Dodaj do ulubionych

Włochy kolejny raz zawiodły Rzeszę

27.09.22, 10:10
Z podręcznika do historii z roku 2122
Unia Europejska rozpadła się - jak powszechnie wiadomo - pod koniec trzeciej dekady XXI wieku. Dlaczego do tego doszło? Jak to się stało, że już kilka lat po Brexicie w ślady Wielkiej Brytanii poszło wiele kolejnych krajów? W wyniku czego w Unii pozostali w roku 2029 tylko Niemcy, Austria, Holandia i Luksemburg? A przecież jeszcze na początki XXI wieku Unia wydawała się na dobrej drodze do roli globalnego supermocarstwa. Cóż za spektakularny upadek!

Dlaczego nienawidzimy Meloni?
Dlaczego nienawidzimy Meloni? Bo musimy! Nie mamy innego wyjścia! Nie mamy. Ona wszystko psuje. Z takimi Węgrami czy Polską dawaliśmy sobie jeszcze jakoś radę i dalibyśmy. Ale Włochy? Włochy to stara Unia, potężna gospodarka, liczebny kraj. To jest naprawdę problem. A tak dobrze nam szło, a tu ta Meloni. Z tym swoim programem, który, jak nam się wydawało, całkowicie już wyśmialiśmy i obrzydziliśmy, jakieś płcie, jakieś rodziny, jakieś chrześcijaństwo. Daj spokój. To przecież miało nie działać, a ciągle działa. No problem. Potężny problem. Nieszczęście.
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Włochy kolejny raz zawiodły Rzeszę 27.09.22, 10:54
      Tym razem, mam nadzieję, anglosaskie bandziory und polatschken nie mają zamiaru dokonać inwazji na Rzym z terytorium Afryki..
      • oleg3 Re: Włochy kolejny raz zawiodły Rzeszę 27.09.22, 10:57
        A ja mam nadzieję, ze tym razem Włosi wygrają bitwę o Rzym.
    • perla_z_roztocza Re: Włochy kolejny raz zawiodły Rzeszę 27.09.22, 11:45
      von Der Leyen zamieniła się w von Der Jeleń.
      Włochów oburzyły nie tylko słowa von Der Jeleń ale przede wszystkim to, że Niemka chce im wybierać rząd właśnie.
      • oleg3 Re: Włochy kolejny raz zawiodły Rzeszę 27.09.22, 12:19
        To był atak na demokrację! A szczerzy demokraci klaskali. Nieprawdaż Kretynie 52?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka