Dodaj do ulubionych

"Opozycjonisci i ich rodziny to gorsza rasa. :O)

12.03.23, 19:53
Tako rzecze PiS."


Marek Beylin
12.03.2023


Nie będzie litości dla rodzin osób angażujących się przeciw PiS. Tyle znaczy sprawa Mikołaja Filiksa, syna posłanki PO, do którego śmierci przyczyniły się pisowskie media.

Nie będzie litości ani w kampanii wyborczej, ani później, jeśli PiS pozostanie po wyborach u władzy. O czym świadczy również to, że w tej sprawie władza nie ma sobie nic do zarzucenia. Uderzenie w dziecko, by dosięgnąć matki, choć wielu zszokowało, jest jednak zgodne z doktryną Jarosława Kaczyńskiego i całej partii.

Co nosi w genach najgorszy sort Polaków

Już w grudniu 2015 r., gdy zaczęły się masowe wystąpienia przeciw łamaniu praworządności przez władzę, szef PiS oznajmił, że osoby zaangażowane w protesty to „najgorszy sort Polaków", którzy mają w genach tradycję zdrady narodowej. I nie były to czcze słowa, bo odtąd władza i jej propaganda rozpoczęły systematyczną i zmasowaną akcję odczłowieczania przeciwników.

PiS traktował i traktuje opozycję jak niegdyś endecja Żydów: jako skażonych genetycznie ludzi gorszych, właściwie „nie-całkiem-ludzi". Zgodnie z doktryną szefa, takie plemię o skażonych genach winno wzbudzać jedynie odrazę patriotów. Nigdy nie wejdzie bowiem w obręb polskości. I, rzecz jasna, nie należą się mu prawa ani traktowanie, na jakie zasługują porządni Polacy. Reguła ta obejmuje zarówno przeciwniczki i przeciwników PiS, jak i ich rodziny.

Jej praktykowanie będzie się teraz tylko nasilać, ponieważ rządzący nie mają już innych instrumentów walki o zachowanie władzy niż przemoc wobec przeciwników i ich odczłowieczanie. Obroną JP II nie wygrają wyborów, zwłaszcza jeśli na jaw będą wychodzić kolejne fakty pobłażliwości papieża wobec księży pedofilów. A zapewne będą.

Masz dzieci? To lepiej uważaj i licz się ze słowami

Doktryna odczłowieczania przeciwników PiS oraz ich rodzin ma trzy poważne konsekwencje.

Po pierwsze, skoro władza przyznaje sobie prawo, by uderzać nawet w dzieci, to rozmaici popaprańcy, jakich nie brakuje w żadnym społeczeństwie, łatwo uznają, że i oni mogą uwolnić ze smyczy własną skłonność do przemocy. Bardzo obawiam się takiego nasilenia zła.

Po drugie, propagandowe szczucie na rodziny przeciwników ma zastraszyć aktywniejsze osoby w społeczeństwie i skłonić je do bierności. Chcesz z nami powalczyć i masz dzieci? To uważaj, bo możemy się nimi zająć. Taki przekaz władzy płynie dziś do wszystkich.

Ale, po trzecie, ta quasi-rasistowska wykładnia, w której opozycja jawi się jako rodzaj podrasy o złych genach, pokazuje fundamentalną różnicę między PiS a ugrupowaniami zwanymi obozem demokratycznym. Możemy się zasadnie wściekać na zaniechania, egoizmy czy konformizmy partii demokratycznych. Jednak żadna z nich nie posunęłaby się do stygmatyzowania dzieci politycznych przeciwników i narażania ich na tragiczny koniec.

Toteż jesienne wybory parlamentarne odbędą się nie tylko w sprawie praworządności i przywracania demokracji, ale również w sprawie ochrony dzieci przed uderzeniami nienawiści.

Taką urzędową nienawiść przerabialiśmy i wciąż przerabiamy podczas nagonek na osoby, zwłaszcza młodzież LGBT+. Dziś widać, że może ona objąć niemal każde dziecko. Bo prawie nikt nie może być pewien, że nie narazi się czymkolwiek jakimś politykom PiS z władzy centralnej lub lokalnej. A oni wiedzą: trzeba uderzać także w rodziny.

wyborcza.pl/7,75968,29552070,opozycjonisci-i-ich-rodziny-to-gorsza-rasa-tako-rzecze-pis.html#S.more_red-K.C-B.1-L.1.zw

Swego czasu jakis glupawy dziennikarz zazartowal sobie z urody, nastoletniej wowczas, Chelsea Clinton, corki prezydenta. Jego pracodawca dlugo i zarliwie kajal sie publicznie a dziennikarz mial stracic prace. Bo nie robi sie takich rzeczy - nie wolno ruszac dzieci. Takze dzieci politykow. To jest niepisana umowa spoleczna, przy czym mamy do czynienia z dzikim krajem bez wlasnej kultury, od ktorego nikt nie uczyl sie poslugiwania sztuccami.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.Obserwuj wątek
  • qwardian Re: "Opozycjonisci i ich rodziny to gorsza rasa. 12.03.23, 20:33
   benek231 napisał:

   > PiS traktował i traktuje opozycję jak niegdyś endecja Żydów: jako skażonych genetycznie ludzi gorszych, właściwie „nie-całkiem-ludzi".


   W pełni się zgadzam, tylko Narodowy Robotnik traktował Jude z szacunkiem, bo produkowali paliwo syntetyczne ze świętego, katolickiego, śląskiego węgla na (w) nazie potrzeby frontu, który walczył ze zdemoralizowanym światem. PiS to ostatni utrwalacz komunistycznej watahy, kiedy zdechnie, zmartwychwstanę i dokonam ostatecznego rozwiązania za pomocą Jude, bo na polatschken w ogóle nie można liczyć..
   • benek231 "Opozycjonisci i ich rodziny to gorsza rasa. :O) 12.03.23, 20:48
    qwardian napisał:

    walczył ze zdemoralizowanym światem. PiS to ostatni utrwalacz komunistycznej watahy,
    **
    Otoz to, jak mozesz liczyc na ludzi ktorych wzorem do nasladowania, oraz swietoscia, jest facet notorycznie ukrywajacy pedofilow w sutannach? Facet kompletnie niewrazliwy na tragedie dzieci zgwalconych przez tych pedofilow?
    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
    • qwardian Re: "Opozycjonisci i ich rodziny to gorsza rasa. 12.03.23, 21:07
     Krzyś, możesz liczyć na Narodowego Robotnika, każdy ksiądz, który ukrywał jude pedofilken odpracował swoje w Dachau und Auschwitz..
  • boomerang Re: "Opozycjonisci i ich rodziny to gorsza rasa. 12.03.23, 21:22
   PO robi wszystko żeby przegrać kolejne wybory. Najwyraźniej nie mają pomysłu na władzę, poza robieniem dobrej miny do złej gry, a ty Krzysiu uważaj żeby te kruki i wrony pisie nie rozdziobały i ciebie przy okazji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka