Dodaj do ulubionych

Sadzilem, ze antydemokratyczne gowno zniknie :O)

28.09.22, 07:50
z tego forum, wraz z obnazaniem sie i upadaniem kaczyzmu. Tymczasem poznikaly jedynie osoby towarzyszace tamtemu towarzystwu - osoby z towarzystwa. Ciekawe...

A jednoczesnie dziwuja sie, ze maja w Polsce taki syf jaki maja - dobrowolnie dajac dupy klero-faszystom.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
Obserwuj wątek
    • benek231 Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystwa :O) 28.09.22, 16:16
      Najwyrazniej przejrzeli na oczy co zostalo przez reszte towarzystwa dostrzezone. Okazali sie antypisiorami, okazali sie krytycznymi polemistami, potrafiacymi samodzielnie myslec, i poprawnie oceniac te zlodziejska klero-faszystowska bande. Co nie moglo spotkac sie z entuzjazmem wiekszosci towarzystwa. Trwalo to jednak dosc krotko - ostatnie jakies 2-3 lata. Wczesniej przez lat kilkanascie swietnie sie bawili w towarzystwie koscielnych oszolomow, antydemokratow, mizoginow, ksenofobow, homofobow, wrogow WOSPu, wrogow praw kobiet, antysemitow, rasistow, wrogow przynaleznosci Polski do UE, symetrystow, piewcow zamordyzmu... Ale na koniec przejrzeli na oczy, i tylko to sie liczy. Czyli to, ze w dalszym ciagu najlepiej rozmawialo im sie (niemal) wylacznie z wyzej wymienionymi takze nie ma najmniejszego znaczenia. Po prostu sila przyzwyczajenia byla ogromna.

Ale mimo wszystko potrafili rzucic mi czasem kosc - jak psu, albo na odczepnego. Takze w trosce o samych siebie, gdyz mogli obawiac sie agresji z mojej strony. Niemniej ja doceniam te gesty. Bardzo trudno jest wyrwac sie z nawykow. To gromna sila, ze dzieki ktorej wyhodowalo sie i dzalalo w, i przy, towarzystwie wielu uczestnikow swietnie wpasowujacych sie w linie ideowa towarzystwa. I dzialajacych tu na rzecz zlodziejskiego kosciolka, klero-faszystow, czarnoszczecinnej swoloczy, antydemokratycznego i antyunijnego (takze kaczego) gowna a przeciwko demokratom, zwolennikom praw oraz swobod obywatelskich, i swieckiego panstwa, na przyklad. Przeciwko tym wszystkim ktorym mocno nie po drodze z zamordyzmami - czy to z lewa czy z prawa.

Mozna powiedziec, ze z przyjemnoscia wspominam pobyt wymienionych na tym forum. Sczegolnie w ostatnich 2-3 latach, kiedy to dostepowalem laski zamienienia z nimi zdania, lub dwoch.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
      Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
      • oleg3 Re: Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystw 28.09.22, 16:34
        > Ale mimo wszystko potrafili rzucic mi czasem kosc - jak psu, albo na odczepnego

Też ci rzucę. Łap!
        • benek231 Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystwa :O) 29.09.22, 07:48
          oleg3 napisał:

> > Ale mimo wszystko potrafili rzucic mi czasem kosc - jak psu, albo na odcz
          > epnego
          >
          > Też ci rzucę. Łap!

**
          Pisalem powyzsze z pelnym przekonaniem, ze wlasnie ty bedziesz chcial wykorzystac ten fragment przeciwko mnie. Dlatego, ze jestes prymityw - wiejski cham, ktory pomimo swego wieku nadal nie potrafi odroznic slabosci od sily.

T_ete z AG chcieli jakos funkcjonowac na tym forum ale, w ostatnich latach, znalezli sie pomiedzy wami a mna. Mnie rzucali ochlap raczej na odczepnego - mozliwe, ze dla uglaskania mnie, choc wieloletnie doswiadczenie ze mna nie dawalo im podstaw do obaw o moja agresje, w stosunku do nich. Mozliwe tez, ze takze dla uglaskania wlasnych sumien, przy okazji, choc uwazam, ze male jest tego prawdopodobienstwo.

Zdecydowanie bardziej obawali sie agresji z waszej strony. W koncu funkcjonowaliscie w towrzystwie razem przez 20 lat, czyli znali wasze parszywe charaktery, zdolnosci - wiedzieli czego moga sie spodziewac po takiej swoloczy jak wy. Czyli wszystkiego najgorszego. A nikt nie lubi byc obrzucany gownem i glanowany, przed czym wy nie mieliscie z tym najmniejszych zahamowan. Potrafiliscie brutalizowac swoje ofiary ostro i konsekwentnie - bez wzgledu na plec. Na rycerskosc pozowaliscie wylacznie w stosunku do "swoich" kobiet. Jak chamow niemytych przystalo, cieciu.

• oleg3 Re: Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystw 29.09.22, 08:13
            > nikt nie lubi byc obrzucany gownem
            To prawda Krzysiu. Uczyniłeś z tego swój oręż.
          • qwardian Re: Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystw 29.09.22, 09:18
            Benku, Andrzej musi doglądać swojego biznesu, który funkcjonuje 24/7 dzień i noc, obok wypieku cały czas czyszczenie naczyń, piekarników, blatów stołowych, regularny serwis urządzeń i awarie. Obok czynnik ludzki pracowników, klientów i dostawców. Nie da się promować naziej doktryny na okrągło..
            • benek231 Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystwa :O) 29.09.22, 15:36
              qwardian napisał:

> Benku, Andrzej musi doglądać swojego biznesu, który funkcjonuje 24/7 dzień i no
              > c, obok wypieku cały czas czyszczenie naczyń, piekarników, blatów stołowych, re
              > gularny serwis urządzeń i awarie. Obok czynnik ludzki pracowników, klientów i d
              > ostawców.

**
              To sie wie. I dlatego piekarze sa zawsze zabiegani i zasapani, oraz rumiani na buziach.

Wiesz, AndrzejG udostepnil klero-faszystom swoje dane osobowe. Czarnoszczecinna swolocz zna jego miejsce pracy, nazwisko, oraz adres zamieszkania. Jakby co to Andrzej jest na ich widelcu. Ma sie czego obawiac czlowiek i nie jestem zaskoczony jego postawa. Gdy w towarzystie rozprawiali o pierdołach nie miala swolocz podstaw by go nienawidziec. Ale gdy zdecydowal sie na zaprezentowanie swoich pogladow natychmiast stal sie wrogiem. Zatem on sam wie, ze wskazana jest ostroznosc. Z antydemokratycznym kaczym gownem nie ma zartow.

• andrzejg Re: Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystw 29.09.22, 16:11
                Cześć Benek.

Muszę zanegować. Nie odczułem, abym był czyimkolwiek wrogiem,. Towarzystwo nigdy nie posunęło się do szantarzu związanego z wiedzą o moich personaliach. Oleg kiedyś groził mi sądem, ale Oleg to taki młokos jeszcze.
                • benek231 Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystwa :O) 29.09.22, 16:28
                  andrzejg napisał:

> Cześć Benek.
                  >
                  > Muszę zanegować. Nie odczułem, abym był czyimkolwiek wrogiem,. Towarzystwo nigd
                  > y nie posunęło się do szantarzu związanego z wiedzą o moich personaliach. Oleg
                  > kiedyś groził mi sądem, ale Oleg to taki młokos jeszcze.
                  **
                  Przeciez doskonale wiesz, ze ten ktory naprawde bedzie chcial cie zranic nie bedzie wczesniej szantazowal czy straszyl. To spadnie na ciebie jak grom z jasnego nieba. Bez wczesniejszego straszenia. Masz to zapisane w podswiadomosci, od momentu udostepnienia swych danych.

• perla_z_roztocza Re: Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystw 30.09.22, 10:03
                    Kretynie52, twoje dane i adresy są znane od początku forum tego.
                    I co?
                    Czy ktoś cię szantażował? w mordę dał? Murzyna ci przeleciał? chałupę spalił?
                    Cierpisz na manię prześladowczą Kretynie52 właśnie.
                    • benek231 Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystwa :O) 30.09.22, 15:01
                      A chcesz kopa w kaczą pipe, ty antydemokratyczna rajfuro(?)

perla_z_roztocza napisała:

jak na idiotke przystalo

• oleg3 Re: Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystw 30.09.22, 08:11
                  andrzejg napisał:

> Oleg kiedyś groził mi sądem, ale Oleg to taki młokos jeszcze.

Napisz jeszcze dlaczego, gawędziarzu!
                  • andrzejg Re: Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystw 30.09.22, 12:41
                    oleg3 napisał:

> andrzejg napisał:
                    >
                    > > Oleg kiedyś groził mi sądem, ale Oleg to taki młokos jeszcze.
                    >
                    > Napisz jeszcze dlaczego, gawędziarzu!
                    >

boś niekumaty i nadpobudliwy
                    • oleg3 Re: Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystw 30.09.22, 12:58
                      Po prostu opisz sytuację. Twoja opinia o mnie jest bez znaczenia. Zwisa mi. Napisz dlaczego tak ostro zareagowałem, plotkarzu. Napisz też o tym, że mnie przeprosiłeś.
                      • andrzejg Re: Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystw 30.09.22, 13:48
                        Ostro zareagowałeś, boś nadpobudliwy.
                        • oleg3 Re: Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystw 30.09.22, 13:59
                          Napiszesz wreszcie o co chodziło i przyznasz, że mnie przeprosiłeś? Teraz sugerujesz, że groziłem ci sądem za poglądy! To jest podłość Andrzeju. Przeprosiłeś i zapominamy o sprawie. Na tym polega mechanizm przeprosin i ich przyjęcia.
                    • perla_z_roztocza Re: Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystw 30.09.22, 13:18
                      andrzejg napisał:

> boś niekumaty i nadpobudliwy

a czy to nie rozchodziło się o to, że oskarżyłeś Olega o złodziejstwo na podatkach właśnie?
                      • andrzejg Re: Zniknal AndrzejG, zniknela T_ete z towarzystw 30.09.22, 13:51
                        Bzdury gadasz.
    • boomerang Re: Sadzilem, ze antydemokratyczne gowno zniknie 28.09.22, 22:55
      Znowuś nasmrodził. Naucz się spuszczać wodę po sobie.
    • qwardian Re: Sadzilem, ze antydemokratyczne gowno zniknie 01.10.22, 12:35
      Wiesz Krzyś, ale mam do Ciebie trochę pretensji, bo jesteś niewrażliwy na krzywdę innych nazich braci, np. Piq-a, który dawno wskazywał na semickie pochodzenie braci Kaczyńskich i został brutalnie PO-traktowany przez lokalną forumową jaczejkę, która skoczyła mu do gardła..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka