Dodaj do ulubionych

wywóz śmieci - u kogo najtaniej?nt

11.03.10, 23:27
Obserwuj wątek
    • leo48 Re: wywóz śmieci - u kogo najtaniej?nt 12.03.10, 07:02
      Nie wiem, czy firmie MZO nie zrobiłby dobrze bojkot i odejście sporej ilości
      klientów i dlatego temat wart jest poruszenia.

Minionego lata MZO rozesłało aneksydo umów bez prawa do negocjavji. Aneksy
      podwajały liczbę opróżnień pojemników (tam gdzie wystarczał wywóz raz w miesiącu
      eprowadzili dwukrotne, oczywiście za oddzielnym naliczeniem). Byłem na Bryły a
      tam mi powiedziano, że to ze względów sanitarnych bo w upały odpadki w
      pojemnikach szybciej się psują.

Tej zimy nie było ani jednego upalnego dnia a oni nadal zamiast np skutecznie
      walczyć ze śniegiem, sumiennie zabierają mi co dwa tygodnie niespłna pół
      pojemnika ale płacę dwa razy więcej niż poprzednio.

Jeśli będzie aliernatywa, to ja ich... pożegnam.
      • mantra1 Re: wywóz śmieci - u kogo najtaniej?nt 12.03.10, 09:08
        Nie wiem, u kogo najtaniej, wiem tylko, że gdy 3 lata temu sprowadziłam się do
        Pruszkowa, ktoś mi poradził, że lepiej podpisać umowę z SITA. Niestety, później
        się okazało, że ceny za wywóz śmieci już wtedy były u nich wyższe od obecnych
        cen w MZO, a na dodatek dwa razy musiałam kupować pojemnik, albowiem w jakiś
        magiczny sposób zniknął mi spod domu. Byłam jedyną klientką SITA na naszej
        uliczce i nigdy się nie zdarzyło, żeby komuś skradziono wystawiony pojemnik MZO.
        Zatem w porównaniu SITA - MZO zdecydowanie wygrywa ta druga firma. Częstotliwość
        wywozu jest taka, jaką wybrałam przy zawieraniu umowy, obsługa klienta bardzo
        sprawna i sympatyczna, no i przynajmniej nie mylą się w fakturach, co w SITA
        parę razy się zdarzyło. Oczywiście na moją niekorzyść. ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka