Dodaj do ulubionych

Pisiory oddajcie mi moje 180tys. zl., ktore :O)

14.09.22, 17:10
naleza mi sie z tytulu wojennych reparacji. Fakt przebywania za granica niczego nie zmienia gdyz nadal jestem obywatelem polskim, dotknietym powojennym zubozeniem spowodowanym takze niewyplaceniem Polakom reparacji wojennych przez Niemcow.

Pozwalam sobie na przypomnienie o swojej skromnej osobie, gdyz wiem, ze taki Kaczynski czy Perla to zlodzieje, oszusci i klamcy, jak to pisiory, wiec obawiam sie, ze beda mnie chcieli ograbic z mojej czesci kasy ochodzacej z repracji.

Perla oddawaj moje pieniadze, ty zlodzieju.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
Obserwuj wątek
    • oleg3 Re: Pisiory oddajcie mi moje 180tys. zl., ktore : 14.09.22, 17:18
      Oj. Chyba nie dostałeś SMS-ów o aktualnej sytuacji. PO solidarnie też będzie płacić i to więcej, bo Rosja też ma bulić. Krótko. Jesteś pisowskim agentem, o czym już pisałem.
      • benek231 Pisiory oddajcie mi moje 180tys. zl., ktore :O) 14.09.22, 17:46
        oleg3 napisał:

> Oj. Chyba nie dostałeś SMS-ów o aktualnej sytuacji. PO solidarnie też będzie pł
        > acić i to więcej, bo Rosja też ma bulić. Krótko. Jesteś pisowskim agentem, o c
        > zym już pisałem.

**
        Masz totalny kociokwik we lbie., ale to juz swoja droga. Na teraz uswiadom sobie w koncu, ze moje roszczenia dotycza takze ciebie gdyz i ty jestes pisiorem. Zatem zacznij moze glowkowac jak najszybciej wyplacic mi nalezna kase. Twoja sprawa jak to zrobicie, wiec mozecie pozyczyc te 6bilionow od Chin - akonto rosyjskich reparacji. Mnie jest wszystko jedno byle byscie mnie nie okradli, jak to w waszym bolszewickim zwyczaju, ty antydemokratyczne gowno.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
        Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
        • oleg3 Re: Pisiory oddajcie mi moje 180tys. zl., ktore : 14.09.22, 17:52
          Za chwilę założę wątek o uchwale Sejmu.

Żal mi cię, kretynie!
          • benek231 Wkrotce cala opozycja bedze domagac sie :O) 14.09.22, 19:22
            od was, pisiory, wyplaty naleznej kazdemu kasy - z tytulu reparacji od Niemiec.
            Tak jak zrozumiala opozycja, ze takze nalezy wrobic pisiorow w dochodzenie reparacji od Rosji, gdyz takze Rosja skrzywdzila miliony polskich obywateli - na zyciu, zdrowiu i majatku. A ponadto zagarnela 1/3 polskich ziem, wiec reapacje sa jak najbardziej na rzeczy. Czyli po prawdzie kolejnosc winna byc odwrocona, gdyz najpierw powinniscie wystepowac z roszczeniami do Rosji. By pozniej bylo wam latwiej z Niemcami. Bo gdy tylko Rosja wyplaci Polsce nalezne reparacje to Niemcom zrobi sie tak strasznie styd, ze wyplaca Polakom 13 bilionow czyli aktualne 6 bilionow pluc 100% nawiazki, za wszystkie klopoty.
            Krotko mowiac, ty antydemokratyczne gowno, oddawajcie mi moje 180tys. zl. - zanim zdazycie je ukrasc, wy zlodzieje.

A ja sam licze na to, ze moje sluszne dochodzenie moich praw i wlasnosci zostanie podchwycone przez reszte Polakow, przez co wy, pisiory, na czela z Kaczynskim, zostaniecie zdopigowani do rzetelnego i uczciwego odzyskiwania naszych pieniedzy.

oleg3 napisał:

kretynizmy

• boomerang Re: Pisiory oddajcie mi moje 180tys. zl., ktore : 14.09.22, 17:54
      Tak cienko z tobą na Dzikim Zachodzie?
    • perla_z_roztocza Re: Pisiory oddajcie mi moje 180tys. zl., ktore : 15.09.22, 13:30
      benek231 napisał:

> Perla oddawaj moje pieniadze, ty zlodzieju.

dzień dobry Kretynie52,

rozmawiałem z panem Prezesem i ustaliliśmy, że Kretyn52 nic nie dostanie.
      Najwyżej w mordę i kopa.
      Jak ci się to nie podoba to podaj mnie do sądu właśnie.
      • benek231 Pisiory oddajcie mi moje 180tys. zl., ktore :O) 16.09.22, 08:35
        A chcesz kopa w pipe, ty antydemokratyczne gowno?

perla_z_roztocza napisała:

glupoty, bo jest glupia

• qwardian Re: Pisiory oddajcie mi moje 180tys. zl., ktore : 16.09.22, 12:28
      Dlatego Benku należy głosować na Wojciecha Olszańskiego, bo Jude zajumają wszystko i wyrzucą polatschken na ulicę. Dawno o tym PiS-ałem, ale nikt mi nie chciał uwierzyć..
      • benek231 Pisiory oddajcie mi moje 180tys. zl., ktore :O) 16.09.22, 17:25
        Ale to nie od Olszanskiego mam dostac moje $40tys. lecz od Kaczynskiego i tej waszej glupiej Perly.
        Sadze, ze dam im kilka dni na rozruszanie sie ale pozniej bede mocno pilowal o zwrot mojej kasy. To sa zlodzieje, klamcy, i rabusie ktorym absolutnie nie mozna ufac. To moralni degeneraci.

qwardian napisał:

• benek231 PS.....Pisiory oddajcie mi moje 180tys. zl. :O) 17.09.22, 08:53
          I jeszcze jedno. Otoz nie moge glosowac na jakiegos Olszanskiego skoro nie angazuje sie w polskie wybory.

Kiedys (kilkakrotnie) wyjawialem czysto etyczny powod dla ktorego nie uczestnicze w polskich wyborach. Mianowicie nie mam moralnego prawa podejmowac decyzji ktorych skutki bedziecie odczuwali wylacznie wy, a nie ja. Mnostwo tutejszych pisiorow tego nie rozumie ale to sa ciemni polonijni katolicy, rodem z Podlasia czy Malopolski, wiec niespecjalnie mnie to zaskakuje.

Przy okazji my tu nie mamy problemow z jednoczesnym wybieraniem Prezydenta, poslow i senatorow, oraz przedtawicieli do wladz lokalnych, wlacznie z sedziami, szeryfami itp.
          W tak malym kraju jakim jest Polska tym bardziej nie powinno byc z tym problemow. Czyli pisiory znowu cos knuja i znow was oklamuja.

• benek231 Postuluje odgrzebanie KretynaLuki :O) 20.09.22, 20:33
      "Kiedy Anna Dryjańska pytała polityków PiS, dlatego domagają się reparacji wyłącznie od Niemiec, uciekali oni od odpowiedzi. Jeden z posłów stwierdził, że w Polsce jest za mało historyków, aby dało się pracować równolegle nad wyceną strat, które zadali obaj agresorzy."

natemat.pl/438112,rosja-chce-reparacji-wojennych-od-polski-pieskow-zabral-glos

Nalezy wiec odgrzebac Kretyna w jego lamusie, wytrzepac z kurzu, a nastepnie skierowac na historyczny front walki o reparacje od Rosji i opracowanie wyceny strat zadanych Polsce przez Rosje. Dzieki czemu, co objasnilem wczesniej, o wiele latwiejsze bedzie wywalczenie reparacji od Niemiec.

Pisze o tych sprawach gdyz bardzo zalezy mi na odzyskaniu od PiSu moich $40 tys., ktore jednak piechota nie chodza. Zanim pisiory i te pieniadze rozkradna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka