Dodaj do ulubionych

Ciekawy wpis w art. poswieconym J.Ozdobie :O)

28.02.23, 15:35
susurro_rationis
5 godzin temu


Jeden z koziołków-matołków z PiS-owskiego "bojsbendu" KAKAOsmile Każdy z tych trzech powiatowych filozofów nie nadąża umysłowo za tym, co mówi i zajmuje stanowiska dalece przewyższające ich kompetencje intelektualne.

OCHLOKRACJA - rządy m o t ł o c h u, ciemnego p o s p ó l s t w a, zwyrodniała forma demokracji.

Do tego doprowadził towarzysz prezes.
Zgodnie z tym Saruman z Żoliborza hoduje Orki. Czasami powstają URUK-HAI tacy jak Morawiecki, Sasin, Suski, Kowalski, Kanthak, Klaeta, Ozdoba, Wójcik, Jaki, Terlecki, Szumowski, Mejza, Misiewicz, Antoni "Trotyl", Piotrowicz, Czarnecki, Siarkowska, Szydło, Zalewska, Kempa, Czarnek, Pawłowicz itd. Kadry są najważniejsze - mawiał Lenin. Kluczem do zrozumienia tych instrumentów są słowa niemieckiego historyka, specjalisty m.in. od Związku Sowieckiego, Jorga Baberowskiego "Bolszewicy mieli dobre wyczucie tego, jak ludziom, którzy pochodzą z marginesu, rozdać posady i zapewnić sobie ich lojalność. To jest właśnie tajemnica bolszewickiego sukcesu." Przy czym rozwinięcie tej myśli jest dość zaskakujące - obsadzamy wszystko naszymi, ale ci nasi to miernoty. Miernota bowiem nie jest autonomiczna i wszystko zawdzięcza swemu protektorowi. A zatem będzie gotowa na wiele, przed niczym się nie cofnie, byle tylko raz zdobytą pozycję utrzymać. Ludzie PiS-u i ci do władzy koniunkturalnie przyklejeni obsadzają zatem wszystko, co tylko jest do obsadzenia. W PiS wszystko jest możliwe. Historyk jest dyrektorem szpitala, filozof prezesem banku, ekonomista jest ministrem zdrowia, a kolejny historyk premierem, absolwent podstawówki doradcą w IPN, były cinkciarz prezesem Spółki Skarbu Państwa, perukarz robi w radiu a piekarz jest rzecznikiem. W PiS wszystko jest możliwe. Lenin powiedział, że nawet kucharka może rządzić państwem. Miał facet rację, kucharka może wydawać wyroki w TK a długopis być prezydentem.


next.gazeta.pl/next/7,172392,29507605,wiceminister-ozdoba-kontra-rzeczywistosc-to-co-mowi-to-wlasnie.html

Tak tak, Olegu3, to sa te twoje pisiorki realizujace ekonomiczne wizje twojego ulubionego Misesa i Hayeka, czyli obydwu von'ów. Tak zgrabnie, ze nawet nie zauwazyles, ze wdrazaja oni w zycie mysl czysto leninowska, ty wybytny znawco ekonomii, towarzyszu Szmaciaku.
KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka