Dodaj do ulubionych

Moja zona idzie na rok do wiezienia za alimenty

25.12.02, 03:11
Wydaje sie niemozliwe ,a jednak .Sad mi dal najlepszy prezent na gwiazdke .
Brala podwojne ,dostawala te z zagranicy , a w ZUSie biedaczka brala
drugie ,bo wyrodny ojciec zapomnial o dzieciach , ale wydalo sie .
Najbardziej wredne sa jednak panie prokuratorki ,zeby sprawa sie
zajely ,musialem prosic o pomoc samego premiera .
Historia jak najprawdziwsza .Ostrzegam wszystkie panie przed ta osobliwa
zaradnoscie .
Wesolych Swiat .
Obserwuj wątek
    • pan_pndzelek Re: Moja zona idzie na rok do wiezienia za alimen 25.12.02, 13:26
      To jest najlepszy dowód na to, że złodziejski Fundusz Alimentacyjny utrzymywany
      z naszych pieniędzy powinien być definitywnie ZLIKWIDOWANY!

NNa utrzymanie dziecka powinni ożyć obydwoje rodzice, jeśli sąd nakłada na ojca
      np. 1500 zł alimentów to i matka powinna udokumentować że co miesiąc wydała na
      dziecko DRUGIE TYLE. Fakturami, paragonami itp...
      • maretina Re: Moja zona idzie na rok do wiezienia za alimen 26.12.02, 10:58
        pan_pndzelek napisał:

> NNa utrzymanie dziecka powinni ożyć obydwoje rodzice, jeśli sąd nakłada na
        ojca
        >
        > np. 1500 zł alimentów to i matka powinna udokumentować że co miesiąc wydała
        na
        > dziecko DRUGIE TYLE. Fakturami, paragonami itp...
        a ojciec powinie wtedy rozliczyc sie z czasu, ktory posiweci dziecku. na
        odrabianie z nim lekcji, na wychowyaniu,chodzeniu do szkoly na wywiadowki, na
        chodzenie z poaciecha po sklepach za butami. za ilosc rozmow wychowawczych,
        przyjacielskich...a moze ojciec wpadnie ze dwa razy w tygodniu i ugotuje
        dziecku zupe lub upierze mu ciuchy? na to nie ma wyceny, prawda pn_pendzelku?
        • Gość: mr_pope Re: Moja zona idzie na rok do wiezienia za alimen IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 27.12.02, 14:23
          maretina napisała:

> pan_pndzelek napisał:
          >
          > > NNa utrzymanie dziecka powinni ożyć obydwoje rodzice, jeśli sąd nakłada na
          >
          > ojca
          > >
          > > np. 1500 zł alimentów to i matka powinna udokumentować że co miesiąc wydał
          > a
          > na
          > > dziecko DRUGIE TYLE. Fakturami, paragonami itp...
          > a ojciec powinie wtedy rozliczyc sie z czasu, ktory posiweci dziecku. na
          > odrabianie z nim lekcji, na wychowyaniu,chodzeniu do szkoly na wywiadowki, na
          > chodzenie z poaciecha po sklepach za butami. za ilosc rozmow wychowawczych,
          > przyjacielskich...a moze ojciec wpadnie ze dwa razy w tygodniu i ugotuje
          > dziecku zupe lub upierze mu ciuchy? na to nie ma wyceny, prawda pn_pendzelku?

To ja proponuję, żeby ojciec gotował dwa razy w tygodniu zupę i chodził na
          wywiadówki a płacił w zamian za to mniejsze alimenty. Ciekawe czy się zrównoważy
    • Gość: wikul Re: Moja zona idzie na rok do wiezienia za alimen IP: *.acn.waw.pl 25.12.02, 23:51
      wojo7 napisał(a):

> Wydaje sie niemozliwe ,a jednak .Sad mi dal najlepszy prezent na gwiazdke .
      > Brala podwojne ,dostawala te z zagranicy , a w ZUSie biedaczka brala
      > drugie ,bo wyrodny ojciec zapomnial o dzieciach , ale wydalo sie .
      > Najbardziej wredne sa jednak panie prokuratorki ,zeby sprawa sie
      > zajely ,musialem prosic o pomoc samego premiera .
      > Historia jak najprawdziwsza .Ostrzegam wszystkie panie przed ta osobliwa
      > zaradnoscie .
      > Wesolych Swiat .

Gratuluję konsekwencji i samozaparcia . W dużej części społeczeństwa panuje
      przekonanie że kobiety są dyskryminowane . W rzeczywistości jest odwrotnie to
      mężczyźni są dyskryminowani na wielu polach i z trudem muszą walczyc o swoje .
    • maretina Re: Moja zona idzie na rok do wiezienia za alimen 26.12.02, 10:59
      wojo7 napisał(a):

> Wydaje sie niemozliwe ,a jednak .Sad mi dal najlepszy prezent na gwiazdke .
      > Brala podwojne ,dostawala te z zagranicy , a w ZUSie biedaczka brala
      > drugie ,bo wyrodny ojciec zapomnial o dzieciach , ale wydalo sie .
      > Najbardziej wredne sa jednak panie prokuratorki ,zeby sprawa sie
      > zajely ,musialem prosic o pomoc samego premiera .
      > Historia jak najprawdziwsza .Ostrzegam wszystkie panie przed ta osobliwa
      > zaradnoscie .
      > Wesolych Swiat .
      nie ostrzegaj wszystkich kobiet, bo nie kazda jest pokroju twojej zony. dobrze,
      ze sprawiedliwosc tym razem nie usnela i wybronila cie.
        • wojo7 Wiecej o sprawie napisalem w dziale POLONIA 26.12.02, 15:10
          Poniewaz mieszkam stale poza Polska ,wiec moj watek umiescilem rowniez w dziale
          SPOLECZENSTWO , podrozdzial POLONIA , tam opisuje duzo wiecej szczegolow i
          ustosumkowuje sie do komentarzy , niektorzy sa ostrozni w powaznym traktowaniu
          mojej historii , zareczam jednak , ze jest ona prawdziwa .Osoby mlode moga byc
          wstrzasniete opowiescia o moich losach .Starsi jednak znaja tzw. zycie i na
          pewno nie beda zaskoczeni .Zycze przyjemnej lektury ,czekam rowniez na zyczliwe
          i na niezyczliwe komentarze. Wesolych Swiat Bozego Narodzenia i Nowego Roku.
    • jotembi Re: Moja zona idzie na rok do wiezienia za alimen 26.12.02, 15:34
      a cóż to za paskudny post
      ta zjadliwa satysfakcja bijąca z wypowiedzi pana męża, który najpierw
      spieprzył przed własnymi dziećmi, a potem pofatygował się do premiera pisać
      donosy na (byłą?) żonę
      aż słychac to zacieranie rączek
      i co: żona dostała wyrok (pewno w zawiasach), a mąż tak bardzo nie posiada się
      z radości, że aż postanowił się pochwalić publicznie własnym donosicielstwem
      a jeśli żona jednak do tego pudła trafi, to dzieci zostaną... z kim? bo chyba
      tatuś nie kwapi się zabrać ich do siebie...?
      zawsze mnie interesowało, jak można tak bardzo znienawidzić kogoś, z kim się w
      końcu chodziło do łóżka i robiło te dzieci...

dziwne, na ogół bronię facetów, bo za babami nie przepadam. ale tutaj to mi
      się jednak ten kozik w kieszeni otworzył

no tak, to było off topic
      a co do tematu postu: wygląda na to, że wart pac pałaca, branie podwójnych
      alimentów to istotnie przestępstwo wyłudzenia i tyle. nie ma na to
      usprawiedliwienia, choć do więzienia za to jednak nie posyłają, zwykle
      załatwia się to potężną grzywną itp. żona niewątpliwie uszczupliła zasoby
      skarbu państwa na jakąś tam kwotę i zasługuje na karę

tyle że panu mężowi chodzi zdecydowanie bardziej o to, że uszczupliła również
      zasoby jego własnego portfela...
      a fuj
      • Gość: wikul Re: Moja zona idzie na rok do wiezienia za alimen IP: *.acn.waw.pl 27.12.02, 02:03
        jotembi napisała:

> a cóż to za paskudny post

Na czy polega jego paskudność ? Na tym że zatriumfowała sprawiedliwość ?

> ta zjadliwa satysfakcja bijąca z wypowiedzi pana męża, który najpierw
        > spieprzył przed własnymi dziećmi, a potem pofatygował się do premiera pisać
        > donosy na (byłą?) żonę

Satysfakcja usprawiedliwiona a ty niestety nie wiesz co to jest donos .

> aż słychac to zacieranie rączek
        > i co: żona dostała wyrok (pewno w zawiasach), a mąż tak bardzo nie posiada
        się
        > z radości, że aż postanowił się pochwalić publicznie własnym donosicielstwem
        > a jeśli żona jednak do tego pudła trafi, to dzieci zostaną... z kim? bo chyba
        > tatuś nie kwapi się zabrać ich do siebie...?
        > zawsze mnie interesowało, jak można tak bardzo znienawidzić kogoś, z kim się
        w
        > końcu chodziło do łóżka i robiło te dzieci...
        >
        > dziwne, na ogół bronię facetów, bo za babami nie przepadam. ale tutaj to mi
        > się jednak ten kozik w kieszeni otworzył

To ostatnie zdanie brzmi jakoś dziwnie , reprezentujesz trzecia płeć ? Nic nie
        wiesz a potępiasz ? Przeczytaj kilkakrotnie pierwszy post , może coś do ciebie
        dotrze . Albo ja podsumuję . Pewna osoba oszukuje Skarb Państwa czyli nas
        pobierając niesłusznie podwójnie świadczenia alimentacyjne . Czy to tak trudno
        zrozumieć że aż trzeba napadać na autora wątku ?

> no tak, to było off topic

???????

> a co do tematu postu: wygląda na to, że wart pac pałaca, branie podwójnych
        > alimentów to istotnie przestępstwo wyłudzenia i tyle. nie ma na to
        > usprawiedliwienia, choć do więzienia za to jednak nie posyłają, zwykle
        > załatwia się to potężną grzywną itp. żona niewątpliwie uszczupliła zasoby
        > skarbu państwa na jakąś tam kwotę i zasługuje na karę

A jednak coś dotarło . Trzeba było od tego zacząć a potem snuć wątpliwe
        dywagacje moralne .

> tyle że panu mężowi chodzi zdecydowanie bardziej o to, że uszczupliła również
        > zasoby jego własnego portfela...
        > a fuj

Jednak niczego nie zrozumiałeś/aś .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka