Dodaj do ulubionych

"Jarosław Kurski: Układ zamknięty" :O)

10.03.23, 08:27
Jarosław Kurski
10.03.2023


W układzie zamkniętym każdy łotr zostanie ochroniony, a jego zbrodnia - nagrodzona. To konieczne, by nie stępić gorliwości kolejnych łotrów.

Była "pedofilia w Kościele", więc front mediów partyjno-rządowych postanowił zmontować "pedofilię w PO". Zaszczuli matkę. Ujawnili dane dziecka i doprowadzili do samobójstwa chłopca. To wiemy, bo są jeszcze wolne media.

Kto wie, czy nie bardziej demoniczne i perwersyjne jest to, co działo się potem. Narracja kontrfaktyczna, odwracanie znaków, kłamstwo po całości. Winna śmierci dziecka jest Platforma, „bo kryła pedofila", a poseł PO ujawnił dane dziecka. Winna jest matka chłopca, bo się na to godziła. Winne są TVN i „Wyborcza", bo kłamią. Duklanowski – rzeczywisty sprawca tragedii – jest wzorem rzetelności dziennikarskiej, a Radio Szczecin i TVP Info – ofiarą zmasowanego hejtu. Patrzymy na to i oczom nie wierzymy. Możemy jednak to draństwo obnażać, bo są jeszcze wolne media.

W układzie zamkniętym każdy łotr zostanie ochroniony, a jego zbrodnia – wynagrodzona. To konieczne, by nie stępić gorliwości kolejnych łotrów. W układzie zamkniętym prawda nie ma znaczenia. Ważne jest to, w co widzowie i wyborcy uwierzą. Jak w Rosji. To nie wojna, to operacja specjalna. Rosja się broni, bo napadali na nią ukraińscy faszyści. Działa? Na tych, co ma działać – działa. Nic więcej się nie liczy.

Dopóki są wolne media, układ zamknięty pozostaje jednak niedomknięty. Pomyślcie zatem Państwo, co się stanie, jeśli nas zabraknie. Nawet byście się państwo nie dowiedzieli, że ta parszywa, autorytarna władza doprowadziła do śmierci dziecka.

Bez złudzeń, trzecia kadencja PiS to nawet nie Budapeszt, to Ankara, to koniec wolnych mediów.

Co więc jeszcze musi się wydarzyć, by do wyborów demokraci poszli zjednoczeni?


wyborcza.pl/7,82983,29545054,jaroslaw-kurski-uklad-zamkniety.html#S.TD-K.C-B.1-L.1.duzy
Dobre pytanie, tyle ze powinno byc skierowane do Holowni.

Ogolnie wszystko sie zgadza. Planowane jest ujawnienie papierow na Wojtyle wiec w tym samym czasie dochodzi do zyczajowej pisowskiej prowokacji. Tym razem ofiara jest chlopiec, jego matka, rodzina. Oraz cale spoleczenstwo gdyz rozkrecona, przez PiS, do niebotycznych rozmiarow nagonka na opozycje, jako winnych smierci chlopca, ma na celu przykrycie smrodu pozostawionego przez JPII, a ujawnionego w opozycyjnych mediach.
KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
Obserwuj wątek
  • gerlalt Re: "Jarosław Kurski: Układ zamknięty" :O) 10.03.23, 09:19
   Bronicie pedofili? Kościelny to pedofil a jak u was to złe media zły PiS a i wyborcy do dupy. To był pedał diler i ćpun i znajomy rodziny na dodatek. Pełnomocnik do spraw uzależnień przy urzędzie marszałkowskim. Chcę być informowany o tym co za ścierwa gównojady i idioci(jak pani poseł) są na polskiej scenie politycznej. Prasa robi dobrą robotę.
   • qwardian Re: "Jarosław Kurski: Układ zamknięty" :O 10.03.23, 10:25
    Wszyscy, włącznie z Tobą bronią pedałów, Narodowy Robotnik postawił szlaban podczas Nocy Długich Noży i potem, kiedy wysłał pasożytów do uczciwej pracy..
    • gerlalt Re: "Jarosław Kurski: Układ zamknięty" :O 10.03.23, 10:54
     Niestety zdołali się uwolnić.
     • qwardian Re: "Jarosław Kurski: Układ zamknięty" :O 10.03.23, 11:37
      Stąd wynika moja największa krytyka NSDAP, okazali się partaczami..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka