcił kobietę
          a
          - Andrzej zgwałcił kobietę Justynę Kruk, która jest jego pracownicą.

pierwsze zdanie byś olał ale drugie już raczej nie właśnie.
    • benek231 Po co udowadniac - to sie wie :O) 03.09.22, 16:13
      Tylko taka Perla z Kretynem nie wiedzieli, i nie widzieli, ze ich szef lubi chlopakow. Takie spece od homoseksualistow a nie rozpoznali pedryla we wlasnej rodzinie. Ciekawe...

Bardzom ciekaw przebiegu tej sprawy i mam nadzieje, ze nie zostanie on utajniony.

andrzejg napisał:

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
      Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
      • qwardian Re: Po co udowadniac - to sie wie :O) 03.09.22, 16:33
        Trzeba również wspomnieć Benku, że poraz pierwszy od dłuższego czasu, na Forum Aqua zaproponowano konkretne rozwiązanie zamiast złorzeczeń, gderania i lamentu w stylu XL. Jestem dumnym uczestnikiem..
        • benek231 Po co udowadniac - to sie wie :O) 03.09.22, 17:03
          qwardian napisał:

> Trzeba również wspomnieć Benku, że poraz pierwszy od dłuższego czasu, na Forum
          > Aqua zaproponowano konkretne rozwiązanie zamiast złorzeczeń, gderania i lamentu
          > w stylu XL. Jestem dumnym uczestnikiem..

**
          Czy moglbys nieco jasniej?

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
          Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
          • qwardian Re: Po co udowadniac - to sie wie :O) 03.09.22, 17:19
            Oczywiście Benku, po każdym weselu polski rolnik na traktorze powinien ścigać pedałów, jude und polityków, żeby było na wesoło..
            • benek231 Po co udowadniac - to sie wie :O) 03.09.22, 18:39
              qwardian napisał:

> Oczywiście Benku, po każdym weselu polski rolnik na traktorze powinien ścigać p
              > edałów, jude und polityków, żeby było na wesoło..

**
              Tego tez nie podzielam no ale coz w tym dziwnego - jestes antydemokratyczym gownem, Qwardian. Tak jak cala wasza reszta, na tym forum.Jedn z was bardzej, inni mniej, ale jednak wszyscy. Cale wasze towarzystwo.

• qwardian Re: Po co udowadniac - to sie wie :O) 03.09.22, 19:31
                Widzę Benku, że fałszywy Perła und Oleg już Cię razem z Andrzejem przemielili, płaczecie, mówicie jak pisiorki i klękacie przed Kaczyńskim, a na szczęście na tym forum jest Narodowy Robotnik, który was wszystkich wyprostuje do pionu..
                • benek231 Po co udowadniac - to sie wie :O) 03.09.22, 19:52
                  qwardian napisał:

> Widzę Benku, że fałszywy Perła und Oleg już Cię razem z Andrzejem przemielili,
                  > płaczecie, mówicie jak pisiorki i klękacie przed Kaczyńskim, a na szczęście na
                  > tym forum jest Narodowy Robotnik, który was wszystkich wyprostuje do pionu..

**
                  Wiesz dla mnie rozmawiac z toba czy byc wykluczanym przez nich to mniej wiecej to samo. Na jedno wychodzi gdyz nie ma z tego zadnych korzysci. Gdy rozmawiam z toba to nie wiem czy mam do czynienia z idiota czy tez debilem, ktory w dodatku jest na haju po marysze. Ale, ze tobie przynajmniej nie musze ublizac wiec kurtuazyjnie zamienie pare slow. Tyle, ze - wierz mi - bez tych paru slow takze dam sobie rade.

A przyjdzie czas gdy pojawi sie ktos z kim bede mogl rozmawiac. I opowiem mu historie o antydemokratycznym gownie, ktore przez dwie dekady usilowalo pozbyc sie mnie z tego forum. Obrzucajac mnie obelgami i oszczerstwami, flekujac, na rozne sposoby zniechecajc moich rozmowcow do uczetnictwa, rozbijajac moje dyskusje z zyczliwymi mi polemistami, wykluczajac mnie z dyskursu,

Tamci, natomiast, gdy PiS dostanie po dupie, gdy juz niedlugo Polacy zbiorowo powiedza mu 'dosc', tamci milczkiem znikna z tego forum jak ostatni smierdzacy tchorze i nie bedzie sladu po Perle, Olegu3 czy Kretynie. Nawiasem mowiac wiem to od dosc dawna.

• qwardian Re: Po co udowadniac - to sie wie :O) 03.09.22, 21:44
                    Obcowanie nie jest zupełnie straconym czasem, bo się wlicza w pokutę i czyściec, podobno Święty Piotr przepuszcza każdego kto miał ze mną do czynienia, ale w realu czasami słyszałem uwagi, które napisałeś..
    • benek231 Można udowodnić, że nie jest się gejem :O) 03.09.22, 17:40
      Skoro finska premier mogla udowodnic, ze nie uzywa narkotykow to i Kaczynski moze udowodnic, ze nie jest homoseksualista. Wystarczy, ze uda sie do zaprzysiezonej komisji lekarsiej, ktora orzeknie o jego homoseksualizmie na podstawie stanu jego odbytu. Jesli ma odbyt scisly to raczej nie jest homoseksualista, ale jesli ma odbyt rozciapciany to mozna nie miec pytan. Sprawa prosta i prosty test. Czegoz wiecej potrzeba?

Czy Kaczynski postapi tak uczciwie jak premier Finlandii?

• boomerang Re: Czy można udowodnić, że nie jest się gejem? 03.09.22, 23:34
      On już to udowodnił bo gdyby był gejem to by go UE, czyli Niemcy, kochali, a nie rzucali mu kłody pod nogi.

A tu coś ze złotych myśli naczelnika, w tłumaczeniu na język unijny, za które spotyka go w UE ostracyzm:

"homosexuals should not be isolated, however, they should not be school teachers for example. Active homosexuals surely not, in any case"
      "The affirmation of homosexuality will lead to the downfall of civilization. We can't agree to it"
      "We are dealing with a direct attack on the family and children — the sexualization of children, that entire LGBT movement, gender. This is imported, but they today actually threaten our identity, our nation, its continuation and therefore the Polish state."
    • andrzejg Naprawdę nie rozumiem Kaczyńskiego 05.09.22, 10:44

Prezes Kaczyński się zdenerwował i idzie do sądu. Pozwał Jana Pińskiego, dziennikarza youtubera, za naruszenie prywatności i nieprawdziwe informacje na temat jego rzekomego i intymnego związku z jednym z oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych. Szefowi PiS-u nie podoba się też, że rozsiewane są informacje, jakoby był „hakowany” przez Antoniego Macierewicza, który miał wejść w posiadanie kompromitujących go dokumentów w czasie prowadzonej przed kilkunastoma laty weryfikacji oraz likwidacji tzw. wojskówki.

Kaczyński wniósł opłatę sądową, sprawa została zarejestrowana, a we wtorek rozpoczną się przesłuchania. W roli świadków stawić się mają między innymi Janusz Palikot, Robert Biedroń, Jerzy Nasierowski, były oficer WSI Piotr Polaszczyk - według Pińskiego domniemany partner Kaczyńskiego sprzed 30 lat - oraz… Lech Wałęsa. Będzie to z pewnością jeden z ciekawszych procesów w dziejach Polski współczesnej, a dla pozywającego - który być może w ogóle się w sądzie nie pojawi - wielopoziomowa lekcja. Dowie się na przykład prezes Jarosław Kaczyński, co oznacza powszechne zainteresowanie życiem intymnym obywatela. To w końcu praktyka, którą od lat stosują jego podwładni.

Ciekawy zwrot akcji, przyznaję.

Tu przypomina mi się stary dowcip:
      "Rozmawia dwóch sędziów. Jeden mówi do drugiego:
      -Wiesz. Przyszedł do mnie adwokat i zażądał 10 000 zł, bo mój pies pogryzł jego żonę.
      - I co, dałeś mu?
      - Dałem.
      - Przecież ty nie masz psa.
      - Nie mam, ale wiesz, sprawa trafi do sądu, a tam różnie może być.

A.
      • oleg3 Re: Naprawdę nie rozumiem Kaczyńskiego 05.09.22, 13:18
        Czym ty się ekscytujesz Andrzeju? Sprawa jest chyba z 2019 roku, potrwa jeszcze parę lat. Nie jest proces o to czy jarkacz jest gejem. Zresztą gejem nie jest z całą pewnością. Nawet jeżeli jest homoseksualistą. Nie każdy homoseksualista jest gejem. To jest proces przybocznego mecenasa Konia. Bez szans na wygraną.
      • perla_z_roztocza Re: Naprawdę nie rozumiem Kaczyńskiego 05.09.22, 13:41
        andrzejg napisał:

> Tu przypomina mi się stary dowcip:
        > "Rozmawia dwóch sędziów. Jeden mówi do drugiego:
        > -Wiesz. Przyszedł do mnie adwokat i zażądał 10 000 zł, bo mój pies pogryzł jego
        > żonę.
        > - I co, dałeś mu?
        > - Dałem.
        > - Przecież ty nie masz psa.
        > - Nie mam, ale wiesz, sprawa trafi do sądu, a tam różnie może być.

celnie wyśmiałeś nadzwyczajną kastę tak bronioną przez PO właśnie.
    • oleg3 Proces ruszył 07.09.22, 09:34
      Żle rokowania dla Pińskiego
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28876355,ruszyl-proces-wytoczony-przez-kaczynskiego-dziennikarz-sugerowal.html#do_t=49&do_g=12&do_s=A&do_w=46&do_v=723&do_st=RS&do_sid=1016&do_a=1016&s=BoxNewsImg1&do_upid=723_ti&do_utid=28876355&do_uvid=1662494730676
      Pełnomocnik Pińskiego domagał się powołania na świadków m.in. wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja (współpracował z Kaczyńskim w Porozumieniu Centrum w latach 90., jest osobą homoseksualną), byłego oficera Wojskowych Służb Informacyjnych Piotra P. i byłego szefa MON Antoniego Macierewicza. Chciał też, by orientację Kaczyńskiego ocenił biegły seksuolog. Sędzia Karol Smaga nie przychylił się do tych wniosków.

Sędzia Karol Smaga po niecałej godzinie odroczył rozprawę bezterminowo. Jak stwierdził, musi odnieść się do wniosku o własne wyłączenie. Wniosek złożył pełnomocnik Pińskiego twierdząc, że sędzia może być spokrewniony lub spowinowacony z jednym z wiceministrów. Sędzia przekonywał jednak na rozprawie, że nie zna tej osoby.
      • t_ete Zapewne 07.09.22, 10:38
        oleg3 napisał:

> Żle rokowania dla Pińskiego

Zapewne o to chodzilo doradcom Kaczynskiego, ktorzy zachecili go do wniesienia pozwu ?

www.washingtonpost.com/politics/polish-court-to-hear-defamation-case-brought-by-kaczynski/2022/09/06/b352f94c-2dc9-11ed-bcc6-0874b26ae296_story.html

tete
        • oleg3 Re: Zapewne 07.09.22, 12:04
          Z ciekawości zapytam. Co wnosi do sprawy linkowany news z WP?

> Zapewne o to chodzilo doradcom Kaczynskiego, ktorzy zachecili go do wniesienia pozwu ?

Zapytaj Andrzeja i Benka. To miał być proces o to, czy Kaczyński jest gejem. Polska to nie wiktoriańska Anglia, a Kaczyński to nie Oscar Wilde.
          • t_ete Re: Zapewne 07.09.22, 12:56
            oleg3 napisał:

> Z ciekawości zapytam. Co wnosi do sprawy linkowany news z WP?

Potwierdzenie, ze nie warto w takich sprawach kierowac pozwu do sadu, sensowniej jest
            przemilczec niz domagac sie przeprosin tego rodzaju - fragment pozwu :

„Przepraszam Pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że (…) podałem nieprawdziwe informacje na temat jego życia prywatnego i spraw osobistych. Oświadczam, że brak było podstaw do sformułowania takich treści. Ubolewam, że w wyniku mojego bezprawnego działania bezpodstawnie naruszyłem prywatność, dobre imię i godność [powoda]"

> Zapytaj Andrzeja i Benka. To miał być proces o to, czy Kaczyński jest gejem.

Wszak w pozwie nie chodzilo tylko o naruszenie prywatnosci Prezesa a o
            potwierdzenie, ze gejem nie jest.
            W pozwie nie chodzilo o to by Pinski przeprosil Kaczynskiego za to, ze grzebie w jego
            zyciu prywatnym bo opinia publiczna moglaby pozostac z przekonaniem, ze Kaczynski
            faktycznie jest gejem ale o to by Pinski przyznal, ze sklamal w tej sprawie.

>Polska to nie wiktoriańska Anglia, a Kaczyński to nie Oscar Wilde.

Pinski pietnowal hipokryzje Kaczynskiego a nie jego orientacje seksualna (oczywiscie
            zakladajac - na podstawie posiadanych przez siebie informacji - ze Kaczynski gejem jest).

tete
            • oleg3 Re: Zapewne 07.09.22, 13:32
              t_ete napisała:

> oleg3 napisał:
              > > Z ciekawości zapytam. Co wnosi do sprawy linkowany news z WP?

> Potwierdzenie, ze nie warto w takich sprawach kierowac pozwu do sadu, sensowniej jest
              > przemilczec niz domagac sie przeprosin tego rodzaju

I to da się wyczytać w newsie WP? Ja nie potrafię.

> - fragment pozwu :
              > „Przepraszam Pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że (…) podałem nieprawdziwe inf
              > ormacje na temat jego życia prywatnego i spraw osobistych. Oświadczam, że br
              > ak było podstaw do sformułowania takich treści
              . Ubolewam, że w wyniku mojeg
              > o bezprawnego działania bezpodstawnie naruszyłem prywatność, dobre imię i godno
              > ść [powoda]"

I pozwany już opublikował to przeproszenie? Wszak mógł iść na ugodę. Nie poszedł, bo zebrał 50 tys. od kaczofobów, a Kaczyński chce tylko 10 tys. To symboliczna kwota.

> > Zapytaj Andrzeja i Benka. To miał być proces o to, czy Kaczyński jest gejem.

> Wszak w pozwie nie chodzilo tylko o naruszenie prywatnosci Prezesa a o potwierdzenie, ze gejem nie jest.

Litości Tete. Logika skrzeczy. Homoseksualizm jarkacza, tak jak jego buty, zęby, mizerny wzrost, kot ... to stały element propagandy jego przeciwników i element ogniskujący kaczofobów.

> W pozwie nie chodzilo o to by Pinski przeprosil Kaczynskiego za to, ze grzebie w jego
              > zyciu prywatnym bo opinia publiczna moglaby pozostac z przekonaniem, ze Kaczynski
              > faktycznie jest gejem ale o to by Pinski przyznal, ze sklamal w tej sprawie.

Tak, tak. Czytasz to czego w pozwie nie ma.

> >Polska to nie wiktoriańska Anglia, a Kaczyński to nie Oscar Wilde.

> Pinski pietnowal hipokryzje Kaczynskiego a nie jego orientacje seksualna (oczyw iscie
              > zakladajac - na podstawie posiadanych przez siebie informacji - ze Kaczynski gejem jest).
              Szczyty hipokryzji. Piętnujemy hipokryzję jarkacza przy założeniu ... . Nie przypuszczałem, że możesz dojść tak daleko, hipokrytko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka