Dodaj do ulubionych

Golik a Berezy

25.10.06, 07:11
Berezy dostał wymówienie z pracy (które podobno podpisał) z wpisem
o molestowaniu seksualnym 12-letniej dziewczynki.W ogóle nie zareagował
na ten wpis, przeszedł nad tym do porządku dziennego, pewnie szczęśliwy,
że nie zajęła sie tym prokuratura.Teraz mówi o oszczerstwach, ale jego postawa
sprzed 20 lat jasno dowodzi jego winy.Nikt normalny nie podpisuje oskarżenia
wobec własnej osoby i do tego takiego kalibru.Normalny człowiek zgłosiłby
to przynajmniej do sądu pracy celem oczyszczenia z zarzutów.

Jakże inaczej zachowuje sie Golik, podejrzany o gwałt na prostystutce.
Sam wystapił o pozbawienie immunitetu i dąży do wyjasnienia sprawy.

A.
Obserwuj wątek
        • jaceq Re: Bestry w szpitalu 26.10.06, 17:12
          A najlepszy był (przed chwilą na tvn) "występ" adwokatki posła na prowizorycznej
          konferencji prasowej w sejmie, która zapowiedziała ściganie "superexpressu" i
          "przeniesienie sprawy z płaszczyzny oskarżenia prywatnego na płaszczyznę
          oskarżenia publicznego" strojąc przy tym takie miny, ze z sofy spadłem.
            • wikul "Fakty": Bestry zgwałcił podróżną w pociągu 26.10.06, 21:40
              andrzejg napisał:

> w sumie to superexpres ma szczęście, że Bestry sie nie powiesił
              > jak owa 14-latka
              >
              > A.

Po Superexpressie do Bestrego dobierają się Fakty TVN z jeszcze większą armatą.

"Fakty" TVN podały w czwartek, że w czerwcu 1983 roku Bestry został skazany na
              rok i sześć miesięcy więzienia, w zawieszeniu na trzy lata, za "spowodowanie
              naruszenia czynności narządów ciała".

Jan Bestry Lider Ruchu Ludowo-Narodowego (RLN) Jan Bestry o godz. 15 został
              przewieziony do szpitala z podejrzeniem zawału serca - poinformował w czwartek
              dziennikarzy p.o. przewodniczącego RLN Józef Cepil. Jak dodał, nie wie, w
              którym szpitalu przebywa Bestry.
              Cepil powiedział, że Bestry do poniedziałku 31 października wyda oświadczenie w
              sprawie - jak to określił - "insynuacji" prasowych pod jego adresem.

"Fakty" TVN podały w czwartek, że w czerwcu 1983 roku Bestry został skazany na
              rok i sześć miesięcy więzienia, w zawieszeniu na trzy lata, za "spowodowanie
              naruszenia czynności narządów ciała".
              Jak podały "Fakty" chodzi o zdarzenie z 1982 r., gdy Bestry pracował jako
              konduktor w pociągu relacji Szczecin-Poznań. Bestry miał wtedy -
              według "Faktów" - zgwałcić podróżną.

Piątkowy "Super Express" napisał, że Bestry - lider Ruchu Ludowo- Narodowego,
              który zapewnia rządowi sejmową większość, stracił w latach 80. pracę za
              molestowanie nieletnich dziewcząt. Bestry uznał zarzuty za bezpodstawne i
              zapowiedział podanie gazety do sądu za odmowę opublikowania jego sprostowania.
              Bestry poinformował wtedy, że do czasu wyjaśnienia sprawy nie będzie pełnił
              obowiązków szefa klubu RLN. Przejął je poseł Józef Cepil.

Premier Jarosław Kaczyński zapowiedział wyjaśnienie sprawy Bestrego. Szef
              sejmowej komisji infrastruktury Janusz Kołodziej (LPR) złożył wniosek o pilne
              zwołanie posiedzenia komisji w celu złożenia wyjaśnień przez Bestrego (jest jej
              wiceszefem). Lider LPR Roman Giertych zaapelował zaś do Bestrego o złożenie
              mandatu poselskiego.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3705353.html
    • andrzejg Bestry kontratakuje 30.10.06, 20:46
      przeczytał moja radfę mimo pomyłki w nazwisku?

wszystkio zostało sfałszowane.......

Panie Bestry.Należało tak działać kilkanaście-dziesiąt lat temu

A.
      • wikul Bestry kontratakuje a żona wspiera 30.10.06, 21:24
        Żona mi zaimponowała. Musi przecież wiedzieć że ma męża ogoniarza a stanęła za
        nim murem. Moze dlatego że w grę wchodzą jakieś tajemnicze sprawy rodzinno -
        finansowe, jeżeli dobrze zapamiętałem bo B.dosyć mętnie tłumaczył.
      • snajper55 Poseł Bestry oświadczył - To nie była moja ręka. 30.10.06, 21:55
        To na czym niby ten szantaż ma polegać, skoro już ogłoszono jaki był powód
        zwolnienia pedofila Bestrego ze szkoły ? Czym jeszcze mu grożą ? Ujawnieniem, że
        posiekał i zjadł dwójkę swoich dzieci ?

Dziennikarze są na procencie ale od czego ? Za co ma niby Bestry te pieniądze
        płacic ? Za to, że wszyscy przyznają się do kłamstwa i oświadczą, że Bestry to
        wzór cnót ?

Co za brednie !

S.
        • wikul Ja spałam z nim na jednym piętrowym łóżku 06.11.06, 23:05
          Po tym, jak "Superexpress" opisał ciemną przeszłość Jana Bestrego, w redakcji
          dziennika grzeją się telefony. Co rusz zgłaszają się do nas kolejne ofiary. -
          Ten człowiek dobierał się do mnie na wycieczce szkolnej - wspomina pani Mariola
          ze Szczecina. - To było podczas tej wycieczki, o której już "Super Express"
          pisał. Pan Bestry był wtedy naszym wychowawcą - wspomina pani Mariola (imię
          zmienione, dane do wiadomości redakcji), była uczennica Szkoły Podstawowej nr
          54, skąd Bestry w 1986 roku został wyrzucony za próby molestowania
          dziewczynek. - Szczególnie pamiętam jedną wycieczkę, kiedy byliśmy z klasą w
          Wiśle. Chłopcy i dziewczęta podzieleni byli na różne pokoje, ale pan Bestry
          spał z nami, dziewczynami. Ja spałam z nim na jednym piętrowym łóżku. Pewnej
          nocy zaczął się do mnie dobierać. Pani Mariola pamięta swojego byłego
          nauczyciela techniki doskonale. Był jej wychowawcą, starał się trzymać kontakt
          z uczniami (a raczej uczennicami), zapraszał do siebie do domu, organizował
          zajęcia pozalekcyjne czytamy w tekście "Bestry się do mnie dobierał". - Kiedyś
          i mnie, podobnie jak inne dziewczyny, zostawił sobie po lekcjach. Musiałam
          zostać w klasie niby pod pozorem słabych ocen. I wtedy to się stało po raz
          pierwszy. Wsadził mi, kilkunastoletniej wtedy dziewczynce, język w usta -
          wzdryga się ofiara posła-pedofila.
    • jaceq Odnowa moralna pw. św. posła Bestrego 09.11.06, 16:47
      ...i jej rzecznik, Jacek Q. i jego szacunek dla kobiet oraz jak to można
      "racjonalnie" przełożyć na nowomowę polityki w wykonaniu posła C. (przy okazji
      gratulacje za wygranie bieżącej edycji Błazna Miesiąca, Panie Tadeuszu):

www.cimoszewicz.net/19/polityka/impreza-u-kurskiego.html
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka