Dodaj do ulubionych

Rocznica obrony Auschwitz przez moich Jude Gebrüde

14.01.23, 12:11

Heroiczna obrona ostatniego bastionu cywilizowanego człowieka, który produkował paliwo syntetyczne z węgla kamiennego padła 27 stycznia, od tego momentu Polska była zależna od sowieckiej, potem rosyjskiej, a teraz semickiej ropy. Salutuję moich żydowskich braci, polegliśmy wspólnie w tej walce, mi się udało zwiać przez komin krematorium widoczny na zdjęciu i widziałem tańczących sowieckich bandziorów, nigdy im tego nie zapomnę.

www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/2441001,Auschwitz-1945-Potancowki-Sowietow-na-dachu-krematorium
Obserwuj wątek
  • boomerang Re: Rocznica obrony Auschwitz przez moich Jude Ge 15.01.23, 00:19
   Stanowczo za mało eksponowany jest ten basen pływacki na terenie obozu Auschwitz. Zwycięzca w zawodach mógł ponoć liczyć na darmowe obsłużenie go przez panie z - jakbyśmy to dziś nazwali - agencji towarzyskiej, która również funkcjonowała na terenie obozu.
   • qwardian Re: Rocznica obrony Auschwitz przez moich Jude Ge 15.01.23, 06:03
    Te Panie, które nazywam piękne Heleny z Auschwitz często zadają mi pytanie, gdzie był Bóg, kiedy stepowa dzicz atakowała nasz piękny obiekt. Moja odpowiedź jest krótka, obraził się i poszedł do Częstochowy. Niestety żyliśmy w sprośnym bezwstydzie i zostaliśmy ukarani ofensywą zimową w styczniu 1945 roku. Biorę winę na własne barki, nie każdy oficer SS był tak święty jak to malują..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka