Dodaj do ulubionych

Endriuś, do dupki ci sie administracja dobiera:))

07.02.08, 00:52
A mowilem skarzypyto, zebys sam na skarge nie lazilo!
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=75380347&v=2&s=0
Obserwuj wątek
    • vicky17 Re: Endriuś, do dupki ci sie administracja dobier 07.02.08, 01:03
      e tam dobiera,smetna ubecja wrocila z blot to od razu dziala. mialam ochote
      podsunac helence cos ciekawego z jego forum,ale w sumie zal mi sie zrobilo
      chorego chlopa,ktory jad wyciska co rusz.wakacje jak widac musialy byc malo
      udane,ze na wstepie zaczynamy stare slowa
      "pane poruczniku posluszne hlasim"
        • vicky17 Re: Edriuś pierwszy latal na skarge! 07.02.08, 01:13
          nie endrius latal tylko jak zwykle ty z innymi sie sliniliscie poslusznie
          donoszac. pelno tych twoich wateczkow na kazdym forum moderacyjnym.nie znosze
          kapusi. ludzie sa pelni hipokryzji:nie widza wlasnych slow a donosza spiesznie
          na drugich.
          • marouder.eu Endrius, Endrius...kazdy watek poswiecony... 07.02.08, 01:16
            ...Atolskiemu pol dnia na forum nie wytrzymywal.
            Zreszta mam swoje zrodla, to wiem, ze to on slal maile.

Lejek raz zalozyl watek antyatolski na moderacji, zreszta z powodu wyrzutow
            sumienia, gdyz to on "przekierowal" atolskiego z forum Nauka na Aquanet,
            probujac odciazyc tamto forum.
            • vicky17 Re: Endrius, Endrius...kazdy watek poswiecony... 07.02.08, 01:39
              marouder.eu napisał:

> ...Atolskiemu pol dnia na forum nie wytrzymywal.
              > Zreszta mam swoje zrodla, to wiem, ze to on slal maile.
              >
              > Lejek raz zalozyl watek antyatolski na moderacji, zreszta z powodu wyrzutow
              > sumienia, gdyz to on "przekierowal" atolskiego z forum Nauka na Aquanet,
              > probujac odciazyc tamto forum.

nie wiem po co wogole bawicie sie w rozmowy z kims kto wam nie odpowiada a potem
              przescigacie sie w donosicielstwie,skutkiem czego wszystko jest juz bez konca
              nadzorowane i zamykane. rajcuje was ta zabawa w szpicli?
                • vicky17 Re: Sama "uprzejmie donosisz" Rachelu.. 07.02.08, 01:53
                  marouder.eu napisał:

> ...ja moge Siwa, Kropke, czy Giwi postawic za swiadkow, ze nie pisywalem na
                  > ciebie maili, czego o tobie powiedziec nie sposob..Dziuniu Pietrusinska.

smile) tia nie pisywales. ty marudny masz gorsza pamiec od cmoka,jak mame kocham. a
                  co mnie twoi swiadkowie obchodza,mnie to wisi co ty robisz i na kogo donosisz,po
                  prostu uwazam,ze niektorym odbila juz palma do kwadratu z braku innych podniet
                  zyciowych,przeto zamieniaja sie w kable i ubecje,skutkiem czego petelka sie
                  zaciska i KAZDY jest HAPPY,ty tez ma sie rozumiec,ze upier...nastepnego.
          • dana33 Re: Edriuś pierwszy latal na skarge! 07.02.08, 01:28
            rochellina...... ty jak zawsze..... innych oskarzasz o to, co sama
            robisz.... lecialas przeciez ze skargami na erec jak oszalala.... smile)
            a wogole, rochellina, to mi sie strasznie spodobalo twoje zdanko:
            "jednego czego staram sie przesterzegac to jakiej takiej kultury
            slowa" ...... ubaw mialam niesamowity.... to wlasnie dokladnie ty...
            sliniliscie sie.... powinnas wystepowac w kabarecie, przynajmniej
            troche forsy bys zarobila tymi twoimi wystepami.... duzo masz takich
            perelek, rochellina.... smile)))
        • vicky17 Re: Endriuś, do dupki ci sie administracja dobier 07.02.08, 02:14
          ariadna-enta napisała:

> nie mogę pojąć,że rachelka zawsze broni największe forumowe
          > łajzy,które wszystkim zachodzą za skórę.
          > Dziwne poczucie tzw wolności i niezależności.Im większy
          > debil,zboczeniec i nienawistnik tym bardziej murem za nim stoi.

a ty kogo bronisz lidka forumowy high life,nie rozsmieszaj mnie ze swoja
          moralnoscia pani dulskiej? co was obchodzi kogo ja bronie czy nie,moge tu mowic
          co mi sie podoba i bronic kogo mi sie podoba. nie chodzi mi o obrone osoby tylko
          o fakt kapownictwa a to mnie mierzi i tyle. te ciagle zakladania watkow do
          moderacji poslusznie meldujacych o przestepstwach innych to juz na prawde jakies
          zboczenie i szkoda,ze tego nie widzisz.ludzie nie maja co robic po polnocy tylko
          donosic na drugich w przerwie prania gaci po podrozy. fascynujace
          doprawdyz,jestem pelna podziwu dla samozaparcia.
                • vicky17 Re: No ho ho ho! Gdyby Vickutek byla krasnoarmiej 07.02.08, 02:38
                  marouder.eu napisał:

> ..
                  > Nie przeginaj Rachelko, bo zmeczony i wkurzony jestem.

wkurzaj sie wkurzaj,cale watki leca za..niewygodne tematy. im wiecej bedziemy
                  skarzyc tym bedzie czysciej i porzadniej a o to przeciez chodzi. poslij dalej by
                  co dzien kazdy naskarzyl co najmniej raz na innych a czystosc i nirwana zapanuje
                  na forach agory i to bez wdychania niczego zdroznego. tym koncza sie wlasnie
                  mile zabawki w kablowanie. juz cale watki aquanetowe zdobia osla a cenzor chyba
                  sie szaleju napil i widzi mgle i...tnie dalej. podziekuj helence zrobil dobra
                  robote jak zwykle.

ja tam wole wolnosc slowa i tyle.
                    • vicky17 Re: No ho ho ho! Gdyby Vickutek byla krasnoarmiej 07.02.08, 02:48
                      marouder.eu napisał:

>
                      > Idz w cholere, myslalem, ze kazdy wie, ze Aquanet rzadzi sie nieco innymi prawa
                      > mi..
                      > Do dupy!

rzadzi sie dopoki jakas menda nie zacznie KABLOWAC,ze tez takiej prostej rzeczy
                      nie wymyslicie w KUPIE.pare dni temu cieszyles sie,ze lejek kablowal a dzisiaj
                      donosisz,ze inny porzadnis mu sie do d.. dobral. jesli to nie radosc to ja
                      jestem mumia egipska..wybacz.
                      • marouder.eu Re: No ho ho ho! Gdyby Vickutek byla krasnoarmiej 07.02.08, 02:52
                        Lejek mial prawo zakablowac, bo on Atolskiego nam na glowy sprowadzil, a usunac
                        nie umial.
                        Wyraz odpowiedzialnosci z jego strony, ze tak to ujme!

Inna rzecz, ze atolski, jako Endriu zaczal juz czasem ludzkim glosem sie odzywac
                        a nie przynudzac o pedalach i zydach, co oznacza proces resocjalizacji, nieprawdaz?
                        Wiec sie wkurzam, a zawsze przy tym jestem ciekaw drugiego czlowieka,
                        szczegolnie, jesli chce grac kretyna, jakim nie jest.
          • ariadna-enta Re: Endriuś, do dupki ci sie administracja dobier 07.02.08, 02:30
            rachela broń sobie kogo chcesz
            w końcu gusta bywają różne.
            Ktoś woli ciecia piszącego w kółko o zbokach,pedałach ,dupie
            i o żydkach świadczy tylko o nim
            a w tym wątku na oślej faktycznie gość przegiął.Ty tego nie widzisz
            to twój problem.

więc pzrestań ściemniać,że walczysz z donosicielstwem
            bo gdyby chodziło o kogoś z kim Ci nie po drodze i z którego
            poglądami się nie zgadzasz.
            palcem byś nie kiwnęła.
            Ile jeszcze razy mam ci pokazać twoją obłudę?
              • vicky17 Re: To sie nazywa "dalekowzrocznosc"... 07.02.08, 02:42
                marouder.eu napisał:

> ...u siebie, czy blisko siebie niczego nie widzi, slepa, niczym kocie jest
                > slepe, za to u kogos, szczegolnie u kogos z daleka...noz sokolica po prostuuncertain

to sie nazywa pamiec wybiorcza,moja na szczescie jeszcze nie szwankuje. o ile
                mnie pamiec nie myli uwielbiales latanie na moderacje i kablowanie na innych no
                to dzis masz dobry dzien. no idzcie dzieci spac bo ten watek tez walna,spoko juz
                ktos o nas zadba.
                • marouder.eu Ja sierotko?? 07.02.08, 02:46
                  Kilka razy dla jaj, bez konsekwencji dla nikogo oraz jeden raz z uwagi na
                  zachowanie maglary, ktora wykradla watki z ukrytego forum, pozniej zas wyzywala
                  do spolki z toba Ariadne na twoim forum.
                  Verstanden?
                  • vicky17 Re: Ja sierotko?? 07.02.08, 02:50
                    marouder.eu napisał:

> Kilka razy dla jaj,

no helenka tez dla jaj,przeciez nie dla skarpet a z maglara to gryzles wlasny
                    jezyk,za to co mowiles do niej,oniej,bez niej,onas,ale z..nia. czasem warto
                    pamietac,ze jesli juz szczekasz to lepiej zamknij okno bo inaczej smrod sie
                    rozniesie.
                    dobranoc
                    • marouder.eu Re: Ja sierotko?? 07.02.08, 02:57
                      Nigdy nic zlego nie mowilem o maglarze na kotach, malo ja znalem, naprawde
                      chcialem, by miala jakies srodowisko netowe wolne od tematyki zydowsko-nie
                      wiem-pedalskiej i to jest cala prawda o moim stosunku do niej sprzed afery.
                      Chcesz top wierz, nie chcesz, nie wierz..zal mi jej wtedy bylo po prostu i po
                      ludzku, bez jakichkolwiek spiskowych odniesien.
                      W mailu do niej zapytalem, czy nie bedzie sie zle czula, bo o Zydach w zasadzie
                      nie rozmawiamy, a wiekszosc ludzi ma antyPiSdziackie przekonania..reszte wymyslila.
                      Mama nadzieje, ze w koncu przestanie chlac, bo mi naprawde, zwyczajnie jej zal,
                      choc mnie wqrwia.
                      • ariadna-enta Re: Ja sierotko?? 07.02.08, 03:04
                        akurat na kotach ja jej nie chciałam
                        z czym się nie kryłam zresztą
                        znałam ja z FŚ i nie siadła mi kobieta.
                        Wiem.że od tamtej pory mnie nie znosi,ale mam to gdzieś.
                        • marouder.eu Zle to rozegralem, moja wina.. 07.02.08, 03:20
                          ..pamietam, ze zaanonsowalem jej przybycie, potem mialem cos do zrobienia, potem
                          odczytalem czesc waszych obiekcji podlug takiej zmiennej, ze nie wiadomo kto, ze
                          nie dal sie poznac, wiec zaapelowalem o cierpliwosc i musze przyznac, ze maglara
                          okazala troche cierpliwosci czekajac na zachete z mojej strony, by weszla i sie
                          rozgoscila..no, zachowalem sie nieladnie, choc winy swojej w tym nie umiem
                          znalezc, bo pisalem "cos-tam-zawodowego"..pozniej ciebie wsparla Danka i w
                          zasadzie mialem caly zespol przeciwko sobie, wtedy szarpnelo Maglara (mna tez by
                          szarpnelo).. i nie wychodzac z forum powiedziala, co nas mysli..zakladam, ze
                          wchodzac na forum miala tzw. dobre zamiary..nie wiem czy mi uwierzysz Ariadno,
                          ale czlowieka, moze i nie najlepszego czlowieka ale za to od kretyna potrafie
                          odroznic.
                          Maglara nie jest idiotka, szmonda sie [po roznych swiatach, bo nikt jej nie chce.
                          • ariadna-enta Re: Zle to rozegralem, moja wina.. 07.02.08, 13:13
                            temat już był maruder kilka razy wałkowany
                            nie ma co do tego wracać
                            Było minęło.
                            A co do maglary nie twierdzę,że jest głupia
                            tylko,że jako forumowa osobowość dała sie poznać z nienajlepszej
                            strony.
                            Prywatnie to ona moze jest do rany przyłóż i można z nią konie
                            kraśća,ale na forach jest dość nieprzyjemna.
                            • hasz0 _________________Chyba jestem "starej daty" bo nie 07.02.08, 13:29
                              mogę pojąć waszej mentalności.

Prywatnie to ktos uznaje savoir vivre, francja elegancja
                              a na forach występuje ja ostatni ordynus i kanalia

wyjasniał mi to dawno temu piq że wybierasz sobie nicka i go bronisz
                              czy jakoś tak

przy okazji qrvskiej awantury i obrony czci rekordzistki
                              1000 zbliżeń
                    • ariadna-enta Re: Ja sierotko?? 07.02.08, 02:59
                      nie mówił o sobie tylko o mnie
                      jakbyś nie zauważyła,a wtedy faktycznie jechałyście na mnie jak po
                      łysej kobyle nie przebierając w słowach.
                      To był istny koncert wulgaryzmów dwóch lady pod moim adresem.
                      A kiedy na erecu nazwałam cię suką bo już miałam tego dosyć
                      trzęsłaś sie z oburzenia.

widzisz znowu podwójne standardy.

na szczęście już skończyłyście ze stylem menelskim.
                      chociaż nie raz o mnie piszecie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka