Dodaj do ulubionych

standardy sowiecko-roSSyjskie PiSich debili...

11.03.23, 02:23
...ze szczególnym uwzględnieniem neomoczarowców czyli ordoiurisu w MSZ. Chyba już nie ma i nie będzie bardziej przekonywającego dowodu na ten bijący w oczy fakt: to są kompromitujące Polskę matoły działające na szkodę Rzeczypospolitej.

-----------------------------

Komunikat w związku z wezwaniem Ambasadora Stanów Zjednoczonych do MSZ

W związku z działaniami jednej ze stacji telewizyjnych, będącej inwestorem na polskim rynku, MSZ zaprosiło ambasadora Stanów Zjednoczonych.
MSZ uznaje, że potencjalne skutki tych działań są tożsame z celami wojny hybrydowej mającej na celu doprowadzenie do podziałów i napięć w polskim społeczeństwie.
W związku z tym, MSZ zaprosiło Ambasadora Stanów Zjednoczonych, aby poinformować o zaistniałej sytuacji i jej konsekwencjach w postaci osłabienia zdolności Rzeczypospolitej Polskiej do odstraszania potencjalnego przeciwnika i odporności na zagrożenia.

twitter.com/RzecznikMSZ/status/1633824663452389378?s=20
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: standardy sowiecko-roSSyjskie PiSich debili.. 11.03.23, 06:51
   Kiedy zdobędę władzę nad światem zdelegalizuję ambasady i udział w dyplomacji osób świeckich. Z mojego doświadczenia tą rolę najlepiej pełnią polskie parafie rozsiane po całym świecie, a Jan Paweł II mimo pewnych zastrzeżeń był najlepszym polskim ambasadorem w historii. Współczesne ambasady to źródło wojen, oraz międzynarodowych intryg..
  • boomerang Re: standardy sowiecko-roSSyjskie PiSich debili.. 11.03.23, 07:40
   Polecam ci Zdravko na uspokojenie obejrzeć film pt. Brzezina.
   • gerlalt Re: standardy sowiecko-roSSyjskie PiSich debili.. 11.03.23, 09:48
    Alkoholizm to straszna rzecz🥃
    • qwardian Re: standardy sowiecko-roSSyjskie PiSich debili.. 11.03.23, 10:08
     Ale w naziej ukochanej, katolickiej Polsce cenimy dobre trunki i cieszymy się, że nie jesteśmy wyznawcami Allaha. Nie chcemy tu prohibicji..
   • perla_z_roztocza Re: standardy sowiecko-roSSyjskie PiSich debili.. 11.03.23, 10:15
    boomerang napisał:

    > Polecam ci Zdravko na uspokojenie obejrzeć film pt. Brzezina.


    ale czemu kangur sądzisz, że Brzezina to benzodiazepina właśnie?
  • piq tawariszczi pierła, gierłałt i bumierang,... 11.03.23, 19:50
   ...potwierdziliście, żeście pseudoprawicowe durnie o roSSyjsko-sowieckich pustkach w czaszeczkach. Dla was normalne jest, że gdy jakaś gazeta albo telewizja pisze, że coś, co się nie podoba własti, to ambasador państwa, z którego pochodzi współwłaściciel tej gazety, jest "wzywany" do MSZ i jebany za to, co się ukazało. Pocieszniejsze jest to, że teoretycznie USA to sojusznik, jak twierdzi rząd zjepów.

   Ale co się dziwić, skoro w 2006 z powodu artykuliku - w małym gówienku o nazwie "tageszeitung" na ostatniej stronie - towarzysz prezydent Kaczyński zachorował na sraczkę (taką wymyślono mu chorobę dyplomatyczną) i odwołał wizytę w Niemczech. Najwyraźniej dlatego, że obraził się, bo gestapo nie wpadło do redakcyjki i nie wystrzelało personelu jak islamistyczne zboki w "Charlie Hebdo". No, taki jesteście poziom. Sowiecko-islamistyczny, nie polski, tawariszczi buce.
  • zdravko_vypic kolejny pisowski półgłówek wzywa ambasadora... 13.03.23, 00:08
   ...tym razem Niemiec, żeby się wyparł konta na tłiterze.
   twitter.com/bwroblewski/status/1635034753555636225?s=20

   Ciekawe, że ta banda chui pozostawia w świętym spokoju ambasadora roSSji, grzecznie tylko wysłuchując, co ma do powiedzenia i dając mu na to 10 stron w partyjnej gazecie.
   • boomerang Re: kolejny pisowski półgłówek wzywa ambasadora.. 13.03.23, 02:01
    Nalejtie sobie Zdravko samogonu z wiadra i pijtie na zdarowie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka