Dodaj do ulubionych

Nora zoliborskiej tarantuli :O)

08.03.23, 18:25
(...)

>> Wydawało się, że Zjednoczona Hołota osiągnęła już wszystkie szczyty podłości, ale zawsze, gdy ogłaszamy, że to już szczyt, to zawsze okazuje się, że to kolejny przedwierzchołek, szczyt pozorny.

Od początku cywilizacji niemal wszystkie zbrodnie tyranów dokonywane są z Bogiem i Ojczyzną na ustach. Im większa kanalia, tym więcej w niej „Boga”, im większy zdrajca, tym większy „patriota”. Bardzo rzadko tyran dokonuje zbrodni osobiście. Oni zawsze mają wykonawców, różne moralne wymiociny, bojówkarzy, paszkwilantów, zdemoralizowaną policję. Tyran sobie rączek nie brudzi.

Mały nędzny pokurcz siedzi w swojej norze, jak jakiś jadowity pająk i pluje jadem, szczuje, ubliża, oczernia. Wysuwa z nory jadowite macki i trującą pajęczynę. I się cieszy wydając koszmarny rechot. Ma sługusów, dziennikarskie kanalie, które bez mrugnięcia wygenerują na zlecenie każde kłamstwo, oczernią kogo kazali, oplują, a on patrzy z nadzieją, że znajdzie się ktoś, kto pod wpływem tego szczucia weźmie nóż, kamień, lub nagłośni kolejne kłamstwo. Że ktoś za niego dokona linczu.

Ale nie dajmy się zwieść. To on jest sprawcą. On się nie martwi tym, do czego doprowadził. Być może nawet się ucieszył. On się z tego tłumaczył nie będzie. Ma od tego młode wilczki, tych wszystkich pucułowatych łżeczników, którzy nawet nie przełykając śliny wygłoszą dowolne kłamstwo.

Ale nie dajmy się zwieść. Nora tej tarantuli jest na Żoliborzu.

PS. Dziś wiemy, że akcja szczucia nie była przypadkowa i spontaniczna. Była starannie przygotowana i zaplanowana. Np. TVP Info cytowało tekst Radia Szczecin kilka minut wcześniej, niż się ukazał.

studioopinii.pl/archiwa/232526
Nic dodac i nic ujac. Krzysztof Lozinski takze dobrze poznal tych szubrawcow.
KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.


Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka