Dodaj do ulubionych

sklep obuwniczy na Bolesława Prusa

01.10.12, 15:28
Chciałabym ostrzec przed zakupami w sklepie obuwniczym na Bolesława Prusa 13 "Miral"
Kupiłam tam buty po 5 dniach rozkleiły się .Zaniosłam do reklamacji teraz muszę czekac 21 dni roboczych rozpatrzenie reklamacji.
Pani u której kupowałam obuwie powiedziała mi że jej to wszystko jedno ona tam tylko sprząta .Nie ma możliwości skontaktowania się z właścicielem sklepu.
Na pieczątce brak nipu , regonu, siedziby firmy.
Jak dla mnie to firma „krzak”.Tylko szkoda że tak późno się o tym przekonałam.
Dlatego ostrzegam przed zakupem bubli w tym sklepie - szkoda kasy.
Obserwuj wątek
    • wfe416n Re: sklep obuwniczy na Bolesława Prusa 03.10.12, 14:37
      nika17101 napisał(a):

> Kupiłam tam buty po 5 dniach rozkleiły się .Zaniosłam do reklamacji teraz muszę
      > czekac 21 dni roboczych rozpatrzenie reklamacji.

Chyba polecić, skorom postępują zgodnie z przepisami. Przyjęli reklamację i trzeba czekać na rozpatrzenie więc w czym problem?
        • wfe416n Re: sklep obuwniczy na Bolesława Prusa 03.10.12, 18:26
          Teraz jest tyle ile napisze gwarant, przy korzystaniu z zapisów gwarancji obowiązują terminy, zapisy i warunki tak jak na karcie gwarancyjnej. Lepiej było reklamować niezgodność towaru z umową, wtedy jest 14 dni.
          art. 8 ust. 3 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U. Nr 141, poz. 1176)
      • nika17101 Re: sklep obuwniczy na Bolesława Prusa 06.10.12, 20:18
        wfe416n napisał:

> Chyba polecić, skorom postępują zgodnie z przepisami. Przyjęli reklamację i trz
        > eba czekać na rozpatrzenie więc w czym problem?
        >
        >
        Szkoda kasy - moim zdaniem .Kupisz buty i nie masz w czym chodzic.Bubel rozpadł się po 5 dniach.
        • michart Re: sklep obuwniczy na Bolesława Prusa 07.10.12, 12:29
          > Szkoda kasy - moim zdaniem .Kupisz buty i nie masz w czym chodzic.Bubel rozpadł
          > się po 5 dniach.

Myślisz, że te buty w tym sklepie robili? Gwarancja jest, jak piszesz, rozpatrywana, więc trudno zrozumieć, o co Ci chodzi. Pretensje możesz mieć do siebie i do producenta tego bubla, który nabyłaś.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka