Dodaj do ulubionych

Jestescie banda ohydnych skurwysynow, Najmilsi :O)

28.05.23, 08:44
Lex Tusk - o czym jest? Da prawo do przeszukań, inwigilacji i nakładania 50 tys. zł grzywny

>> Komisja do spraw badania wypływów rosyjskich na bezpieczeństwo Polski zyska bardzo szerokie uprawnienia. Co będzie mogła zrobić? Zgodnie z ustawą Lex Tusk, będzie mogła m.in. uniemożliwić Donaldowi Tuskowi sprawowania funkcji premiera. Poza tym zyska prawo do zarządzania przesłuchań, przeszukań i inwigilacji. Komisja będzie mogła prowadzić działania nie tylko wobec funkcjonariuszy publicznych czy kierowników wyższego szczebla, ale też fundacji, stowarzyszeń, partii i wobec każdego obywatela. >>


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29805759,lex-tusk-o-czym-jest-da-prawo-do-przeszukan-inwigilacji.html

Tylko wyjatkowo szujowate i pokrecone charaktery moga popierac klero-faszystow Kaczynskiego. Nie pytam jak wam nie wstyd, gdyz od dawna wiadomo, ze nie wiecie co znaczy wstyd, ze jestescie totalnie bezwstydni.
Nie bede teraz wymienial nikogo z nicka, gdyz i tak wiadomo o kogo chodzi i wlasciwe nicki poczuja jak wlasnie, tfu!, spluwam w ich obmierzle pyski. Przeciez wy, na czele z waszym wodzem, jestescie jak hitlerowcy, lub zwolennicy morderczego Putina.. I tylko patrzec jak zaczniecie mordowac swych przeciwnikow. Co zreszta przepowiadalem wam 8 lat temu, gdy zaczynaliscie swoj marsz "od rzemyczka do koniczka".
Hanba wam, Najmilsi!
Obserwuj wątek
  • perla_z_roztocza Re: Jestescie banda ohydnych skurwysynow, Najmils 28.05.23, 16:46
   Kretynie52, lepiej napisz czemu komisję do spraw badania wypływów rosyjskich na bezpieczeństwo Polski, opozycja nazwała "lex Tusk" właśnie.
   • benek231 Jestescie banda ohydnych skurwysynow, Najmilsi :O) 28.05.23, 22:53
    A moze, glupia dziwko, napisz to samo pod wlasnym nickiem, a nie z uzyciem swej pacyny 'Perla' - co ty na to, ty antydemokratyczne gowno? Co ty na to ty pisowska swinio?

    perla_z_roztocza napisał:

    > Kretynie52, lepiej napisz czemu komisję do spraw badania wypływów rosyjskich na
    > bezpieczeństwo Polski, opozycja nazwała "lex Tusk" właśnie.
    --
    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
   • szczypawka.jadowita Re: Jestescie banda ohydnych skurwysynow, Najmils 29.05.23, 18:34
    Tak trzymać. Teraz i zawsze!
    jeżeli rozchodzi się o ciebie to jak najbardziej preferujesz w/w czynności w aktualnym PISowskim wydaniu właśnie.
    Ja to wiem.
    • benek231 Jestescie banda ohydnych skurwysynow, Najmilsi :O) 10.06.23, 06:52
     szczypawka.jadowita napisała:

     > Tak trzymać. Teraz i zawsze!
     > jeżeli rozchodzi się o ciebie to jak najbardziej preferujesz w/w czynności w aktualnym PISowskim wydaniu właśnie. Ja to wiem.
     **
     Zgadza sie, ta Miriam, czy jak jej tam, to pisowska zdzira. Takze w wydaniu swej wlasnej pacyny, Perly.     KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
     Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.

  • boomerang Re: Jestescie banda ohydnych skurwysynow, Najmils 29.05.23, 00:42
   Twoja nienawiść do mojej osoby jest mocno przekolorowana, Krzyżtopie. Twoje nadzieje związane z obywatelem Tuskiem są płonne, gdyż został on pozbawiony mózgu z chwilą kiedy szefowa Merkelowa przeszła na emeryturę, a polityk bez mózgu to jak drwal bez ręki.
  • boomerang Re: Jestescie banda ohydnych skurwysynow, Najmils 29.05.23, 02:07
   Rosyjskość to nienormalność, czego obywatel Tusk nie chce przyjąć do wiadomości.
  • benek231 Hanna Machińska ocenia "lex Tusk" :O) 31.05.23, 15:47
   "Przypomnę wyrok Trybunału w Strasburgu w sprawie rosyjskiej ustawy o agentach zagranicznych"

   Hanna Machińska
   31.05.2023   Na ostatnim szczycie Rady Europy Andrzej Duda zobowiązał się do bezwzględnego przestrzegania europejskiej konwencji praw człowieka. "Lex Tusk" ją łamie
   Uczestniczyłam w posiedzeniu senackiej Komisji Ustawodawczej oceniającej ustawę o Państwowej Komisji do spraw badania wpływów rosyjskich na bezpieczeństwo wewnętrzne Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2007-22.

   Wszystkie opinie wybitnych ekspertów zewnętrznych, Biura Analiz, Dokumentacji i Korespondencji Senatu były jednoznacznie negatywne.

   Ustawę, słusznie, oceniono jako akt naruszający polską konstytucję, prawo UE, w tym Kartę Praw Podstawowych i europejską konwencję praw człowieka.

   Ustawa zawiera listę tzw. środków zaradczych, które są środkami karnymi. Osoby uznane za działające na rzecz Rosji lub będące pod wpływem rosyjskim mogą być pozbawione prawa do pełnienia funkcji publicznych na 10 lat. Oznacza to również pozbawienie biernego prawa wyborczego. To jeden z najostrzejszych środków, ale jest wiele innych.

   Komisja jest prokuratorem i sądem zarazem i orzekać ma w procedurze administracyjnej, bez kontroli sądu. Członkowie komisji nie będą podlegali jakiejkolwiek odpowiedzialności. Jest w tej ustawie wiele naruszeń praw osób wezwanych.

   Język tej ustawy jest jawnym pogwałceniem zasad techniki prawodawczej, np. niejasność kluczowego pojęcia „wpływów rosyjskich".

   „Wpływy rosyjskie" są rozumiane jako działania niezwykle szerokiej grupy osób, które prowadzone są metodami prawnie dozwolonymi, jak i bezprawnymi, zmierzające do wywarcia wpływu na działanie organów władzy publicznej.

   Ta ustawa ma wymiar indywidualny i chodzi o wyeliminowanie z życia publicznego najważniejszych polityków. Stąd nieprzypadkowo nazywana jest "lex Tusk". Ale krąg osób objętych ustawą może być znacznie szerszy. Ma ona efekt zdecydowanie mrożący i mówi nam: uwaga, możemy po was przyjść.

   Z uwagi na drastyczne naruszenie prawa międzynarodowego ustawa powinna być poddana opinii Komisji Weneckiej. Wtedy uzyskamy dodatkową ocenę zawartych w ustawie rozwiązań.

   Tu przypomnę wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, uznający naruszenie przez Rosję europejskiej konwencji w sprawie ustawy o agentach zagranicznych. Chodziło tam o wyeliminowanie organizacji pozarządowych, potem rozszerzono regulacje na osoby fizyczne i media. Ustawa, o której krytycznie wypowiedział się Trybunał w Strasburgu, stanowiła o „prowadzeniu działalności politycznej", pojęcie to nie zostało sprecyzowane, czy np. „źródłach zagranicznych", równie niejasne.

   Ustawa wprowadzała szeroki wachlarz środków administracyjnych, a więc zarejestrowanie organizacji traktowanej jako agent zagraniczny, etykietowanie wszelkich materiałów czy rozwiązanie organizacji.

   W ten sposób dokonał się żywot Memoriału. Następnie Rosja uznała, że wyroki ETPC nie będą stosowane od marca 2022 roku, a wyrok ETPC w tej sprawie zapadł w czerwcu 2022 roku.

   Na ostatnim, IV szczycie Rady Europy w Rejkiawiku przedstawiciele 46 państw, a był wśród nich prezydent Polski, zobowiązali się do spełniania nałożonych zobowiązań członkowskich.

   Do nich należy bezwzględne przestrzeganie europejskiej konwencji praw człowieka oraz orzecznictwa Europejskiego Trybunału w Strasburgu. Czy ustawa jest zatem pierwszą zapowiedzią na drodze wypełniania naszych zobowiązań członkowskich? A warto przypomnieć, że w tym roku obchodzimy w 30-lecie obowiązywania w Polsce europejskiej konwencji praw człowieka.


   wyborcza.pl/magazyn/7,124059,29818058,przypomne-wyrok-trybunalu-w-strasburgu-w-sprawie-rosyjskiej.html#S.TD-K.C-B.6-L.1.duzy

   Po raz kolejny widac, ze to zarowno Du*a jak i reszta pisiorow znajdowali sie pod wplywem Kremla. Pytanie tylko, czy oni tak sami z siebie odwzorowuja w Polsce putinowski Zwiazak Radziecki, czy tez Putin im za to placi.
   Ale to juz jest zadanie dla Komisji. Choc raczej nie akurat tej.

   Od lat powtarzam wam, ze popieracie ruska agenture, Najmilsi. A wy na to reagujecie jakbym nie mowil wam nic nowego.


   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
   • boomerang Re: Hanna Machińska ocenia "lex Tusk" :O) 31.05.23, 18:59
    > nieprzypadkowo nazywana jest "lex Tusk". Ale krąg osób objętych ustawą może być znacznie szerszy.

    Skąd ta panika? Jeśli Tusk, Radek, czy też Korwin, nie byli agentami, to mogą spać spokojnie.
    • benek231 Cos ci powiem, gnojku :O) 31.05.23, 20:47
     W jednym z wpisow powyzej zwracasz sie do mnie z zarzutem "Twoja nienawiść do mojej osoby jest mocno przekolorowana", wiec w koncu ci odpowiem.

     Przede wszystkim nie jestes dla mnie osoba. Gwoli scislosci nie jestes nawet antydemokratycznym gownem, tak jak np. Oleg3, lub ta zdzira pisujaca tu takze jako 'Perla'. Oni zasluguja na takie miano gdyz, mimo wszystko, i z racji posiadania swych parszywych pogladow i zwiazkow, jakies poglady jednak posiadaja. Ty natomiast zdecydowanie jestes glupek a pogladow nie posiadasz. Po prostu jestes gowno. Oraz troll, ktory mial nadzieje na pouzywanie sobie na mnie. W swej glupocie nie zdajacy sobie sprawy z tego, ze do pouzywania sobie na mnie niezbedna jest wiedza oraz inteligencja. A ty nie posiadasz ani jednego ani drugiego. Jestes zero. Gowno. O czym wielokrotnie dawalem ci tu do zrozumienia. I co moze zrozumialbys gdybys istotnie byl osoba.


     boomerang napisał:     KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
     Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.

     • boomerang Re: Cos ci powiem, gnojku :O) 01.06.23, 00:59
      > Gwoli scislosci nie jestes nawet antydemokratycznym gownem, tak jak np. Oleg3, lub ta zdzira pisujaca tu takze jako 'Perla'.

      Zadałeś mi cios, po którym mogę się już nie podnieść.

      > do pouzywania sobie na mnie niezbedna jest wiedza oraz inteligencja.

      a sztuczna inteligencja nie wystarczy?
     • boomerang Re: Cos ci powiem, gnojku :O) 01.06.23, 01:12
      > nie jestes nawet antydemokratycznym gownem

      Wiem że to wysokie progi są, Krzyżtopie, ale dołożę nadludzkich wysiłków żeby jednak dobić do panteonu. Bo cóż mi pozostaje?
      • benek231 Cos ci powiem, gnojku :O) 01.06.23, 07:05
       boomerang napisał:

       Bo cóż mi pozostaje?
       **
       Powiesic sie...?
       KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
       Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.

       • boomerang Re: Cos ci powiem, gnojku :O) 10.06.23, 07:46
        > Powiesic sie...?

        Krzyżtopie, w twoim leftystowskim homo-cyrku to ja nigdy nie wystąpię.
        • benek231 Cos ci powiem, gnojku :O) 11.06.23, 09:01
         boomerang napisał:

         > > Powiesic sie...?
         >
         > Krzyżtopie, w twoim leftystowskim homo-cyrku to ja nigdy nie wystąpię.
         **
         Ty trollu jestes tylko gowno. I faszystowska swinia.         KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
         Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
         • boomerang Re: Cos ci powiem, gnojku :O) 11.06.23, 09:49
          > Ty trollu jestes tylko gowno. I faszystowska swinia.

          Pochlebiasz mi Krzyżtopie.
  • benek231 Jestescie banda ohydnych skurwysynow, Najmilsi :O) 12.06.23, 07:54
   Ciekawe co z ta "nowelizacja" Du*y, ktora byla wrzutka obliczona na "zmacenie wody". A jestem przekonany, ze w rzeroznych panelach dyskusyjnych polowe czasu zabieralo przedstawicielom Du*y zawracanie wszystkim glowy ta wlasnie wrzutka, i odwracanie uwagi od zasadniczej bandyckiej ustawy.
   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
  • benek231 Jestescie banda ohydnych skurwysynow, Najmilsi :O) 17.06.23, 22:31
   Próbą wycofania się jest nowelizacja?

   To żadna nowelizacja, z punktu widzenia legislacyjnego to nawet nie jest poprawna forma ustawy. Te trzy zmiany, które proponuje prezydent w stosunku do pierwotnej wersji, niczego nie ratują. Pierwsza, że w komisji nie będą zasiadać posłowie. Ale przecież PiS może wprowadzić do komisji swoich ludzi. Znajdzie sobie 9 osób. Mówiło się o Kurskim, Cenckiewiczu. Więc to nie ma żadnego znaczenia, że to nie będą posłowie. Poza tym najważniejsze jest to, że członkowie komisji dalej nie podlegają żadnej odpowiedzialności.

   Jeśli chodzi o cofnięcie środków zaradczych: zamiast tego jest postanowienie komisji, że dana osoba nie daje rękojmi należytego postępowania w sferze publicznej. To wilczy bilet. To skazanie, bo ogromna większość przepisów mówi, że osoba zaangażowana w służbie publicznej ma być nieskazitelnego charakteru i dawać gwarancję uczciwego działania. Jak się go takiej rękojmi pozbawi, to jest jeszcze gorsze niż wcześniejsze wykluczenie na 10 lat. Bo to stempel na zawsze.

   Teraz ma przysługiwać odwołanie do sądu apelacyjnego, a nie administracyjnego, jak w pierwszej wersji ustawy.

   Tak, pozornie to może dobra zmiana. Duda, jako specjalista od prawa administracyjnego wiedział, że sąd administracyjny nie będzie zajmował się kwestiami merytorycznymi i że taka ochrona sądowa byłaby iluzoryczna. Stąd przeniesiono to do postępowania cywilnego. Tyle że taka sprawa może trwać nawet latami, a na razie wilczy bilet będzie działał. I jeszcze jedna kwestia: poza wyjątkowymi sytuacjami, w 95 proc. decyzja administracyjna nie jest zaskarżana do sądu powszechnego. A w nowelizacji ciągle nazywa się orzeczenie komisji decyzją administracyjną. Tego w nowelizacji prezydent, przecież znawca prawa administracyjnego, nie zmienił. A komisji tej nie można nazwać przecież organem administracyjnym, bo ten powinien mieć konkretną kompetencję do administrowania. I tylko do tego. Doktor prawa administracyjnego powinien wiedzieć, co to jest administrowanie. A ta komisja została nazwana organem administracyjnym, ma wydawać decyzje administracyjne. Tylko czym ta komisja ma administrować? Z punktu widzenia nauki prawa to zasadnicza wada.

   Mówimy więc o sądzie kapturowym?

   Można tak powiedzieć. Bo oczywiste jest, że cała ta komisja wymierzona jest w opozycję, o czym świadczy choćby ten nagły pośpiech w jej powołaniu przed wyborami.

   Część komentatorów przestrzega, że prezydencka nowelizacja "lex Tusk" może być pułapką, podobną, jak w przypadku zawetowania dwóch z trzech ustaw sądowych. Po tej decyzji masowe protesty opadły.

   Być może taki był przebiegły zamiar, ale mam wrażenie, że autorem nie jest raczej Andrzej Duda. Myślę, że motywacja była inna: że prezydent jednak zadziałał pod wpływem różnych opinii, w tym Amerykanów. Ale to i tak kosmetyczne zmiany, bez większego znaczenia. Bo jest jedna istotna jeszcze rzecz. Sąd powinien zbadać zgodność działań z prawem materialnym. Ale tu nie ma prawa materialnego. Bo co to znaczy "wpływy rosyjskie", na czym tu się oprzeć? Czy jak pójdę na koncert Czajkowskiego, to jestem pod wpływem rosyjskim? Jak żartobliwe powiem "aluzju poniał" to też? Czy nie należy czytać Dostojewskiego czy Puszkina? To oczywiście przesada, ale to wszystko pokazuje, że sformułowanie o wpływach rosyjskich nic nie znaczy w świetle prawa materialnego. Sąd byłby bezradny w ocenie ewentualnej winy. Bo nie ma czego badać, gdyż od strony materialnej nie wiadomo, co to jest wpływ rosyjski.

   krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,29860036,prof-jan-zimmermann-po-lex-tusk-polska-nie-jest-juz-panstwem.html?_gl=1*1d0o3zy*_gcl_au*MTM2ODU0NjMwNi4xNjgzODI4MTk3&_ga=2.164471036.294082764.1685949204-450745705.1683828197#S.TD-K.C-B.1-L.2.duzy
   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.  • benek231 Jestescie banda ohydnych skurwysynow, Najmilsi :O) 20.06.23, 07:27
   >> Gość Karoliny Lewickiej tłumaczył, że zgodnie z regulaminem swojej komisji, powinien poinformować jej członków o harmonogramie prac z trzydniowym wyprzedzeniem. - Byłem przekonany, że Sejm w piątek natychmiast skieruje do Senatu ten projekt, używając argumentu, że w tym tygodniu projekt powinien trafić na posiedzenie plenarne - tłumaczył senator.

   - Skąd ta opieszałość? - dopytywała Karolina Lewicka? - Mam nieodparte wrażenie, że tu nie chodzi o samego króliczka, tylko o to, żeby go gonić. Myślę też, że nie doceniliśmy skali problemu. Prezes Kaczyński już nas przyzwyczaił, że robi, co chce, komu chce i jak chce, a co najwyżej ci, co go otaczają, pieją z zachwytu lub piejąc z zachwytu doznają stanu zaniemówienia. A tutaj nie było zaniemówienia - zauważył były minister sprawiedliwości, odnosząc się do reakcji Komisji Europejskiej czy Departamentu Stanu USA, które skrytykowały powołanie komisji ds. wpływów rosyjskich.
   - Mam nieodparte wrażenie, że z tymi zapisami dotyczącymi komisji Kaczyński został jak Himilsbach z angielskim. Myślał, że to będzie rakieta i turbonapęd polityczny, a tu jak na razie same straty - komentował były prezes NIK. >>
   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
  • niegdys_cs137 Re: Jestescie banda ohydnych skurwysynow, Najmils 20.06.23, 10:07
   Cześć Krzysiu!
   • benek231 Jestescie banda ohydnych skurwysynow, Najmilsi :O) 20.06.23, 15:12
    Czesc 'niegdys_cs137'    --
    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka