Dodaj do ulubionych

Tyszkiewicz ostro podsumował pisiory :O)

29.09.22, 17:23
Tyszkiewicz ostro podsumował najnowszy sondaż. "Kim są te 34 proc. Polaków?"

Wadim Tyszkiewicz
29 września 2022

"Kim oni są, te 34,1 proc. Polaków? Znacie ich? Może wśród moich znajomych ktoś należy do tych ponad 1/3 głosujących Polaków? Może mijam was na ulicy? Zapraszam, porozmawiajmy" – pisze w najnowszym felietonie senator Wadim Tyszkiewicz.

Czy mają ci ludzie odwagę bronić patologii tej władzy, pospolitego złodziejstwa, afer, narażenia Narodu na kryzysy, na stagnację i cierpienie? Z tych 34,1 proc. pomijam PiSowskich baronów, czy Hofmano i Mejzo podobnych, którzy dzięki tej władzy garną do siebie ile się da.

O sondażu przeczytasz więcej tutaj: Optymizm opozycji był przedwczesny. Kolejny nowy sondaż i... znów umocnienie PiS

Nie mam na myśli pociotków dygnitarzy PiSowskich, którzy umościli swoje gniazdka, a w normalnej konkurencji na rynku pracy byliby na bezrobociu. Ich postawa jest "zrozumiała", grabić do siebie, ile się jeszcze da. Mnie chodzi o zwykłych ludzi z tych 34,1 proc., którzy każdego dnia nie mogą związać końca z końcem, ale dalej wierzą w boskość najjaśniejszego przywódcy z Nowogrodzkiej.

Moja diagnoza?

Kaczyński w swoim "geniuszu" w sposób doskonały, wręcz "genialny", przy pomocy profesjonalnych firm opłacanych z kieszeni polskiego podatnika milionami, w tym amerykańskich, zdefiniował swój elektorat, który wg jego szacunków powinien mu dać władzę dozgonną.

W kogo więc celuje Kaczyński?

Kaczyńskiego nie interesują nauczyciele, lekarze, przedsiębiorcy... generalnie - ludzie wykształceni, i ci mniej wykształceni, ale świadomi zagrożenia, jakie niesie ta władza dla nich, ich dzieci i rodzin.

Kaczyński poprzez totalną propagandę (miliardy zł z publicznych pieniędzy) dociera do elektoratu mniej świadomego, żyjącego dniem dzisiejszym, zdezorientowanego, zagubionego, nieinteresującego się wielką polityką, a wpatrzonego w TVP Info, któremu łatwo wmówić idiotyzmy typu "betonowa brzoza Macierewicza".

Poprzez Radio Maryja czy TVP, Trwam, Kaczyński manipuluje prostymi ludźmi, sieje dezinformację. W tym świecie kłamstwa niestety bardzo ważną rolę odgrywa też Kościół. Tu też nie ma nic odkrywczego, Kościół stał i za Hitlerem, Cerkiew stoi za Putinem.

Totalna propaganda wzorowana na Goebbelsowskiej (nie ma w tym ani krzty przesady) robi różnicę dając mięso armatnie Kaczyńskiemu. Kaczyński kupuje też znaczącą część Polaków za ich własne pieniądze. Socjalizm wiecznie żywy.

No i mamy to nasze polskie piekiełko, w którym co trzeci głosujący Polak, stojąc nad przepaścią, trzymając się za ręce z Kaczyńskim, jest gotów zrobić kolejny krok do przodu. Tylko Polski żal.

natemat.pl/blogi/wadimtyszkiewicz/439771,tyszkiewicz-ostro-podsumowal-najnowszy-sondaz-kim-sa-te-34-proc-polakow

>> Kaczyński poprzez totalną propagandę (miliardy zł z publicznych pieniędzy) dociera do elektoratu mniej świadomego, żyjącego dniem dzisiejszym, zdezorientowanego, zagubionego, nieinteresującego się wielką polityką, a wpatrzonego w TVP Info, któremu łatwo wmówić idiotyzmy typu "betonowa brzoza Macierewicza" >>

NO i widzisz, Oleg? Nawet tu o tobie pisza.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
Obserwuj wątek
    • gerlalt Re: Tyszkiewicz ostro podsumował pisiory :O) 30.09.22, 08:00
      O jakże boli mnie dupa, boli mnie dupa bo Kaczyński mnie w nią '.....'.
      • benek231 Tyszkiewicz ostro podsumował pisiory :O) 30.09.22, 15:03
        gerlalt napisał(a):

> O jakże boli mnie dupa, boli mnie dupa bo Kaczyński mnie w nią '.....'.

**
        To sobie przylep plasterek.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
        Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka