Dodaj do ulubionych

Studniówka - ograniczenia.

04.12.06, 17:50
Czy w waszych liceach istnieją jakieś ograniczenia odnośnie studniówki?
U mnie na przykład partner może być najwyżej 3 lata starszy, do tej pory
udawało się to jakoś omijać, no ale mimo to takie ograniczenie istnieje. No i
najbardziej żenująca rzecz jakąkolwiek słyszałam, otóż, na studniówkę nie mogę
mieć partnera ze Szkoły Zawodowej...ręce opadają.
Istnieje coś takiego u Was?
Obserwuj wątek
    • obiektywna3 Re: Studniówka - ograniczenia. 08.12.06, 16:02
      Kto wymyślił te idiotyzmy?Czy osoba ze szkoły zawodowej to ktoś gorszy?moja
      córka ma chłopaka starszego o 4 lata czyli u Was na studniówkę musiałaby
      poszukać sobie kogoś nowego("chodzą" ze sobą 3 lata),przecież to
      absurd.Pierwszy raz słyszę o takich ograniczeniach.
      A może Ty żartujesz?
      • vinaya Re: Studniówka - ograniczenia. 08.12.06, 16:29
        No niestety, nie żartuję...Do tej pory udało się omijać ten próg wieku,
        wpisywało się na listę rocznik żeby faktycznie było maksymalnie te 3 lata, ale
        znając moją szkołę, nie zdziwiłabym się żeby jeszcze dowody przed wejściem
        zaczęli sprawdzać.
        Z Zawodówką niestety też prawda, nawet pisać się nic na ten temat nie chce, bo
        to żenujące.
        Tak myślałam, że tylko moja szkoła takie idiotyzmy wymyśla...
        • bw.com Re: Studniówka - ograniczenia. 14.12.06, 14:53
          Widać może chodzisz do szkoły, która się uważa za elitarną, a tak naprawdę to
          wszystko jest nowobogackie i snobistyczne... Tak mi się wydaje. Nadrzędną sprawą
          szkoły jest to, żeby dzieciom (na studniówkę to już dorosłym...) zapewnić
          bezpieczeństwo i na tym się nie oszczędza ani czasu ani pieniędzy. Wprowadzając
          takie zasady szkoła chce po prostu sobie ulżyć... Że w razie czego były zasady,
          Ty ich nie przestrzegasz, więc to Ty masz problem, a nie szkoła... Żenujące po
          prostu...
    • alienor_rose Re: Studniówka - ograniczenia. 12.12.06, 14:03
      Rzeczywiście ograniczenia tego typu są śmieszne...Szkoda,że człowieka ocenia
      sie tylko po tym jaką szkołę wybrał,a nie po tym co może wnieść w zabawę!Sama
      się nie wybieram,aczkolwiek liczę,że zabawa będzie dla was szampańska:)
    • nan88 Re: Studniówka - ograniczenia. 16.12.06, 19:51
      Jakiś obłęd! Kto wymyślił coś takiego i niby czemu to ma służyć?? Wyrazy
      współczucia. U mnie nie ma żadnych tego typu ograniczeń. Miało być tylko takie,
      że poloneza nie można tańczyć z osobą towarzyszącą spoza szkoły, czemu byłam
      przeciwna, ale walczyłam dzielnie i postawiłam na swoim :) Dyrekcja Twojej
      szkoły ma jakieś dziwne zasady. A ja tak narzekałam na moje liceum... Bo tez
      wymyślaja dziwne rzeczy,np w dniu próbnych matur miały być lekcje (ostatecznie
      były tylko ostatniego dnia), w wigilię klasową mam najpierw 4 lekcje (absurd!),
      a na 5-dniowej wycieczce klasowej codziennie miałam lekcje i miałam 3
      sprawdziany (na żadną wycieczke już więcej nie pojechałam). Dodam, że moja
      szkoła uważa się za elitarną (noi i rzeczywiście, zajmuje 2 miejsce w moim
      mieście). Ale takie szkoły maja nienormalne zasady.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka