Dodaj do ulubionych

No to macie swoj polski Volksgerichtshof, :O)

26.05.23, 20:34
Najmilsi.


Albo nawet cos lepszego gdyz... Polak potrafi. A co? Bo o ile oryginalne Trybunaly Ludowe hitlerowskich Niemiec, choc takze powolane poza konstytucyjnymi ramami prawa, osądzaly takie przestępstwa jak zdrada stanu i zdrada państwa, co przynajmniej na oko wymagac musialo sporo wysilku by udowodnic wine, o tyle wasi ulubiency, Najmilsi, ustawili sobie poprzeczke znacznie nizej i wystarcza im uznanie, ze ktos znajdowal sie pod wplywem Kremla by moc uznac go winym (bycia pod wplywem Kremla?) i odpowiednio uwalic, odbierajac mu np. ktores z praw obywatelskich. Choc zgodnie z Konstytucja jedynie niezawisly sad ma tego typu prerogatywy.

Ale co ja tu wam opowiadam. Przeciez wy i tak nic nie kumacie. smile
Obserwuj wątek
  • pikrat Re: No to macie swoj polski Volksgerichtshof, :O) 26.05.23, 23:50
   Myślałem, że już nie zdobędę się na to by na tym zdominowanym przez kretynów forum cokolwiek napisać. Cóż, trzeci drink whiskiego przyczynił się bym pokonał wstręt i stuknął w klawiaturę. Powód, rzecz jasna, polityczny, jak najbardziej. Powód, rzecz jasna, polityczny, jak najbardziej. Sejm Rzeczypospolitej przyjął bolszewickie prawo. A może nie bolszewickie a faszystowskie, godne Fuehera III Rzeszy?

   Fakt jednak jest bezsporny. Polityczne miernoty, które zasmakowały w pobieraniu poselskich apanaży, z przewagą 15 głosów uchwaliły to,
   co sobie zażyczył WÓDZ.
   WÓDZ przyglądał się zachowaniom posłów bo od tego jak będą głosować uzależnił umieszczenie swego mięsa armatniego na listach wyborczych.
   Jak widać tzw. patriotyzm da się przeliczyć na złotówki. Podobnie, zresztą, jak umiłowanie wiary, które nierozłącznie z patriotyzmem związane.wink
   Pozostaje czekać jak na zachowania polskich politycznych hunwejbinów zareaguje Ameryka czyli Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, czyli USA.
   Amerykańskie służby niewątpliwie obserwują sytuację w Polsce i zdają sobie sprawę do czego ona prowadzi. Nie ma wątpliwości, że rozmiłowana w demokracji Ameryka powinna „zagrzmieć”
   „Suwerenna” jest zależna od wielu czynników w tym od dostaw najnowszej broni. Sprawa bardzo ważna w obliczu zagrożeń ze wschodu. Ale czy USA będą chciały popierać niedemokratyczny reżim?
   Czy Pan Prezydent Duda poleci w najbliższych dniach do Waszyngtonu?
   Ciekawe, nieprawdzaż?
   • benek231 No to macie swoj polski Volksgerichtshof, :O) 27.05.23, 06:39
    pikrat napisał:

    > Myślałem, że już nie zdobędę się na to by na tym zdominowanym przez kretynów fo
    > rum cokolwiek napisać.
    **
    Teraz to juz nie masz tu z kim rozmawiac - Kretyn wyniosl sie na S24, a reszta kretynow tez zniknela.

    Chociaz, zaraz, placze sie tu jeszcze niejaki Boomerang....
    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
    • boomerang Re: No to macie swoj polski Volksgerichtshof, :O) 27.05.23, 08:44
     > Chociaz, zaraz, placze sie tu jeszcze niejaki Boomerang....

     Czy nie mógłbyś dorzuć, Krzyżtopie, choć parę komplementów?
     • boomerang Re: No to macie swoj polski Volksgerichtshof, :O) 27.05.23, 08:45
      dorzucić
  • benek231 "Lex Tusk" w Parlamencie Europejskim :O) 01.06.23, 08:47
   >>
   (...)
   – Jak rozumiemy, ta komisja daje znaczące uprawnienia organowi administracyjnemu, które mogą być wykorzystywane do tego, by zablokować poszczególnym osobom możliwość pełnienia urzędów publicznych i w ten sposób ograniczyć ich prawa – wskazał Reynders.

   Komisarz powiedział też, że wysłał list do ministra ds. Unii Europejskiej Szymona Szynkowskiego vel Sęka i poprosił o dodatkowe informacje o powołanej komisji.

   Głos zabrał także europoseł Andrzej Halicki z PO. – Chcę państwa ostrzec. "Lex Tusk" to nie jest kolejna ustawa, która łamie polską Konstytucję. To nowe narzędzie – modus operandi władzy autorytarnej, która wie, że traci poparcie, ale chce utrzymać na siłę władzę. Kiedyś tak było za komuny i dokładnie tak jest teraz Polsce – powiedział. (...) >>

   natemat.pl/490709,lex-tusk-w-parlamencie-europejskim-trwa-dyskusja

   Wiem, Najmilsi, ze wy wrecz pragniecie powrotu do komuny. Jak i to, ze wielbicie Kaczynskiego wlasnie za to, ze realizuje wasze marzenia - marzenia antydemokratycznego i antyunijnego gowna.   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
   • gerlalt Re: "Lex Tusk" w Parlamencie Europejskim :O) 01.06.23, 11:40
    Co cię to obchodzi? Wyjrzyj przez okno lepiej, Twoja nowa ojczyzna to beczka prochu i płonie od czasu do czasu a Ty chciałbyś żebyśmy też płonęli. A większość Polaków ma te spory polityczne w tak głębokim poważaniu, że nawet muchy tam nie srają.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka