Dodaj do ulubionych

jest tu ktoś z Michałowic:)?

20.04.07, 12:54
poszukuje kogos z Michalowic, mam kilka pytan:)
Obserwuj wątek
    • lenka_style Re: jest tu ktoś z Michałowic:)? 22.04.07, 22:23
      ja jestem z Michałowic, w Pruszkowie mieszkam od dwóch lat dopiero, a w
      Michałkach mieszkałam całe życie praktycznie

w Michałowicach jest tylko hotel Admirał rzeczywiście
      kwater żadnych nie ma
      a możesz mi powiedzieć, po co Ci to? Bo to dość zaskakujące pytanie
      nie wiem, skąd jesteś, ale Michałowice to niewielkie osiedle, jest tam fajna
      szkoła (teraz się ponoć popsuła), troszkę wypasionych domów, trochę mniej tych
      mniej wypasionych, ogólnie takie typowe podwarszawskie osiedle, bardzo fajne i
      wygodne, ale po co tam szukać kwatery???
      a nie lepiej byłoby Ci sie zatrzymać w Pruszkowie (to 8 minut kolejką od
      Michałowic albo ok. 5 - 10 min. samochodem) albo w Warszawie (20 minut kolejką
      albo ok. 20 - 30 min. samochodem (duże korki)
      pozdrawiam serdecznie
        • renek01 Re: jest tu ktoś z Michałowic:)? 25.04.07, 09:58
          ja też poszukuje kwater w okolicy...
          wstępnie zdecydowałam się na Hotel na ul. Obrońców Pokoju 5 w Pruszkowie i
          szukam opinii o nim...
          ewentualnie coś innego taniego i dobrego w Pruszkowie albo w Michałowicach
          z góry dziękuje i pozdrawiam
          Re
          • lenka_style Re: jest tu ktoś z Michałowic:)? 25.04.07, 21:54
            aha, rozumiem, ale się michalki rozbudowują, szkolenie tam będzie, hm, hm!
            To ja bym Ci polecała jednak poszukać w Pruszkowie (to jest niedaleko, pisałam
            w poprzednim poście ile) albo np. w Ursusie, jeśli jesteś samochodem, a nie
            pociągiem, w michałkach jest jeden hotel, Admirał, hotel wygląda tak:
            stawik, "łuk Europy" (serio, taki łuk na cześć Unii Europejskiej), miłe
            otoczenie, pojęcia nie mam dla kogo jest ten hotelik, nie mam nic do niego, ale
            jest to jedyna opcja i myślę, że wolałbyś mieć więcej :-)
            życzę miłego szkolenia
            PS - szkolna jest to "centrum Michałowic" (to małe podmiejskie osiedle, jak
            pisałam, więc to nawet śmieszne pisać tam o centrum), z dojazdem na szkolenie
            nie będziesz mieć problemów, z dojściem też nie, nawet od kolejki wkd to jest
            ok. 10 - 15 min.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka