Dodaj do ulubionych

Tusk wraca na białej kobyle do Brukseli

19.09.22, 14:32
Choć Donald Tusk, dopiero co zaangażował się w polską politykę, już pojawiają się informacje o szykowanym dla niego stanowisku w Unii Europejskiej. I to wcale nie ze strony PiS a Platformy Obywatelskiej – donosi portal wprost.pl.

W Brukseli ma się ponoć toczyć dyskusja nad nowym szefem Komisji Europejskiej. – Nie ma obecnie premierów, liderów europejskich, którzy mieliby odpowiednie doświadczenie na to stanowisko. A Manfred Weber, który zastąpił Donalda na funkcji szefa Europejskiej Partii Ludowej chce zostać premierem Bawarii. Niemieccy politycy w kuluarach instytucji europejskich jako przyszłego kandydata na szefa Komisji Europejskiej wymieniają Donalda Tuska – mówi serwisowi znany polityk Platformy Obywatelskiej, który wolał pozostać anonimowy.

Jak przyznaje, gdyby taka propozycja pojawiła się na stole, to Tusk nie myślałby dwa razy i przyjął nową unijną posadę.

________________________________________________________________________

Prawda? Nie sądzę. Przypadek? Nie wierzę. Ktoś jednak chce pozbyć się Tuska. A i on sam nie chce przeżywać męczarni na Wiejskiej.
Obserwuj wątek
    • felusiak1 Re: Tusk wraca na białej kobyle do Brukseli 19.09.22, 19:29
      Trzaskowski chce się pozbyć Tuska. Aspirował do prezydentury. Potem zwolal w Olsztynie zjazd w celu ratowania Ojczyzny i Tusk wrocił i popsuł wszystko, uj jeden.
    • boomerang Re: Tusk wraca na białej kobyle do Brukseli 21.09.22, 00:03
      Wszystko się zgadza, tyle że to zebra, a nie biała kobyła.


Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka