Dodaj do ulubionych

przyszła mama szuka koleżanek

27.04.14, 02:02
Witajcie forumowiczki, od niedawna mieszkam w Krakowie, niedługo zostanę mamą a czas ten mi się niesamowicie dłuży, siedzę w domu i nie mam z kim pogadać. Szukam towarzystwa młodych mam lub takich jak ja, szykujących się do tej roli.
Obserwuj wątek
    • montija Re: przyszła mama szuka koleżanek 27.05.14, 14:23
      Hej,może nie jestem już aż taka bardzo młoda ale mam miesięczną córeczkę i tez od niedawna mieszkam w Krakowie. Tez szukam koleżanek, tak do pogadania i w ogóle. Jestem z okolicy Ruczaju. A ty skąd?
      • partycja27 Re: przyszła mama szuka koleżanek 27.05.14, 14:34
        :) Krowodrza, ale chyba czas zacząć zwiedzać to miasto:) Jeśli jesteś zainteresowana pisz na maila: patrycja_okupny@o2.pl
        Pozdrawiam
        • 1gagatka2 Re: przyszła mama szuka koleżanek 10.12.14, 12:14
          Cześć:) Jestem mamą 2-miesięcznego brzdąca także z Krowodrzy (rejon Nowego Kleparza- Łokietka).
      • aga7701 Re: przyszła mama szuka koleżanek 24.06.14, 00:40
        Czesc Montja. Ja tez jestem juz nie taka mloda, choc niedawno urodzilam swoje drugie dziecko. Mam 37 lat i mieszkam w Krakowie od paru lat.. Przeprowadzilam sie tutaj i zaczynam wszystko od nowa, nie znam tutaj wiele osob, a te ktore znam to pracuja i sa zabiegane. Czasem strasznie brakuje mi towarzystwa. Siedzę calymi dniami sama, bo maz dlugo pracuje i z reguly mam full zajec domowych, ale czasem marze aby z kims, tak zwyczajnie poplotkowac. Jak jesteś zainteresowana to proszę napisz na meila aga30l@wp.pl
      • myszkea Re: przyszła mama szuka koleżanek 12.07.14, 21:33
        Hey, ja mieszkam w Skotnikach, czyli okolice Ruczaju, mam dwie córeczki 4,5 letnią i 2 tygodniową - szukam znajomych na wspólne spacery :)
        • monika.aa Re: przyszła mama szuka koleżanek 20.08.14, 21:47
          Hej, ja jestem z Tyńca, mam 14 miesięcznego synka i rownież brakuje mi towarzystwa.Chętnie wybiorę się na spacer lub ploteczki przy kawie :)
          Podaje swój adres email tkaczyk.monika@poczta. fm
        • magda826 Re: przyszła mama szuka koleżanek 01.09.14, 14:45
          hej, my niedługo z mężem przeprowadzamy się w ok ruczaju, mam 8 tygodniową córeczkę, jak będziesz miała ochotę możemy się spotkać :) również sama całe dnie siedzę jak mąż w pracy.
          • monika.aa Re: przyszła mama szuka koleżanek 01.09.14, 16:10
            Podała adres mailowy takze czekam na wiadomość prywatna, wówczas jakos sie umowimy :) pozdrawiam
        • 6maga Re: przyszła mama szuka koleżanek 26.09.14, 13:12
          Witam! Jestem z okolic Kapelanki i podobnie jak Ty mam dwie córeczki w wieku ponad 3 latka i 8 m-cy.
          Często spaceruję z moimi pociechami w okolicach skalek Twardowskiego-może Ty też tu się pojawiasz?
          Jeśli masz ochotę odezwij się proszę na meila maga1@poczta.onet.eu
          Pozdrawiam Magda.
          • mmonika92 Re: przyszła mama szuka koleżanek 20.09.17, 19:22
            Jesli to aktualne to jestem chętna na poznanie mam z Krakowa :) piszcie na nika1201@wp.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka