Dodaj do ulubionych

Obejrzałem dwa mecze tych patałachów :O)

02.12.22, 23:25
tj. z Meksykiem i z Argentyna. Zupelnie jakby czas stanal w miejscu, bo grali tak jak 60, 50, 40... lat temu - te same bledy, te same problemy, te same braki w wyszkoleniu. Ta sama nedza i czarna rozpacz. Choc byla w tym przerwa na czasy Gorskiego w latach 70ch.

Ale zacznijmy od cytatu. Bo ta glupia cipa podpisujaca sie tu takze jako Perła napisala cos takiego:

"Piłka nożna polega na tym aby strzelić jedną bramkę więcej niż przeciwnik.
I tyle.
Styl nie ma tu nic do rzeczy.
Wygrana jest istotna dlatego, że za to jest kasa, dobre kontrakty, i korzyści platoniczne."

Niespecjalnie mnie ta opinia zaskoczyla, gdyz sporo kobiet nadal nie interesuje sie pilka nozna i nie ma o niej zielonego pojecia. Domyslac sie moge, ze glupia cipa uslyszala to od kogos przy wodce.

Gdyby interesowala sie pilka nozna to wiedzialaby, ze styl jest niezwykle wazny gdyz na styl skladaja sie czynniki bez ktorych pilka nozna nie istnialaby, po prostu.
Nie odniesie sukcesow druzyna, ktorej zawodnicy nie potrafia opanowac, przyjac, pilki - od ktorych odbija sie ona jak od betonowej sciany. Podobnie z celnoscia poddan i z wychodzeniem do nich - zawodnicy kiepsko wyszkoleni nie zdobeda punktow dla swojej druzyny. Takze wyszkolenie techniczne w dryblingu niezbedne jest zawodnikom na boisku, jesli maja zamiar sobie pograc. Bez kiwki pilka nozna staje sie odmiana "pilkarzykow" tyle, ze ozywionych. A w tloku, w momentach podbramkowych, choc nie tylko, sytuacje az prosza sie o umiejetnosc indywidualngo rozgrywania. Nie bez znaczenia jest tez szybka i sprawna egzekuzja rzutow z autu - te musza byc wykonywane szybko i dokladnie. Inaczej przeciwnik poobstawia wszytkich potencjalnych adresatow rzucajacego z autu.Gdy zawodnicy maja opanowane techniczne elementy gry, gdy reprezentuja indywidualna klase to dopiero wowczas mozemy mowic o graniu z klasa calej druzyny. Inaczej ogladamy kolejne zalosne widowisko w wykonaniu bialo-czerwonych.

Powyzej wymienilem kilka elementow techniki i gry, skladajacych sie na tzw. "styl". Bez odpowiedniego indywidualnego wyszkolenia technicznego zawodnikow zmuszani jestesmy do ogladania takich wlasnie przykrych widowisk jak w wykonaniu polskiej druzyny w meczach z Meksykiem czy Argentyna. Czyli do ogladania brakow w wyszkoleniu i braku umiejetnosci przyjmowania pilki, celnego poddawania jej, dryblingu, wychodzenia do pilki, itp, itd. To dlatego gra polskiej druzyny nie kleila sie - chyba, ze grali do tylu a przeciwnik rezygnowal z presingu.

A Perła lepiej gdyby zajmowala sie tym w czym jest dobra, czyli dyskusjami o filmie, literaturze - o kulturze, ogolnie rzecz biorac. Z pilka to ty sobie daj spokoj, kobito.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
Obserwuj wątek
    • perla_z_roztocza Re: Obejrzałem dwa mecze tych patałachów :O) 03.12.22, 08:35
      benek231 napisał:

> Choc byla w tym przerwa na czasy
      > Gorskiego w latach 70ch.

uważasz więc, że Górski był dobrym fachowcem od piłki nożnej właśnie?
      • benek231 Obejrzałem dwa mecze tych patałachów :O) 03.12.22, 15:08
        ty? ze mna?

Spierdalaj wywłoko.

perla_z_roztocza napisał:

> benek231 napisał:
        >
        > > Choc byla w tym przerwa na czasy
        > > Gorskiego w latach 70ch.
        >
        > uważasz więc, że Górski był dobrym fachowcem od piłki nożnej właśnie?

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
        Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
    • qwardian Re: Obejrzałem dwa mecze tych patałachów :O) 03.12.22, 09:08
      Wirtuozi piłki nożnej powinni zaczynać naukę tańca od dzieciństwa. Nie mają do tego drygu, ot co..
    • perla_z_roztocza Re: Obejrzałem dwa mecze tych patałachów :O) 03.12.22, 15:35
      widzisz Kretynie52, po raz 1843 udowodniłem, żeś kretyn jest.
      Powołałeś się na trenera Górskiego za kadencji którego były sukcesy i styl.
      A następnie nieudolnie próbowałeś wyśmiać zdanie z mojego postu do krakowskiego żulika.
      Cytuję:
      ""Piłka nożna polega na tym aby strzelić jedną bramkę więcej niż przeciwnik."
      Jako kretyn nie mogłeś wiedzieć Kretynie52, że to jest cytat zapożyczony od Górskiego.
      Co za wyjątkowy jełop z ciebie jest.
      Aha, lubię jak określasz mnie jako kobietę.
      Przynajmniej mam jakiś ubaw z twojej pisaniny właśnie.
      • benek231 Jak zwykle klamiesz i oszukujesz, kretynko :O) 03.12.22, 19:23
        Po pierwsze nie powolywalem sie na Gorskiego a jedynie wspomnialem o dobrym okresie polskiej pilki noznej, pod jego kierownictwem. A to daleko nie to samo. Bylabys w stanie to zrozumiec gdyby alkohol nie dokonal ci takiego spustoszenia pod ondulacja.

Po drugie specjalnie podkreslilem fragment o stylu (" Styl nie ma tu nic do rzeczy ") gdyz to o nim chcialem mowic, oraz mowilem - o stylu. Gdyz styl ma bardzo wiele do rzeczy. Co dosc obszernie wyjasnilem, ty flejtuchu.

Ponadto jesli nawet Gorski powiedzial co sugerujesz to i tak o te jedna bramke wiecej nie moze strzelic druzyna ktorej zawodnicy nie potrafia grac w pilke. Czyli tacy ktorzy nie maja opanowanych przynajmniej tych wszystkich elementow gry ktore omowilem. A do indywidualnego wyszkolenia i indywidualnego talentu dochodzi jeszcze umiejetnosc gry w druzynie a w tym zdolnosc do realizacji planu gry ustalonego przez selekcjonera i trenera. Te ostatnie takze dodaja do stylu, ktory wg. ciebie, analfabetko, "nie ma nic do rzeczy". Bo ponoc wystarczy strzelic jedna bramke wiecej, ty antydemokratyczne gowno.

No i znowu obnazylem cie jako idiotke.

perla_z_roztocza napisała:

> widzisz Kretynie52, po raz 1843 udowodniłem, żeś kretyn jest.
        > Powołałeś się na trenera Górskiego za kadencji którego były sukcesy i styl.
        > A następnie nieudolnie próbowałeś wyśmiać zdanie z mojego postu do krakowskiego
        > żulika.
        > Cytuję:
        > ""Piłka nożna polega na tym aby strzelić jedną bramkę więcej niż przeciwnik."
        > Jako kretyn nie mogłeś wiedzieć Kretynie52, że to jest cytat zapożyczony od Gór
        > skiego.
        > Co za wyjątkowy jełop z ciebie jest.
        > Aha, lubię jak określasz mnie jako kobietę.
        > Przynajmniej mam jakiś ubaw z twojej pisaniny właśnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka