Dodaj do ulubionych

nowy rozklad skm

19.11.11, 21:26
widzieliście już nowy rozkład s1 jak dla mnie to totalna porażka jedna na godzinę jak6,54 tak dobiero godzine puzniej
Obserwuj wątek
        • humptyangel Re: nowy rozklad skm 20.11.11, 20:16
          Dla pasażerów, tylko jadących pośpiesznymi i expresami z Łodzi, Krakowa i Katowic - zapewne zauważyliście, że ostatnimi czasy po torach podmiejskich jeżdżą pociągi wyższych kategorii w związku z remontem toru linii kolejowej nr 1 w kierunku Warszawy. Zasada układania rozkładu jest taka - liczą się pociągi wyższych kategorii. Ostatnio czytałem w gazetce podkładowej InterCity artykuł jak układa się rozkład - szkoda, że nie był zamieszczony gdzieś w sposób ogólnodostępny. Ale spokojnie - rozkład się zmieni :) kiedy będzie robiony drugi tor do Łodzi.
    • alabama8 Re: nowy rozklad skm 21.11.11, 08:16
      A jaka koordynacja przyjazdów do Pruszkowa z L11! Wjazd XX:55 a autobus jest o XX:57, a że SKM-ki zawsze się spóźniają 2-3 minuty to tłum pasażerów będzie wbiegał na przystanek autobusowy zaraz po odjeździe "skoordynowanego" L11.
        • asianx Re: nowy rozklad skm 21.11.11, 20:54
          niestety w relacji Os. Staszica - PKP jest podobna sytuacja, czyli rozklad skm totalnie rozjezdza sie z L11.
          A moze mozna gdzie zainterweniowac, tzn. moze udaloby sie skorygowac rozklad autobusu, tak by chociaz bylo pare minut wiecej na dojscie z peronu.
          Dotychczas bylam bardzo zadowolona z polaczenia z W-wą. Wieczorami, kiedy powrot Ołówkową nie nalezy do najciekawszych, spokojnie mozna bylo celowac w L1.
          Jezeli nic sie nie zmieni w rozkladzie, to wracamy do okresu bez L11.
          • jakub5g Re: nowy rozklad skm 21.11.11, 22:59
            Tego się już nijak skoordynować nie da. Od sasa do lasa i pociągi i skm. Jak napisał humtyangel priorytet mają pośpiechy - i to fakt - pomyka tego sporo. Druga kategoria to ten cały nie wiadomo czego narzekający tłumek korzystający z "kibelków" i Szybkiej, Krótkiej, Zatłoczonej do Maxa Kolei Miejskiej. Ostatnia kategoria to pasażerowie L11, którzy powinni na mszę dawać i burmistrza całować, że w ogóle mają czym jeździć, a nie cwałować piechotą Ołówkową i/lub Stalową. My, pasażerowie po prostu wszystkim przeszkadzamy w realizacji ich dalekosiężnych celów....
          • humptyangel Re: nowy rozklad skm 23.11.11, 00:15
            Proponuję najszybszą formę: ztm@ztm.waw.pl, do wiadomości: prezydent@miasto.pruszkow.pl

Z doświadczenia wiem, że ZTM stara się szybko reagować na takie prośby o korektę rozkładu. Być może już coś się w tej kwestii dzieje, bo ostatnio widziałem rano i wieczorem nadzór ruchu ZTM - często wykonują oni pomiary napełnienia i punktualności. Swoją drogą postaram się dowiedzieć coś samodzielnie i jak znajdę chwilę to spłodzić pismo jako SISKOM. Chodzi mi jeden pomysł po głowie :)
            • asianx Re: nowy rozklad skm 12.12.11, 21:57
              czy już ktoś może pisał do ztm w sprawie korekty rozkładu? w obecnej chwili istnienie L11 mija się z celem;/

humptyangel napisał:

> Proponuję najszybszą formę: ztm@ztm.waw.pl, do wiadomości: prezydent@miasto.pru
              > szkow.pl
              >
              > Z doświadczenia wiem, że ZTM stara się szybko reagować na takie prośby o korekt
              > ę rozkładu. Być może już coś się w tej kwestii dzieje, bo ostatnio widziałem ra
              > no i wieczorem nadzór ruchu ZTM - często wykonują oni pomiary napełnienia i pun
              > ktualności. Swoją drogą postaram się dowiedzieć coś samodzielnie i jak znajdę c
              > hwilę to spłodzić pismo jako SISKOM. Chodzi mi jeden pomysł po głowie :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka