Dodaj do ulubionych

"Tak opozycja wykorzystuje ludzkie tragedie. :O)

25.07.23, 09:10
To naprawdę oburzające"


Wojciech Maziarski
25.07.2023Chyba sytuacja dojrzała już do tego, by podjąć zdecydowane działania. Nie można dłużej pozwalać, by Tusk żerował na ludzkim nieszczęściu.Przedstawiciele PiS mówią, że opozycja politycznie wykorzystuje do swoich brudnych celów takie sprawy, jak przypadek pani Joanny, która połknęła tabletkę aborcyjną, a potem miała pretensje, że policja kazała jej zdjąć majtki.

Henryk Kowalczyk, minister od nie wiadomo czego, powiedział: „Opozycja wykorzystuje osobistą sytuację pani Joanny do celów politycznych. Tusk na tej podstawie zwołuje jakiś marsz. To jest obrzydliwe. Naprawdę dajmy temu spokój. Jeśli potrzeba wyjaśnień, to będzie wyjaśnienie. Wykorzystywanie w tym momencie osoby, która ma problemy różnego rodzaju, do tego celu nie jest godne, ja tak uważam".

To dobrze, że polityk PiS broni godności pani Joanny przed opozycją. Zresztą nie on jeden. Także minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg zaapelowała do opozycji i stacji TVN o opamiętanie: „Nie wolno wykorzystywać osobistej tragedii do manipulowania informacją i falą hejtu. Apelujemy, aby padło słowo »przepraszam«. To apel o odpowiedzialność".

Tylko ile można apelować? Czy mamy za każdym razem prosić opozycję, by powstrzymała się przed nikczemnymi działaniami? Przecież to powtarza się co chwila. Opozycja bez przerwy wynajduje jakieś preteksty, by żerować na nich jak hiena i zatruwać życie rządowi.

Pamiętacie, jak to było, gdy zamachowiec zabił prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza? Zaraz potem opozycja zaczęła to w sposób nikczemny wykorzystywać do swoich celów, nakręcając spiralę nienawiści, co zdemaskował wiceminister funduszy i polityki regionalnej Marcin Horała, mówiąc: „Niestety, tragiczna śmierć prezydenta Adamowicza była wykorzystywana do celów politycznych".

A kiedy w Pszczynie czy Nowym Targu zmarły pacjentki oddziałów ginekologicznych? Opozycja momentalnie wykorzystała urojoną rzeczywistość, by uderzyć w rząd i zorganizować marsze pod hasłem „Ani jednej więcej".

A kiedy narodowcy skopali kobiety na moście Poniatowskiego w Warszawie, pobili działaczy KOD w Radomiu w rocznicę Czerwca 1976, kiedy policjanci pałowali demonstrantki i złamali rękę jednej z nich, kiedy służby inwigilowały Pegasusem wichrzycieli i wrogów Dobrej Zmiany? Za każdym razem opozycja wykorzystywała to do celów politycznych, rozkręcając spiralę nienawiści.

Tu już nie wystarczą apele o odpowiedzialność i prośby, by opozycja przeprosiła rządzących. Potrzebne są rozwiązania systemowe, które ukróciłyby takie praktyki.

Trudno liczyć na dobrowolną poprawę, bo jak pokazują doświadczenia historyczne, opozycja tak już ma. Zawsze wykazuje skłonności do nagannych zachowań. Najstarsi pamiętają jeszcze, jak w 1976 roku wykorzystała policyjne „ścieżki zdrowia" w Radomiu do nakręcenia spirali nienawiści wobec rządzących i do utworzenia najpierw KOR-u, a potem NSZZ „Solidarność". A co się działo po pacyfikacji strajku w kopalni „Wujek" czy zabiciu Grzegorza Przemyka? Opozycja wykorzystała te incydenty do celów politycznych, zupełnie tak samo, jak robi to dziś pod przywództwem tego ryżego warchoła.

Dlatego myślę, że dobrze by było rozwiązać ten problem raz a dobrze, zakazując działalności opozycji. Można by to przeprowadzić w drodze poselskiej inicjatywy ustawodawczej, co bardzo uprościłoby procedurę i przyspieszyło sprawę.

A jeśli zajdzie taka potrzeba, pani Julia w przerwie między przystawkami a podaniem zupy cebulowej na pewno orzeknie, że jest to zgodne z konstytucją.


wyborcza.pl/7,75968,30005753,tak-opozycja-wykorzystuje-ludzkie-tragedie-to-naprawde-oburzajace.html

Najbardziej rozbrajajacy to ten minister Kowalczyk, a tutaj niejaki Falusik. No bo robia sprawy polityczne zamiast zamknac japy i poczekac az cos zrobi Ziobro. Cikawe gdzie rodza sie takie glupy? Albo sukisyny.
KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
Obserwuj wątek
  • gerlalt Re: "Tak opozycja wykorzystuje ludzkie tragedie. 25.07.23, 09:35
   Najzabawniejsze z tą całą Joanną jest to że gdy media ją przeżują i wydalą to i tak popełni samobójstwo bo choroba psychiczną ja wykończy. A wtedy Maziarski nie wysra felietonu przy którym benek będzie wyznawał Onana.
   • boomerang Re: "Tak opozycja wykorzystuje ludzkie traged 25.07.23, 09:45
    Onan bezcześcił spermę, spuszczając ją na ziemię, za co Jahwe go zlikwidował. Martwię się o naszego Krzysia.
   • benek231 "Tak opozycja wykorzystuje ludzkie tragedie. :O) 25.07.23, 15:28
    gerlalt napisał(a):

    > Najzabawniejsze z tą całą Joanną jest to że gdy media ją przeżują i wydalą to i
    > tak popełni samobójstwo bo choroba psychiczną ja wykończy. A wtedy Maziarski n
    > ie wysra felietonu przy którym benek będzie wyznawał Onana.
    **
    Czy tobie juz ktos mowil, ze jestes imbecyl? Zartuje, z cala pewnoscia mowili i to nie raz, ale ty wolisz sie tego wypierac.
    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Niemcow i Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze, z blogiem na Salonie24.
  • ireneo Re: "Tak opozycja wykorzystuje ludzkie tragedie. 25.07.23, 13:02
   benek231 napisał:

   > To naprawdę oburzające"
   >
   >
   ++++++
   niech tylko dowiedzą się że na komisariacie kogoś zakatowali też robią z tego polityke. Gdyby pogrzeb, ale wykorzystywać do polityki? Klecha zgwałci dzieciaki i zaraz polityka a kto nie ma pokus??
   Dlaczego tej Joanny nie zamknęli, przez tą politykę. I ona może się zabijać teraz do woli i niech nie liczy że jaki policjant będzie jej kazał kasłać jak sama nie wyciągnie ze schowja amartfona. A policja i tak się dowie gdzie go wepchała bo zadzwoni. No chyba ze celowo na włączone wibracje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka