Dodaj do ulubionych

Nawet KretynaLuki nie bylo w Sanoku :O)

26.09.22, 07:37
choc powinien byl uczestniczyc w tak waznym happeningu swoich ulubiencow."Jak wyście się pomieścili tam wszyscy?". Internauci kpią z antyukraińskiego protestu w Sanoku


Natalia Kamińska
25 września 2022

Skrajna prawica, w tym oczywiście Konfederacja, w ostatnim czasie organizuje w Polsce antyukraińskie protesty. Jeden z nich odbył się w weekend w Sanoku. Jednak nikt na nim się nie pojawił, a organizatorzy przemawiali do chodnika na lokalnym rynku.

(...)


natemat.pl/439015,antyukrainski-protest-w-sanoku-nikt-nie-przyszedl


Zabawne te konfederasty jak cholera.
KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Nawet KretynaLuki nie bylo w Sanoku :O) 26.09.22, 08:05
      Dziwię się Benku, że bronisz XL jak niepodległości, bo to antyfaszystowska purchawa na kacu po wygranej Nazich Braci w faszystowskich Włoszech.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka