Dodaj do ulubionych

Hałas od samolotów

08.09.19, 19:43
Czy Was też męczą latające nad Centrum Pruszkowa samoloty?
Znacie jakąś sensowną instytucję (w mieście, powiecie, woj.) gdzie można zgłosić problem?
Nigdy wcześniej samoloty nie latały tak nisko, tak głośno, tak często przez sam środek miasta!
Obserwuj wątek
    • kasparof Re: Hałas od samolotów 08.09.19, 20:39
      Czytam sobie tekst dot. mapy akustycznej dla Lotniska Chopina i ... nie ma tam mowy o Pruszkowie:
      www.lotnisko-chopina.pl/uploads/user_files/ochrona_srodowiska/mapa%20akustyczna%202017/Wyci%C4%85g%20z%20cz%C4%99%C5%9Bci%20opisowej%20-%20opracowania.pdf

Da się to jakoś logicznie uzasadnić czemu jest taki huk w Pruszkowie od samolotów skoro tego miasta nie ma wymienionego m.in. w/w opracowaniu?
    • stary_pawian Re: Hałas od samolotów 23.10.19, 15:20
      One sobie latają tak jak wieje wiatr :)
      Czasem przez parę dni ich nie ma.
      Nic na to nie poradzisz - chyba, że zlikwidujesz lotnictwo albo z Okęcia przeniesiesz je na Lotnisko Baranów :)
      Przyzwyczaj się.
      Taki samolot jest wbrew naturze.
      Kilkadziesiąt ton i leci. Mało tego, że leci to jeszcze nie macha skrzydłami.
      • kobalt_x Re: Hałas od samolotów 23.11.19, 01:29
        Pierwsze lato w Pruszkowie tez tak mówiłam, że czasem swojego głosu nie słyszę. Teraz już nie widzę i nie słyszę samolotów. Korytarz maja bardziej nad Ursusem. W lato jak jest sezon turystyczny to jest ich więcej nad Pruszkowem ale to sezonowo. Pierwszego roku to byłam zawzięta. Wchodziłam na flightradar24.com i który to gnój na górze lata?!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka