Dodaj do ulubionych

Połączony rozkład SKM i KM

02.04.08, 20:59
W związku z tym, że od jutra (tj. od 3 kwietnia) będzie można jeździć zarówno SKM jak i KM od Pruszkowa na karcie podmiejskiej (no i oczywiscie na biletach KM w SKMce) zamieszam moje wypociny - tj. połączony rozkład obu przewoźników. Zawiera informacje o kursowaniu wszystkich pociągów wraz z następującymi informacjiami:
- wskazanie przewoźnika (SKM pogrubioną czcionką)
- kursowaniu w określone dni tygodnia
- początku oraz końcu biegu pociągu (jeżeli informacja nie jest zawarta oznacza to: a) w przypadku SKM trase Pruszków - Sulejówek Miłosna [i na odwrót] b) w przypadku Km trase Grodzisk Maz. - Warszawa Wschodnia, jeżeli zmienia się jeden z tych elementów jest to zaznaczone)
- podwójnych składach SKM (zgodnie z informacją ZTM)

Rozkład obejmuje następujące stacje:
- Pruszków
- Piastów
- Warszawa Ursus
- Warszawa Włochy
- Warszawa Zachodnia (z rozróżnieniem godzin przyjazdu i odjazdu)
- Warszawa Ochota
- Warszawa Śródmieście
- Warszawa Powiśle
- Warszawa Stadion
- Warszawa Wschodnia

Cały rozkład zapisany jest w jednostronnicowych plikach PDF (osobnych dla kierunków Pruszków - Warszawa Wschodnia oraz Warszawa Wschodnia - Pruszków). Całość to ok 90kb.

Link do pliku: www.speedyshare.com/824131211.html

Nie odpowiadam za błędy jeżeli takowe sie tam znajdują. Jednak jeżeli ktoś takowy zauważy to proszę o poinformowanie mnie o tym!

UWAGA! Rozkład nie zawiera zmiany rozkładu jazdy SKM w dniach 1-15 kwietnia (pociąg o godzinie 16:20 odjeżdża po zmianach 5 min później ze stacji Sulejówek Miłosna i dociera do Pruszkowa o 3 min póżniej)
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka