Dodaj do ulubionych

GW zadała ostateczny cios Morawieckiemu

18.11.22, 16:12
Marek Jędrychowski, były nauczyciel Mateusza Morawieckiego udzielił wywiadu Gazecie Wyborczej, w którym wypowiedział się na temat działalności obecnego premiera. - Podstawowy błąd premiera to brak zrozumienia istoty demokracji i roli opozycji, a przecież sam ma to doświadczenie polityczne z minionych lat - mówi pedagog.Wrocławska "Wyborcza" opublikowała w piątek (18 listopada) obszerny wywiad z Markiem Jędrychowskim, nauczycielem historii i teraźniejszości z IX Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu. W przeszłości pedagog uczył także samego Mateusza Morawieckiego. - Uczyłem go w 3. i 4. klasie liceum. Był spokojny, cichy, rzeczowy i konkretny, przy czym oczywiście miał problemy z władzą, jego ojciec się ukrywał - wyjaśnia nauczyciel i podkreśla, że chciałby, by premier "przestał unikać swojej szkoły jak diabeł święconej wody" i odwiedził byłą placówkę.
_________________________________________________________
Ło Boże. Proponuję poszukać jakiejś panienki z tej szkoły, która dumnie oświadczy, że odrzuciła zaloty Morawieckiego, bo nie miał pojęcia o demokracji i kiepsko wypadł na sprawdzianie z Monteskiusza. W PRL-owskiej szkole nie było takich sprawdzianów? Jakiś leming o tym wie?
Obserwuj wątek
    • boomerang Re: GW zadała ostateczny cios Morawieckiemu 19.11.22, 04:30
      GW w swojej zuchwałości posunęła się niezwykle daleko bo, sięgając do wspomnień, to nawet "Trybuna Ludu", w latach KORu i wczesnej Solidarności, była dużo bardziej powściągliwa i nigdy nie poinformowała Polaków o wstydliwej historii najbliższej rodziny Adama Michnika, czym zniszczyłaby w oka mgnieniu jego mit represjonowanego opozycjonisty i elementu antysocjalistycznego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka