Dodaj do ulubionych

Marzenia się spełniają

18.10.22, 13:32
- Gdy wyobrażam sobie, że musiałbym stanąć przed obliczem sądu, to chciałbym mieć jedną pewność: że ten sąd nie jest poddany żadnej presji, żadnej opcji, żadnemu naciskowi, np. partyjnemu - mówi Stuhr w krótkim wideo.

- Takiemu sądowi poddam się z ufnością. (...) O takich sądach marzę, w takie sądy wierzę - że mogą mnie sprawiedliwie, z czarną opaską na oczach osądzić - Jerzy Stuhr
Obserwuj wątek
    • oleg3 Wyrok jest oczywisty 18.10.22, 13:43
      Jestem bardzo spokojny, że w tej sprawie sędziowie uznają, że winny był nie Jerzy S. a jego ofiara i sprzedawca w sklepie monopolowym.

Patryk Jaki
    • qwardian Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 14:09
      Gdyby nie wypił to by ludzi pozabijał jak małżeństwo Gesdorf, które moment kiedy po autostradzie toczyła się głowa w kasku zwiali jak stuhry..
      • kalllka Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 14:17
        … z Krakowa.
        To, zreszta, znana legenda;
        mapa nowych rozwiązań komunikacyjnych dla miasta Krakowa, to codzienność…
        Tamoj dobrze mówi się ziobrze.
        • qwardian Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 15:05
          Myślę Kaleczko, że to wina tych filmów science-fiction, w których ociec Stuhr brał udział, wydaje mu się, że jest Miss Universe, ale tacy Ziobro zawsze podkładają nogę gwiazdom..
          • kalllka Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 20:50
            Możliwe. Chociaż Stuhr młodziak- magistrem psychologii byl pierwej.
            Na mieście mówią, ze motor mu zajechał znienacka, a motocyklista to znany z ulic dawca… ale sam Sturek mówił, ze go, po prostu, nie zauważył.. to „po prostu” leszczy od hejtu tak rozochociło, ze mu doklepuja legendy o rozwydrzeniu!
            No i tak to, przesiądzie się chłopina na pekaes, a w Krakowie- hulajnoga do teatra popyli.
            • qwardian Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 21:58
              Kaleczko, jeżdżę już tylko rowerem na zakupy i największe moje przerażenie budzą elektrycy rowerowi und hulajgenowi, bo samochody to w zasadzie stoją w miejscu. Moja okolica jest zapchana jak Manhattan w piątek wieczorem przed wjazdem na Queensborough Bridge, czyli goła dupa..
      • oleg3 Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 14:18
        Była godz. 17-ta. Pewnie wypił lamkę wina do obiadu czy po obiedzie. Nie robię mu z tego powodu zarzutu.
        Dura lex ses lex
      • felusiak1 Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 21:40
        Ścierwojad qwardian łże. Na stos go.
        • qwardian Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 21:50
          Gorzej, narodowy robotnik qwardian finansował pośrednio ISIS, bo zamówiłem kiedyś gruszkę betonu z francowatego Lafarge Kruszywa i Beton na ulicy Gdyńskiej in unserem Posen. Mam teraz moralnego kaca..

www.nytimes.com/2022/10/18/nyregion/lafarge-cement-isis-terrorism.html
          • kalllka Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 22:05
            Ale to stare jakieś, qw. To znaczy ten amerykański cement..
            I pewnie dlatego felusiakowie przenieśli się tutaj.
            • qwardian Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 22:38
              Ty wiesz Kaleczko, że to był dla mnie czas wielkich emocji, bo pojechałem na tą Gdyńską na drugi koniec miasta i zamówiłem , a potem sobie spokojnie wracałem do domu. Okazało się, że gruszka jedzie zaraz za mną, wjechała na posesję, a ja grabiami poziomowałem wylewkę. Wieczorem miałem poparzone stopy, a na drugi dzień zobaczyłem, że moje robocze buty zdematerializowały się kompletnie. Zasada betonowa pali materię organiczną, wapno jest bezlitosne dla życia..
              • boomerang Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 23:18
                Teraz rozumiem dlaczego stwórca zarządził zbudować kości z wapnia, a nie z wapna.
                • qwardian Re: Marzenia się spełniają 19.10.22, 09:25
                  Te szybkowiążące mieszanki mają też sporo chemii, bo moje ręce po styczności z klejem montażowym mają podobne objawy.
    • oleg3 "Zero litości" 18.10.22, 14:27
      No niestety. Znane nazwisko nie chroni przed odpowiedzialnością. Chcę w to wierzyć i chcę wierzyć, że będą poniesione konsekwencje, bez względu na to, czy kochamy Shreka, czy nie. Piłeś? Nie jedź. Proste. Są taksówki. Zbiorkom. Tak nie powinno być. Bez względu na poglądy polityczne. Zero litości dla kierowców pod wpływem -
      Karolina Korwin Piotrowska

Pudelki mają swoje 5 minut.
      • perla_z_roztocza Re: "Zero litości" 18.10.22, 18:33
        niemniej okolicznością łagodzącą jest fakt, że urżnął się winem importowanym a nie bimbrem jak jakiś menel..
        Przy tym, dołączył do chlubnego grona piratów drogowych walczących jak lwy o praworządność i oswobodzenie nas z kajdan kaczyzmu.
        Grona takiego jak - Cimoszewicz, bp. Durczok, Najsztub, Tusk, Schetyna, Kraśko i innych.
        Poza tym, profesor francuski pewnie ma dowody i świadków, że to był spisek żoliborskiego dyktatora właśnie.
        • oleg3 Re: "Zero litości" 18.10.22, 18:52
          Ja bym dodał do listy gen. Mirosława Hermaszewskiego. Wtedy to już emerytowanego polityka, teścia samego Rycha Czarneckiego. Sam gardłowałem, że pierwszy i jedyny polski kosmonauta nie mógł dać się odrobinie alkoholu.smile
          • perla_z_roztocza Re: "Zero litości" 18.10.22, 18:59
            nie zapominajmy też o Olbrychskim właśnie.
            • qwardian Re: "Zero litości" 18.10.22, 22:08
              Olbrychski und Stary Stuhr nie przywiązali polskie matki z dziećmi do wież oblężniczych PO-d Cedynią jak to zrobił Maciej. Lepiej sobie wypić i nie przywiązywać..
        • boomerang Re: "Zero litości" 18.10.22, 23:23
          że to był spisek żoliborskiego dyktatora właśnie

Żoliborskiego dyktatorka nic nie rusza. Nie ma prawojazdów, obiady jada w domu z kotem, a kot do obiadu nie pije wina.
    • perla_z_roztocza Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 19:55
      to chyba był ostatni kurs tego bojownika o praworządność.
      Po pijanemu potrącił człowieka więc tak na oko sąd zabierze mu prawo jazdy na 5 lat.
      Wtedy będzie miał 80 lat.
      Ale to nie jest tak, że oddadzą mu prawko po 5 latach.
      Najpierw musi przejść badania lekarskie i zdać ponownie egzamin.
      Miał raka i bierze ciężkie leki.
      Bez koperty a`la feldmarszałek von Grodzky żaden lekarz mu nie da kwitu.
      Z egzaminem też nie takie proste jest.
      Ci, którym zabrano prawko za alkohol zdają po kilka razy, tak dla przykładu.
      A jak taki przejdzie już całą procedurę to otrzyma dokument ze specjalnym oznaczeniem dla Policji, że mają do czynienia z alkoholikiem.
      Słowem, stawiam, że w mega optymistycznym wariancie nasz bojownik zasiądzie za kierownicą gdy będzie miał 82-83 lata.
      Ja mam ten problem, że Policja dybie na mnie i muszę dmuchać.
      Pewien policjant powiedział mi, że ktoś napisał do Policji anonim na mnie, że jeżdżę po alkoholu, i stąd to polowanie.
      Kupiłem więc sobie alkomat i jak są promile to nie prowadzę auta po prostu właśnie.
    • qwardian Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 20:31
      Dostrzegam trochę okoliczności łagodzących, podobno spieszył się na konferencję dotyczącą ostatecznego rozwiązania..
      • boomerang Re: Marzenia się spełniają 18.10.22, 23:41
        No i to nie alkohol był przyczyną wypadku, ale ta czarna opaska sędziowska założona na oczy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka