Dodaj do ulubionych

mamy kolejny zgon na forum tym

03.12.22, 18:17
do krainy marksizmu i leninizmu przeniósł się Stanisław występujący tu pod nickiem czuk1.
Stosunkowo krótko tu przebywał ale dał się poznać jako niezłomny komunista walczący nie wiadomo o co.
Miłośnik Roztocza.
No cóż, rest in peace czuk1 właśnie.
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: mamy kolejny zgon na forum tym 03.12.22, 19:56
      Dzisiaj świat jest bezwzględny, kiedyś musiałem odpalać motocykl, żeby rozwiązywać polskie problemy, a teraz paliwo drogie i szkoda drzeć opony. Czuku, gdziekolwiek jesteś wybaczam i proszę o wybaczenie, ale napisz czy w drodze w zaświaty miałeś przesiadkę na Księżycu, ja w każdym razie oglądam mecz Kangurów z Argentyną i polecam cię opiece bożej..
    • boomerang Re: mamy kolejny zgon na forum tym 05.12.22, 00:50
      [']
      a mnie nurtuje tylko jedno pytanie - czy K52 pożegna wreszcie jakoś swojego najlepszego kolegę z tego forum
    • oleg3 Re: mamy kolejny zgon na forum tym 05.12.22, 08:13
      [']
    • qwardian Re: mamy kolejny zgon na forum tym 08.12.22, 15:47
      Nie potrafiłbym zidentyfikować, ani rozpoznać nikogo z tego forum, ale skoro jesteśmy w temacie, tak zawsze wyobrażałem sobie Pani Tete..

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,29239751,czlowiek-choinka-poszukiwany-przez-policje-za-atak-na-hurtownie.html
    • esteemiriam Re: mamy kolejny zgon na forum tym 08.12.22, 22:46
      A Ty się nie wybierasz?
      Kościelny forum tego.

A propos czuk - RIP
    • niegdys_cs137 Re: mamy kolejny zgon na forum tym 11.12.22, 02:02
      O! Cakiem, jak u Wysockiego w balladzie "Tovariszcz Stalin":

Вчера мы хоронили двух марксистов
      Мы их не накрывали кумачом
      Один из них был правым уклонистом
      Второй, как оказалось, ни при чем

кумач, jak mi wytumaczył ktoś, kto z musu spędził młodość w CCCP, to czerwone sukno. Trumny komunistów tak często przykrywano.

"Pravyj ukłanista"
      • qwardian Re: mamy kolejny zgon na forum tym 11.12.22, 07:54
        Bądź pozdrowion i przyłącz do misji Narodowego Robotnika, która kiełkuje za moją sprawą z ziarnka gorczycy, a zostaniesz zbawion.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka