Dodaj do ulubionych

Jak dorobić troszkę w domu z dzieckiem

30.11.12, 20:45
Można dorobić troszkę opiekując się dzieckiem w domu. Jestem na to przykładem bo mam 2 córeczki. Większa ma 4 i pół roku a mniejsza tylko 8 miesięcy !
Pracuję kiedy chcę i ile chcę bo to zależy ode mnie :) Pracuję kiedy rozmawiam z koleżanką gdy jesteśmy z dziećmi na placu zabaw, gdy wpadnie do mnie koleżanka na kawę, gdy spotykam się ze znajomymi i rodziną :) Nic mnie to nie kosztuje :) Dzięki tej pracy dowiedziałam się wiele nowych rzeczy! Na początku trzeba odrobinę samozaparcia i cierpliwości i dlatego nie każdy się do niej nadaje. nataliasiniarska@o2.pl
Obserwuj wątek
    • jorkett Re: Jak dorobić troszkę w domu z dzieckiem 15.10.13, 20:21
      Chcesz zarobić? inwestujesz 18zł, odbierasz co miesiac nawet 4tys zł!

Załóż darmowe konto na www.moneygift.eu/?usr=jorket

Podczas rejestracji otrzymasz link, dzięki któremu będziesz mógł
      zaprosić inne osoby do naszego systemu poleceń. Każda nowa osoba
      to dla Ciebie dodatkowe dochody. Wszystko jest w 100% legalne i
      bardzo proste: im więcej znajomych zaprosisz, tym więcej zarobisz.

Zarejestruj konto klikając w menu przycisk rejestracja www.moneygift.eu/?usr=jorket
      • mojaradocha Re: Jak dorobić troszkę w domu z dzieckiem 17.07.15, 11:29
        czy to pewne? czy to jakis fake? ja dorabiam w inny sposób, sprzedaje ubranka po swoim dziecku i w sumie siostry dzieciach na www.dzieciociuszek.pl
        bez problemu poszły mi spioszki i inne rzeczy, nawet spacerowka. kupuje sobie za grosze od innych mam, a tym bardziej teraz. Na placu zabaw to siedze z ich aplikacją i wertuję wciąż nowe :)
        to jest sprawdzony sposób, dzieki temu dorabiam sobie i po taniosci kupuje kolejne ubranka, bo syn jest mistrzem wycierania kolan z prędkością swiatla :P
          • monika.oriflame Re: Jak dorobić troszkę w domu z dzieckiem 06.03.16, 18:21
            Dodatkowa praca idealne dla uczących się,dla mam z dziecmi i nie tylko.Zostając konsultantką Oriflame masz możliwośc zakupu naturalnych,szwedzkich kosmetyków ze zniżką dla siebie.
            Kupuj ze znizką dla siebie i rodziny lub ZARABIAJ na sprzedazy tych kosmetyków!!!
            Pamiętaj nic nie tracisz.Jedyne co inwestujesz to swój czas,więc jeśli ukończyłaś/eś 16 lat i szukasz dodatkowych pieniędzy z łatwej i przyjemnej pracy zadzwoń!!
            Ja służę pomocą i wsparciem.
            Monika
            kontakt 537408126

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka