Dodaj do ulubionych

gdzie w Pruszkowie sklep z Pasmanterią?

06.04.06, 15:24
chodzi mi głównie o muliny i kanwy,poradźcie proszę
Obserwuj wątek
    • kaliaa Re: gdzie w Pruszkowie sklep z Pasmanterią? 06.04.06, 22:41
      najlepiej wsyposazony jest we wspomnianym zakatku czyli w drewnianych
      pawilonach na prusa, jeszcze niezle zaopatrzona pasmanteria jest w pwailonach
      na kopernika jest topierwsza drweniana budka od ulicy lipowej, jest jeszcze
      pasmanteria na ulicy kraszewskiego niedleko domu rzemiosla, ale po przeciwnej
      stronie, wchodzi sie tam po schodkach na gore.
      • ewa.c3 zakątek 07.04.06, 08:55
        Ten sklep pasmanteryjny w zakątku jest przeniesiony do w/wspomnianego Cornera.
        Stąd moja odpowiedź :)No i rzeczywiście w Blue City jest nieżle zatowarowany
        ten sklep. Kiedyś było sporo różności w Domach Tow. Centrum , ale tam nie byłam
        juz lata całe , więc nie wiem .
        • wfe416n Re: zakątek 07.04.06, 15:26
          ewa.c3 napisała:

> Ten sklep pasmanteryjny w zakątku jest przeniesiony do w/wspomnianego Cornera.
          > Stąd moja odpowiedź :)No i rzeczywiście w Blue City jest nieżle zatowarowany
          > ten sklep. Kiedyś było sporo różności w Domach Tow. Centrum , ale tam nie byłam
          > juz lata całe , więc nie wiem .

a to przepraszam, dawno nie szyłem i nie kupowałem nici.
    • burza_gradowa Re: gdzie w Pruszkowie sklep z Pasmanterią? 07.04.06, 06:43
      No może nie do konca to jest Pruszków, ale myślę, ze warto wspomnieć o takim
      małym sklepiku w Blue City. BYłam tam raz przypadkowo i choć nie interesuję się
      haftowaniem ani niczym podobnym to tam byłam gotowa zainteresować się :-) a
      jak ktoś robi sam biżuterię to też jest cała masa akcesoriów, bylam tam z mamą i
      miałyśmy problem z wyjściem ;-)
      O ile dobrze pamiętam to jest on zaraz obok jakiegos supermarketu tamtejszego..
      piotr i pawel, albert czy i inny tam.. zenek
        • karol7979 Re: gdzie w Pruszkowie sklep z Pasmanterią? 07.04.06, 11:41
          A pdobno to tak niedobrze, jak wszyscy jeżdża do hipermarketów na zakupy.
          Lokalny handel upada, podatki do kasy miasta nie trafiają, drogi się korkują, i.t.d.

alex_ja napisała:

> rzeczywiście ten w blue city jest bardzo dobrze wyposażony jest on na przeciwko
          > wejścia do Piotra i Pawła
          >
          > I zanm jescze w Wola Pparku na w galeri za kasami Auchana na parterze chyba alb
          > o
          > na piętrze nie pamiętam
          • alex_ja Re: gdzie w Pruszkowie sklep z Pasmanterią? 07.04.06, 20:17
            karol7979 napisał:

> A pdobno to tak niedobrze, jak wszyscy jeżdża do hipermarketów na zakupy.
            > Lokalny handel upada, podatki do kasy miasta nie trafiają, drogi się korkują, i
            > .t.d.

Ja tam nie jeżdzę na zakupy do supermarketu tylko do Kappahla po ciuchy
            większych rozmiarach
            • kaliaa Re: gdzie w Pruszkowie sklep z Pasmanterią? 07.04.06, 20:39
              a ja jezdze po wszystko w zasadzie i nie widze w tym nic zlego :P
              Niestety mnie czyli matce z dzieckiem w wozku moje miasto nie umozliwilo
              zrobienia jakichkolwiek zakupow. Sklepy sa male nie jak wjechac wozkiem, jak
              czasem jestem zmuszona robic zakupy z mala i zostawiam wozek przed sklepem i
              wbiegam do sklepu mowiac ze jestem z dzieckiem zeby mnie obsluzono poza
              kolejnoscia to najczesciej slysze odpo ze nie, ludzie stohjacy w kolejakach tez
              sa temu nieprzychylni, itd, takze oferta i podejscie super i hiper marketow
              jest w tej materii i nie tylko zretsza bezkonkurencyjne!ni
              ameliajulia.photosite.com/
          • zwierz.alpuhary Re: gdzie w Pruszkowie sklep z Pasmanterią? 07.04.06, 21:29
            > A pdobno to tak niedobrze, jak wszyscy jeżdża do hipermarketów na zakupy.
            > Lokalny handel upada, podatki do kasy miasta nie trafiają, drogi się korkują, i
            > .t.d.

nie wiem czy dobrze czy nie dobrze ale np. żywności typu chleb albo warzywa
            nigdy w supermarkecie nie kupię, bo nie chcę się otruć
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka