Dodaj do ulubionych

"Przestańcie okłamywać siebie samych"

03.01.23, 14:22
Ziemkiewicz uderza w PiS. Przestańcie okłamywać siebie samych
Trwa spór między PiS a Solidarną Polską w sprawie środków z Krajowego Planu Odbudowy. Zbigniew Ziobro przekonuje, że pieniądze z KPO są w rzeczywistości gigantyczną pożyczką, którą Polska będzie musiała spłacać przez dekady. Inni politycy Solidarnej Polski mówią nawet o "kredycie, który ma cechy lichy". Co więcej, KO uzależnia Warszawę od Brukseli.

Tymczasem minister rozwoju i technologii Waldemar Buda kategorycznie odrzucił zarzuty polityków Solidarnej Polski, stwierdzając, że jasne jest, że "zyskujemy na KPO" oraz, że "z danymi się nie dyskutuje".

– Minister Szynkowski vel Sęk podjął się politycznej dyskusji, żeby zniwelować te argumenty polityczne, które się pojawiły po stronie Komisji Europejskiej. (...) Wszystko wskazuje na to, że ta ustawa, którą również konsultował w Komisji Europejskiej, jest wystarczająca do tego, żeby te środki odblokować – tłumaczył polityk PiS, odnosząc się do kwestii projektu nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym (SN).

Ustawa o SN, która dwa tygodnie temu była uzgodnionym, podpisanym kompromisem odblokowującym KPO, teraz zdaniem ministra Budy już tylko "wszystko wskazuje, że jest wystarczająca" żeby KE udobruchać – komentuje wypowiedzi polityka publicysta "Do Rzeczy" Rafał Ziemkiewicz.

"Przestańcie okłamywać siebie samych (bo nikt inny i tak już w te kolejne bajki nie wierzy)" – dodał ostro dziennikarz.

___________________________________
Pewnie oczekujecie komentarza. Ok. Peło jest jawną partią zdrady narodowej, PiS jawi się jako zdrajca postępujący. Trzeba głosować na Konfederację!
Obserwuj wątek
  • benek231 To juz nie jestes pisiorem, ty antydemokratycz :O) 03.01.23, 15:58
   ty antydemokratyczne gowno? Teraz raptem przeflancowales sie do konfederastow i jestes konfederastyczna swinia, ty koscielna kurwo?

   A Ziemkiewicz takze jest antydemokratycznym gownem i swinia. Ostatnio w napadzie szalu.
   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
   • perla_z_roztocza Re: To juz nie jestes pisiorem, ty antydemokratyc 03.01.23, 18:37
    benek231 napisał:

    > ty antydemokratyczne gowno? Teraz raptem przeflancowales sie do konfederastow i
    > jestes konfederastyczna swinia, ty koscielna kurwo?
    >
    > A Ziemkiewicz takze jest antydemokratycznym gownem i swinia. Ostatnio w napadzi
    > e szalu.

    Kretynie52, a ten twój Murzyn, który cię rucha to też antydemokratyczne gówno czy też demokrata pełną gębą właśnie?
    • benek231 To juz nie jestes pisiorem, ty antydemokratyc 03.01.23, 22:03
     A chcesz kopa w pipe ty zdziro?
     perla_z_roztocza napisała:

   • boomerang Re: To juz nie jestes pisiorem, ty antydemokratyc 04.01.23, 00:43
    Łudziłem się że demokratyczna sraczka opuści cie z nowym rokiem i jak widać przeliczyłem się.
  • krytykantka0.07 Re: "Przestańcie okłamywać siebie samych" 03.01.23, 16:43
   Wyrzeczenie się suwerenności to warunek. Można sobie wykonywać ruchy pozorne, czy przelewać z pustego w próżne. Ale UE działa jak automatyczna sekretarka a nie bankomat. UE ma misję multikulti a Niemcy z racji tego, że są nawróconymi grzesznikami i mają traumę związaną z II wojną światową stoją na straży PRAWORZĄDNOŚCI. Do tego tym stabilniej im większa jest nagonka na nich z racji reparacji.
   • 99venus Re: "Przestańcie okłamywać siebie samych" 03.01.23, 17:30
    A misją PiS jest wprowadzenie zamordyzmu,likwidacja demokratycznych instytucji,chwycenie ludzi za pysk,bezkarność przekrętów i rządzenie dopóki cały ten bajzel nie zniknie w szambie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka