Dodaj do ulubionych

Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy?

22.02.06, 15:13
Właśnie - gdzie w Pruszkowie lub okolicach można kupić najlepszy tort
urodzinowy na urodziny 4-latki?
Obserwuj wątek
    • leo48 Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 22.02.06, 16:58
      Jeśli nie lubisz czegoś, co smakuje jak styropian z margaryną a koniecznie
      zachciało Ci się prawdziwego smakowitego wypieku, to musisz się pofatygować do
      Piastowa. Na Lwowskiej czyli po drodze z parkingu do targowiska masz cukiernię.
      Nie wiem jak inni, ja ich wyroby bardzo lubię (w tajemnicy zdradzę, że
      prawdziwy rarytas to rolada śmietanowa). Ryzyko zdaje się niewielkie bo jeśli
      się nie mylę, to w celach testowych można nabyć część tortu i spożyć na miejscu.
    • agniesia66 Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 22.02.06, 17:32
      polecam cukierniePokusa przy PKP Sienkiewicza3 mozna zamówic w dowolnym
      kształcie kubus puchatek, pszczółka ,ja zamawiałam królewme sniezke torty są z
      bitej smietany pyszne
    • zwierz.alpuhary Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 22.02.06, 21:23
      ja polecam "Wiedeńską", ale to trochę daleko bo na Stegnach:)
    • burza_gradowa Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 22.02.06, 21:43
      Ja moze nie do konca na temat. Nie wiem czy mozna tam zamówic tort (zawsze
      mozna zapytac), ale ciasta są super. Nie dość, ze bardzo fantazyjne bywają to w
      dodatku po prostu bardzo dobre. To niepozorne miejsce znajduje się tuż przy
      zejściu na peron PKP, są tam takie budki.. jakies tam papierosy, jakies pierogi
      i taka ostatnia budka drewniana jest wlasnie z ciastami. Polecam takie orzechowe
      z toffi... mmm...;-)
      • wfe416n Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 22.02.06, 22:46

A gdzie dbałość o linię?
        • burza_gradowa Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 22.02.06, 22:56
          no cooo.. pomarzyc sobie nie moznaaaa? phi!
          A akurat dbałosc calkiem nieźle ma się.. wsuwam kilogramy marchewki i biegam na
          basenik ciągle... a Ty? ;)
          • wfe416n Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 23.02.06, 15:18
            burza_gradowa napisała:

> no cooo.. pomarzyc sobie nie moznaaaa? phi!
            > A akurat dbałosc calkiem nieźle ma się.. wsuwam kilogramy marchewki i biegam na
            > basenik ciągle... a Ty? ;)

Ciebie to znam i Ty zbytnio dbać nie musisz ( chudzielcu ), chodziło mi o inne Panie.
    • uasiczka Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 23.02.06, 08:38
      najlepszy to tylko mama robi;)))
      • ania.mor Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 23.02.06, 09:01
        tak, o ile umie...:-((
        • uasiczka Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 23.02.06, 11:16
          nawet jak nie umie ;))
          spoko, spoko - ja tez nie umiem - ale piekę i często nawet uda się zjeść ;)
    • alex_ja Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 23.02.06, 11:54
      W Brwinowie koło stacji bodajrze4 u Jarzyny. Wyroby pierwsza klaa no i można
      skomponowaC tort według własnych upodobań. A dla dzieci najlepszy jest z bitą
      śmietana i z owocami.
      • ggajda Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 24.02.06, 18:28
        Ja również polecam tę cukiernię. Sam kupuję torty najczęściej tam. Duża grupa
        moich znajomych, nawet z Piaseczna i spod Grójca, po spróbowaniu tortu bezowo-
        śmietanowego od Jarzyny kupuje swoje torty właśnie tam.

Dzieciaki uwielbiają zjadać ozdoby

A to drugie miejsce, gdzie torty są rówież znakomite, to cukiernia Batida (w
        dawnym Hotelu Europejskim) w Warszawie.
    • agaxx Re: Gdzie można kupić najlepszy tort urodzinowy? 23.02.06, 15:53
      ja każdego roku kupuję u Jeżaka - tort lodowo-bezowy... jestem zachwycona!
    • zwierz.alpuhary wydobyte z archiwalnych otchłani:-) 24.02.06, 19:50
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=132&w=8143866
    • sabana Polecam cukiernię "u jarzyny" w Brwinowie 06.03.06, 12:24
      pyszne torty, ciasta, klienci przyjezdżaja specjalnie z warszawy.
      robią torty ze zdjęciem jubilata/solenizanta, macepanowe, lodowe...pyyycha!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka