Dodaj do ulubionych

Nie wolno bredzić!

18.01.23, 11:26
Ile to łez wylano wraz z atramentem nad Inkwizycją zabraniającą samodzielnego myślenia. Ile to pochwał napisano i wygłoszono nad wolnością myśli i słowa. Ale to już koniec. Teraz już nie wolno! Nie wolno głosić bredni. O tym co jest brednią decyduje większość. Konsensus naukowy, mainstreamowe media, poprawność polityczna.

Beata Pawlikowska bredzi o depresji. Miarka się przebrała. Internauci szykują pozew

Założono zbiórkę, aby pozwać Beatę Pawlikowską
Maja Herman, lekarka, psychiatra, prezeska Polskiego Towarzystwa Mediów Medycznych, zarzuciła Pawlikowskiej manipulację oraz mylenie grup leków. Herman zorganizowała zbiórkę w serwisie Zrzutka.pl na pozew.

Mam serdecznie dość celebrytów, którzy wypowiadają się o zdrowiu. Szczególnie o zdrowiu psychicznym. 16 stycznia 2023 roku na kanale YouTube Pani Beata P., dziennikarka, płynnie znająca język angielski, opublikowała film, w którym podaje nieprawdziwe informacje, które stanowią niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia setek tysięcy osób chorujących na depresję - czytamy w opisie zbiórki. 18 stycznia zbiórka osiągnęła już 80 procent założonego celu, zebrano ponad 24 tys. zł z 30 tys. zł.

Maja Herman nie wskazała jednak, na jakiej podstawie prawnej zamierza pozwać podróżniczkę i na co dokładnie przeznaczone zostaną środki.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka