Dodaj do ulubionych

Kolejny radny założył bloga

24.03.10, 10:41

...i pisze przede wszystkim o sprawach "istotnych" dla mieszkańców:

jozefosinski.pl/news.php
Obserwuj wątek
    • kecaj61 Re: Kolejny radny założył bloga 24.03.10, 16:07
      Nie wiem, o co Ci chodzi? To że założył bloga, to jakiś skandal? A może chciałeś tego bloga zareklamować? Jeżeli tak, to Ci się udało. Nie wiedziałem, że jest ale już wiem i nawet zajrzałem na niego. Nie ma tam nic, co mogło by siać zgorszenie. To co dla jednych jest nieistotne, dla innych jest ważne więc sarkazm zbędny. Skoro jest radnym, to ktoś na niego głosował i trzeba to uszanować.
      • cezariano Re: Kolejny radny założył bloga 24.03.10, 16:28
        To, że założył blog, jest jak najbardziej w porządku. Na pierwszy rzut oka, jest
        ok. Chodzi o to, że pan radny zrobił to dopiero teraz, przed wyborami. Jeśli
        blog będzie utrzymany i aktualizowany po wyborach, jest ok. Mam jednak wrażenie,
        że to tylko kiełbasa wyborcza.
          • kecaj61 Re: Kolejny radny założył bloga 24.03.10, 18:12
            A jeżeli to rzeczywiście kiełbasa wyborcza to co? Czy tak samo będziesz napiętnował, Twojego kandydata? Zastanów się, czy to pierwszy lub ostatni taki blog? Wiadomo, że zbliżają się wybory i coraz więcej będzie takich kwiatuszków. Internet jest areną każdej kampanii wyborczej i tego już nie zmienisz dziadziu. Dla mnie taka forma jest bardziej estetyczna niż obrazki z uśmiechniętymi buziaczkami kandydatów porozwieszanymi na wszystkich słupach w mieście. Na taki blog mogę sobie zajrzeć i jak stwierdzę, że tam durnoty jakoweś są, to więcej tam nie zajrzę, a te radosne gębusie będę musiał jeszcze przez parę miesięcy po wyborach oglądać na słupach. Niestety ale nie potrafię poruszać się z zamkniętymi oczami. Blog nie jest taki straszny, poczekaj, zaczną się te mitingi wyborcze i tam dopiero będą się działy cuda na kiju.
            • cezariano Re: Kolejny radny założył bloga 24.03.10, 18:51
              A to, że mają nas za idiotów. Myślą, że zamydlą nam oczy, że się nie
              zorientujemy w taniej propagandzie. A teraz poważnie: kontakt z wyborcami przez
              Internet jest dobry, ale pod warunkiem, że to nie jedyna aktywność wybrańców. Na
              to, że ulotki znikną raczej bym nie liczył. Co najwyżej dopiszą na nich adresy
              swoich blogów.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka