Dodaj do ulubionych

dziwne wibracje w brzuchu,zaczynam wariować :-((

26.02.07, 13:57
Słuchajcie miałam juz wszystkie objawy, ale czegos takiego jeszcze nie
odczuwałam ... mam dziwne wibracje na wysokości pepka,troche wyżej po prawej,
takie jakby trzęsie mi się cos tam w środku, i okropne bulgotanie jakby ktos
tam normalnie mi w jelitach, czy gdzies rurka powietrze dmuchał :-( czy to
normalny objaw ?To mi przeszkadza,nie moge się skupic nad niczym prawie jak
sie zaczyna ten koncert !
Zaczynam znowu wariować bo od 5 dni mam znowu biegunki, bóle po lewej i po
srodku, kłucia, okropne gazy fuuj i wzdęcie !!Ja juz niewiem co robic,
poczytałam se o chorobach trzustki i dostałąm ataku paniki :-(
a mój lekarz twierdzi, ze jak mam amylazę w krwi i usg ok to trzustka zdrowa.
Niedługo sama uznam siebie za wariatkę !!!!
Przepraszam ale musiałam sie wygadać, pozdrawiam Was wszystkich

Obserwuj wątek
    • marecki1975 Re: dziwne wibracje w brzuchu,zaczynam wariować : 26.02.07, 15:16
      Miałem dokładnie takie objawy - tylko najczęściej w nocy, co nie dawało mi
      totalnie spać. Budziłem się z bólem i od razu po przebudzeniu panika, że pewnie
      jelita sperforowały i że to koniec (autentycznie takie miałem odczucia, co na
      trzeźwo zdaje się dość nieracjonalne). Za każdym razem przechodziło samo,
      zastanawiałem się, czy nie wiąże się to z przyjmowaniem debridatu. Pamiętam, że
      po kilku takich nocnych jazdach przestałem na to zwracać uwagę - myślenie o tym,
      co może mi się dziać i nakręcanie się tym lękiem tylko wzmagało moją psychozę i
      było coraz gorzej. Trzymaj się nikitka, pomyśl (wiem, że to trochę brutalna
      terapia), że śmierć wejdzie do najlepiej strzeżonej wieży, i że nie mamy na nią
      wpływu - mnie takie podejście bardzo pomogło.
      • nikitka5 Re: dziwne wibracje w brzuchu,zaczynam wariować : 26.02.07, 20:04
        dzieki, pocieszyłes mnie ;-) wiesz, tak szczerze to mi by sie taka terapia
        szokowa przydała !Potrafię sie nieźle nakręcić po przeczytaniu czegos w necie i
        zaraz mam wizje nieuleczalnych chorób i mojej meki !!A wibruje mi w brzuchu
        dalej co jakis czas, w pewnej chwili to się wystraszyłam,że mi cos tam pęka
        albo jakis wylew mam ... ojjj psychika u mnie ma duzy wpływ
        • sis72 Re: dziwne wibracje w brzuchu,zaczynam wariować : 27.02.07, 12:07
          Nikitka, ty skończ czytać o choróbskach w internecie, bo się nerwowo
          wykończysz - ja coś takiego przeżyłam mniej więcej rok temu - każdy , nawet
          najbanalniejszy dyskomfort, bulgotanko, mniej lub bardziej nasilony ból,
          powodowały u mnie przerażenie i prawie 100% pewność a to raka trzustki, a to
          żołądka, a to jeszcze innej wątroby.Każdą kupę oglądałam prawie przez lupę -
          doszukując się krwi utajonej ( nie wiem jak ją chciałam zobaczyć, skoro jest
          utajona!), kolor moczu też mi spędzał sen z powiek - a to był za ciemny - więc
          na pewno rak wątroby... Przebadałam się wzdłuż i wszerz i oprócz pustek w
          portfelu za lekarskie wymądrzanie się to nic to nie dało - a raczej dało -
          jestem zdrowa - o ile walkę z ibs i deprechą można nazwać zdrowiem... Najgorzej
          gdy człowiek sam się nakręca - bo wtedy bebechy nawalają, ty się stresujesz i
          koło się zamyka. Spróbuj jakichś delikatnych uspokajaczy - polecam Bellergot,
          wyluzuj trochę i się trzymaj!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka