Dodaj do ulubionych

Premierem Włoch po raz pierwszy w historii

27.09.22, 11:55
została kobieta. Feministki chyba otwierają szampany, nie?
Obserwuj wątek
    • oleg3 Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 27.09.22, 11:57
      Nie bardzo. Gdyby była niebinarna to co innego. No, żeby choć była lesbijką.
    • perla_z_roztocza Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 27.09.22, 12:36
      ale Giorgia Meloni jest matką i najgorsze, że o tym mówi publicznie.
      Tego feministki i Kretyn52 nie darują właśnie.
      • institoris2 Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 27.09.22, 21:01
        owszem, pani Meloni ma sporo za uszami, takie wypowiedzi jak:
        "Dziecko ma „prawo do ojca i matki”, albo „Będziemy bronić naszej tożsamości. Jestem Giorgia, Jestem kobietą. Jestem matką. Jestem Włoszka, jestem chrześcijanka. Nie pozwolę, żeby mi to odebrano."
        To czysty faszyzm i dobrze sie stalo, ze pani von der Layen z gory zapowiedziala, ze Komisja posiada odpowiednie instrumenty, jak chociazby te stosowane wobec Wegier i Polski, gdyby we Wloszech sprawy przybraly niepozadany obrot.

perla_z_roztocza napisał:

> ale Giorgia Meloni jest matką i najgorsze, że o tym mówi publicznie.
        > Tego feministki i Kretyn52 nie darują właśnie.
        • felusiak1 Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 27.09.22, 23:19
          Masz mocno popjerdolone pod sufitem.
          • sz0k Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 28.09.22, 13:26
            felusiak1 napisał:

> Masz mocno popjerdolone pod sufitem.

Chyba ktoś nie wyczuł aronii...
            • oleg3 Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 28.09.22, 13:30
              sz0k napisał:

> Chyba ktoś nie wyczuł aronii...

Felusiak nie ogląda polskich reklam. smile
              • felusiak1 Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 28.09.22, 16:31
                Nie ogląda polskiej telewizji też
                • oleg3 Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 28.09.22, 16:57
                  felusiak1 napisał:

> Nie ogląda polskiej telewizji też

Lata temu była reklama herbatki z aronią (w saszetkach) wykorzystująca grę słów: ironia-aronia.
            • institoris2 Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 29.09.22, 10:05
              sz0k napisał:

> Chyba ktoś nie wyczuł aronii...

etap aronii mam juz, Gott sei Dank, za soba, osiem 3- litrowych sloikow zalane spirytusem, spodziewam sie z tego 10-12 litrow nalewki.
              Obecnie jestem na etapie pigwy, sloikow i nalewki bedzie pewnie ze dwa razy tyle co z aronii.
              Majac na uwadze, ze jeszcze nigdy zadnych nalewek nie robilem, diabli wiedza, czy cos z tego wyjdzie, ocena mojej osby ze strony kol. felusiaka moze okazac sie trafna.
              • felusiak1 Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 01.10.22, 07:19
                Nie oceniałem twojej osoby lecz tylko podsufitkę. Mówią mi, ze to byla ironia. Ja odebrałem to jak deklarację obudzonego (woke person)
    • qwardian Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 28.09.22, 07:30
      Giorgia Meloni, naź człowiek w Rzymie smile
    • kalllka Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 28.09.22, 13:20
      europejski melodramat. Można by rzec soapp- opera di mano; mam nadzieje, jak to stara feministka, ze pani premiera - /we włoskim jak i naszym, używa się feminatiwow/ , nie da się złapać na staro-kawaleryjski numer i nie da sie dymac / niepolitycznie/ przynależnością płciowa.
      • qwardian Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 28.09.22, 13:51
        Kopulacja jak moje drożdże w piwnicy, jakie orgie tam się odbywają nie potrafię opisać. Nikt kobiecie nie może odebrać kobiecości, to nie będzie Benito Meloni w spódnicy, tylko moja siostra, lepiej wiać gdzie pieprz rośnie.
        • kalllka Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 28.09.22, 14:21
          Jak powiadala stara włoszczyzna, gdy
          Benito przemawial, smrod cebuli przenikał, nawet przez mury kamienic, na Piazza del Poppolo. ..jak prawdziwa maczeta ( feminatiw -maczo/a) umysł posiadał w żołądku.
          Jesli idzie o tzw zdolność włoscy mężczyźni nie różnią się od tych z północy.
          • qwardian Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 28.09.22, 16:16
            Clara Petacci pozostała jednak z Duce do samego końca i chciała być z nim rozstrzelana. Mnie nic Kaleczko nie przeszkadza, czosnek, cebula, ani tydzień bez wody z mydłem, perfum jednak doprowadza mój nos do frustracji. Zapach fajki amfory do ekstazy. Wpadłaś tu tylko, czy zamieszkasz. Pomieścimy się w jednym kartonie..
            • kalllka Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 28.09.22, 20:15
              Heh- a propo Klary i jej umiłowania futer, oraz twojej fajki.
              No i heh co do pudła… starego. A i jeszcze, ze to dobre skojarzenie… z rola Jacka Woszczerowicza w
              • qwardian Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 28.09.22, 22:38
                Kaleczko pomyliłaś mnie z Winstonem Churchillem i jego nieodłącznym cygarem, lubię jak inni palą. Wprawdzie Klara nie doczekała ceremoniału Elżbiety, ale spogląda z zaświatów z drwiącym uśmieszkiem.
                • kalllka Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 29.09.22, 17:11
                  Nie, nie pomyliłam.
                  Daleka jestem od ironii drwina jest mi obca.
                  Rozbawiłeś mnie, dlatego usmie-heh.

Ps.
                  Nie wiem czy potraktowanie, stawianiem w jednym rzędzie, byle duczychy z królowa jest zamierzone ale na pewno bezceremonialne.

• qwardian Re: Premierem Włoch po raz pierwszy w historii 29.09.22, 09:48
                Zobacz Kaleczko te mecze kobiet w piłkę są bardziej interesujące niż męskie bieganie za balonem za zwierzaka..

www.sport.pl/pilka/7,64946,28965695,burza-po-ajax-arsenal-w-lm-nigdy-nie-widzialem-czegos-takiego.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka