do Kamyka proszę przyjdz bo warto naprawde

21.09.10, 19:36
W imieniu Pani Dyrektor Ewy Sowy i Zespołu Miejskiego Ośrodka Kultury Kamyk serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty artystycznej.

Szczególnie polecamy i prosimy o pomoc w nagłośnieniu naszych propozycji dla młodzieży i dorosłych:

TEATR MŁODYCH „JESTEM”
Instruktor Monika Oliszewska
Zajęcia we wtorki g. 18.00-20.00. Miejski Ośrodek Kultury, ul. Miry Ziemińskiej-Sygietyńskiej 5 Pruszków
Zajęcia teatralne dla młodzieży i dorosłych. Nietypowe spotkania, zabawa różnymi formami teatralnymi od komedii i kabaretu do teatru muzycznego i plastycznego. Próby czytane i próby tworzenia scenek wg własnych pomysłów młodzieży. Warsztaty aktorskie, elementy emisji głosu.

Monika Oliszewska
Animatorka kulturalna ,poetka ,prozatorka, ale przede wszystkim autorka sztuk teatralnych, także wspólnie tworzonych wraz z zespołem. Samodzielnie reżyseruje spektakle. Pisze, występuje. Laureatka nagród i wyróżnień w konkursach literackich.


LITERACKI SZPON- warsztaty literackie dla młodzieży i dorosłych bez względu na wiek, liczy się stan ducha :)
Instruktor: Dorota Janowska-Przybysz
Zajęcia we wtorki g. 17.00-19.00
Spotkanie organizacyjne 21 września. Miejski Ośrodek Kultury, ul. Miry Ziemińskiej-Sygietyńskiej 5 Pruszków
Podczas warsztatów uczestnicy będą prezentować i poddawać krytyce własną twórczość, pracować nad wierszem, ogłaszać drukiem lub wyrzucać do kosza, dużo czytać, bawić się słowem i formą, poszukiwać wieszczów i grafomanów, rozmawiać o talencie i kiczu. Treść warsztatów będzie na bieżąco dostosowana do potrzeb uczestników. Program przeznaczony jest przede wszystkim dla uczniów klas licealnych i gimnazjalnych.
Raz w miesiącu spotkania prowadzone będą przez specjalistów m.in. Tomasza Jastruna, Ewę Bartoszewicz.


Pozdrawiamy
Zespół MOK Kamyk
www.mok-kamyk.pl
Pełna wersja