Dodaj do ulubionych

czy jest mama, która znalazła pracę w budzetówce?

23.01.06, 23:08
jak powyżej?
Obserwuj wątek
      • prunio4 Re: czy jest mama, która znalazła pracę w budzetó 24.01.06, 17:00
        Dzięki że odpisałaś.

chciałam tylko wiedzieć, czy jest możliwym znaleźć ją bez pomocy tzw.osób
        trzecich :-).
        Wydawałoby się, że początek roku jest chyba najlepszym czasem na jej
        szukanie(proporcjonalnie teraz właśnie jest najwięcej ofert-biorąc pod uwagę
        cały rok)ale zaczynam wątpić w swoje możliwości-a raczej ich brak.Na ok. 25
        wysłanych odpowiedzi na oferty dostałam ....jedną z info, że moja oferta została
        rozpatrzona odmownie....

A możesz powiedzieć z jakiego powodu odrzuciłaś te parę ofert? No i skąd decyzja
        o zmianie zawodu? Niskie płace w owej budżetówce?

• jeangrey Re: czy jest mama, która znalazła pracę w budzetó 24.01.06, 17:48
          prunio4 napisała:

> chciałam tylko wiedzieć, czy jest możliwym znaleźć ją bez pomocy tzw.osób
          > trzecich :-).

W mojej specjalności jak najbardziej. W innych nie wiem, ale ja jestem anglistką. Wiem też, że w mojej ostatniej pracy zatrudniano bez pośrednictwa kuratorium, czy podań. Informacje o wakatach rozchodzą się zazwyczaj pocztą pantoflową.

> Wydawałoby się, że początek roku jest chyba najlepszym czasem na jej
          > szukanie(proporcjonalnie teraz właśnie jest najwięcej ofert-biorąc pod uwagę
          > cały rok)ale zaczynam wątpić w swoje możliwości-a raczej ich brak.Na ok. 25
          > wysłanych odpowiedzi na oferty dostałam ....jedną z info, że moja oferta został
          > a
          > rozpatrzona odmownie....

Współczuję... Może we wrześniu będzie lepiej.

> A możesz powiedzieć z jakiego powodu odrzuciłaś te parę ofert? No i skąd decyzj
          > a
          > o zmianie zawodu? Niskie płace w owej budżetówce?

Pensja w LO nie była taka zła, plus wczesne godziny pracy, plus stabilność zatrudnienia. Właściwie dużo plusów. U mnie jednak zadecydowała konieczność pracy w domu.

pozdrawiam
          JG

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka