Dodaj do ulubionych

O Grupie Kasta tez pewnie nie chcecie, Najmilsi:O)

25.09.22, 21:32
no bo niby dlaczego mielibyscie chciec rozmawiac o wlasnym zbydleceniu.

Jak pamietam wielu z was, np. Oleg3, Kretyn, Sz0k, Perla, Piq, i paru pomniejszych pisiorow nie zostawiali suchej nitki na sedziach gdy Kaczynski rozpoczynal swoja "reforme" wymiaru sprawiedliwosci, pod haslem wyeliminowania sedziowskiej "Kasty". Wiadomo bylo, i mowilem o tym od poczatku, ze chodzi o przejecie przez pisiory kontroli nad sadownictwem czyli likwidacje panstwa prawa.
W tym celu psiory stworzyly w prokuraturze tajna grupe Kasta, ktora zajmowala sie przerabianiem nielegalnie zdobytych a poufnych informacji o niewygodnych sedziach na hejt stwarzajacy wrazenie operowania faktami.
Czyniac powyzsze dopuscily sie pisiory w randze prokuratorow przestepstw kryminalnych, bo takimi przestepstwami bylo ujawnianie informacji poufnych pod katem wykorzystywania ich przeciwko niewinnym ludziom.

>>
ANTON AMBROZIAK
25 WRZEŚNIA 2022

Afera hejterska. Mała Emi: „Jestem do dyspozycji prokuratury, ale nie było żadnego kontaktu”

(...)

Dziś Emilia chce pogrzebać Małą Emi

Jaką rolę w aferze hejterskiej odgrywała Mała Emi? Jak mówi reporterowi „Superwizjera”, była „białymi rękawiczkami”.

„Jakby pan chciał coś załatwić, ale panu nie wypada, to może pan je założyć, a ja [red. – zadanie] wykonam” – opowiada kobieta. Do grupy hejterskiej trafiła przez swojego ówczesnego męża, sędziego Tomasza Schmydta, pracującego na delegacji w Ministerstwie Sprawiedliwości. Chciała mu pomóc w karierze. „Byłam żołnierzem. Nie kwestionowałam, nie sprawdzałam, nie weryfikowałam, dostawałam rozkaz i wykonywałam” – mówi Emilia Schmydt.

Twierdzi, że zielonych teczek, w których znajdowały się informacje na temat przebiegu kariery, ale też życia prywatnego sędziów, nigdy fizycznie nie widziała. O tym, że je wykorzystywano do szukania kwitów na sędziów ujawniliśmy we wspólnym śledztwie OKO.press i Onetu.

(...)

oko.press/afera-hejterska-mala-emi-jestem-do-dyspozycji/

Coz ja moge powiedziec, Najmilsi, na czele z Perla, Kretynem i Institorisem, oprocz tego, ze zeswiniliscie sie razem ze swoja ukochana pisiorska formacja. A na zeswinila sie razem z wami.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
Obserwuj wątek
    • benek231 O Grupie Kasta tez pewnie nie chcecie, Najmilsi:O) 26.09.22, 06:30
      „Nie byłam przesłuchana ani razu. Jestem do dyspozycji prokuratury, ale nie było żadnego kontaktu” – mówi w najnowszym reportażu „Superwizjera” TVN24 Emilia Schmydt, znana w całej Polsce pod internetowym pseudonimem Mała Emi.

*
      W normalnym panstwie, w UK, Francji, Niemczech, Holandii, Szwecji, nawet gdyby podoba afera miala miejsce, to z cala pewnoscia musialby podac sie do dymisji Minister Sprawiedliwosci. On nie moglby powiedziec, ze nie wiedzial. Zwlaszcza gdy wszystko wskazuje na to, ze wiedzial doskonale. A moze i kierowal tym obrzydliwym procederem. Ze wowczas polecialbyi caly rzad - nie ma wiekszego znaczenia.
      Ale nie w koscielnym panstwie PiSu.
      W Polsce rzadzacy po sienkiewiczowsku zapadaja w szuwar i przeczekuja. Udaja, ze nie ma sprawy, nie ma ich - ze pada deszcz. To sa ci wasi idole, Najmilsi a wam oczywiscie nie jest ani troche wstyd, ze i wy umoczeni jestescie w te bandyckie rzady, gdyz popieraliscie ich i popieracie. Takze uczestniczac we wscieklych nagonkach na sadownictwo, sedziow, demokracje i Unie Europejska.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
      Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka