Dodaj do ulubionych

Silicon Valley Bank promował LGBT i zmianę klimatu

14.03.23, 16:02

Jay Ersapah, była dyrektor ds. zarządzania ryzykiem na swym profilu internetowym chwaliła się, że jest „kolorową osobą queer” i wspiera szereg inicjatyw LGBT+, w tym kampanie promujące mniejszości seksualne. W jednym z rankingów wymieniona została w pierwszej setce najbardziej wpływowych liderów ruchu LGBT+ na świecie. Chwaliła się, że zatrudnia aż osiem zespołów, które zajmują się analizą rynkową uwzględniającą zmiany klimatyczne, zrównoważony rozwój i promowanie różnorodności.

Wiosny ten bank nie doczekał, a inwestorzy zostali na lodzie..
Obserwuj wątek
  • boomerang Re: Silicon Valley Bank promował LGBT i zmianę kl 14.03.23, 23:21
   no to kara jaka go spotkała jest w pełni zasłużona
   • qwardian Re: Silicon Valley Bank promował LGBT i zmianę kl 15.03.23, 06:00
    Zamiast czystego powietrza, wyczyszczone kieszenie inwestorów w start-up'y, na tym polega ten cały interes..
    • felusiak1 Re: Silicon Valley Bank promował LGBT i zmianę kl 22.03.23, 16:34
     To nie kieszenie inwestorów w start-up'y nie zostały wyczyszczone lecz kieszenie akcjonariuszy.
     • qwardian Re: Silicon Valley Bank promował LGBT i zmianę kl 22.03.23, 19:10
      Hmm, jego klientami były Cisco i Bay Networks, kiedy nikt nie chciał im pożyczyć kasy, ani zainwestować centa, stąd zawdzięczamy im internet w domu. Ale ostatnio organizował start-ups w Indiach i zaczynał przypominać piramidę finansową. Akcjonariusze są inwestorami, ale nie wchodziłem głębiej jak wyprowadzono pieniądze..
  • benek231 Czy Silicon Valley Bank promował klimatu na :O) 15.03.23, 17:46
   cieplejszy czy chlodniejszy?


   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
   • qwardian Re: Czy Silicon Valley Bank promował klimatu na 16.03.23, 07:47
    Klimat coraz bardziej gorący..

    Jeden z przywódców antyreformatorskiego ruchu protestacyjnego (przeciw Binjamin Netanjahu) jest Gadi Moshe, dyrektor izraelskiego biura SVB (Silicon Valley Bank). Jeszcze na kilka dni przed upadkiem swojego banku Mosze zachęcał izraelskich przedsiębiorców do wycofania swoich pieniędzy z Izraela i zdeponowania ich w zagranicznych oddziałach jego banku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka