Dodaj do ulubionych

Ze Świętem Halloween trzeba być ostrożnym..

01.11.22, 14:32

Dowodzą na to wypadki w Korei und kiedy 80 lat temu urządziliśmy Halloween w Polatschken Landzie i teraz będziemy musieli zapłacić ponad tysiąc milliarden złotych polskich..
Obserwuj wątek
    • boomerang Re: Ze Świętem Halloween trzeba być ostrożnym.. 02.11.22, 01:11
      Już lepiej bawić się w Dziady.
      • qwardian Re: Ze Świętem Halloween trzeba być ostrożnym.. 02.11.22, 06:12
        Dziady zorganizował Brat Michnik w 1968 roku i w tym roku na pogrzebie Urbana, Narodowy Robotnik nie ma z tymi wydarzeniami nic wspólnego.
        • boomerang Re: Ze Świętem Halloween trzeba być ostrożnym.. 03.11.22, 03:52
          Liderem robotników był wtedy Gomułka, a Michnika to zaczął lansować dopiero Gierek, nie ujawniając kompromitujących faktów na temat rodziny Michnika, ale tak naprawdę to gwiazdę uczynił z niego, a nie z Andrzeja Gwiazdy, dopiero rzekomy Jaruzelski - matrioszka.
    • qwardian Re: Ze Świętem Halloween trzeba być ostrożnym.. 02.11.22, 11:32
      Dopiero niezły Halloween będzie jak swarte i forumowy groszken z Portland będą nam budować elektrownię atomową, to Hiroszima und Nagasaki gwarantowane..
      • sz0k Re: Ze Świętem Halloween trzeba być ostrożnym.. 02.11.22, 14:55
        qwardian napisał:

> Dopiero niezły Halloween będzie jak swarte i forumowy groszken z Portland będą
        > nam budować elektrownię atomową, to Hiroszima und Nagasaki gwarantowane..

Patrząc na to co tam się odpier... w tym Oregonie to nasz Tomcio najprawdopodobniej popindala teraz w sukience, peruce i fake boobsach i każe się do siebie zwracać per she/her, jak nie they/them...
        • qwardian Re: Ze Świętem Halloween trzeba być ostrożnym.. 02.11.22, 18:04
          Kazał się zwracać do siebie Ces 137 Szoku, a to niedobrze wróży, bo jak Tor i Pluton te pierwiastki występują po rozszczepieniu Uranu, a ja chcę zachować tą planetę jak Bozia nam przekazała w opiekę. To już lepiej niech Groszek sobie biega w Portland i tam straszy ludzi..
          • boomerang Re: Ze Świętem Halloween trzeba być ostrożnym.. 03.11.22, 03:57
            a czemuż to Krzyś52 awansował na Groszka?
            Swoją drogą to już od miesiąca się tu nie pokazuje. Czyżby wziął o jedną szczepionkę za dużo?
            • qwardian Re: Ze Świętem Halloween trzeba być ostrożnym.. 03.11.22, 06:59
              To jego der kamerade aus Portland, na marginesie mi się okolice Portland i Oregonu bardzo podobały gdzie zima panuje jak nazia tegoroczna jesień w Polsce, a lato nie jest męczące..
              • boomerang Re: Ze Świętem Halloween trzeba być ostrożnym.. 05.11.22, 01:56
                Okolice Portland i Oregonu borykają się od jakiegoś czasu z problemem bezdomności, który wyrwał się spod kontroli. Bezdomni koczują wszędzie, a zwłaszcza przed domami zamożnych. Zamożniejsi w związku z tym sprzedają swoje domy i uciekają z Portland.

www.dailymail.co.uk/news/article-11142685/Im-Portland-Homeless-people-forcing-terrified-residents-sell-homes.html
                • qwardian Re: Ze Świętem Halloween trzeba być ostrożnym.. 05.11.22, 09:58
                  Narodowy Robotnik przybył na tą planetę, żeby nie dopuścić do demoralizacji ludzkości, ale ludzkość znowu mnie nie rozpoznała i wiesza na mnie psy. Mieszkają w namiotach dopóki skośnooczki Chińczyczek im je szyje, a skończą w jaskiniach. W USA widziałem wiele domów i dzielnic ludzi zamożnych, którzy je opuszczali w popłochu, po czym wkraczały tam buldożery.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka