Dodaj do ulubionych

Co zrobić z 7-letnią córeczką?

10.03.15, 14:48
Witajcie, od niedawna mam dylemat. Pracuję o bardzo różnych godzinach, sama do końca nie wiem, jak mój grafik będzie wyglądał za tydzień, miesiąc... podobnie z mężem. Mieszkam w Warszawie. Zastanawiałam się nad tym czy sale zabaw dla dzieci, tak, aby zostawić je na przykład na kilka godzin to dobry pomysł? Jakie są wady i zalety? Czy ktoś korzystał na przykład z takiej opcji?

Na oku mam centrum zabaw Marywilska 44 Figlarium. figlarium.pl/, to miejsce najbliżej mnie, ale zanim tam pójdę, chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś korzysta z takich rozwiązań?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • karolina_mgrzelka12 Re: Co zrobić z 7-letnią córeczką? 03.07.16, 19:21
      Z reguły sale zabaw wymagają obecności opiekuna prawnego. No chyba, że niania w godzinach, które Ci akurat wypadły :) Cena pewnie będzie podobna w porównaniu do takiej sali zabaw :)
    • ilsole123 Re: Co zrobić z 7-letnią córeczką? 21.09.16, 23:53
      Ja do 7 letniego synka mam nianię, odbiera go ze szkoły, idą na spacer, lekcji przypilnuje, obiad odgrzeje, itp. Wychowuję synka sama, nie dałabym rady bez drugiej osoby. Koszty nie sa jakieś porażające, a dziecko ma opiekę i towarzystwo które lubi.
    • mozambique Re: Co zrobić z 7-letnią córeczką? 18.10.16, 14:01
      w placach zabaw mozan soebi zamówic indywidulaną opieke do dziecka na dany termin , w kinderplanecie to kosztuej 20 zł/h
    • cebulinka234 Re: Co zrobić z 7-letnią córeczką? 23.10.16, 12:31
      Myślę, że nie jest to do końca dobry pomysł, zostawić dziecko w takim miejscu na taki duży okres czasu.
      • anna.wanda Re: Co zrobić z 7-letnią córeczką? 18.11.16, 13:12
        zgodzę się z cebulinka234, niania na parę godzin byłabym lepszym rozwiązaniem - oczywiście sprawdzona!
    • alibabapl Re: Co zrobić z 7-letnią córeczką? 28.10.16, 12:21
      Ja niestety musiałam zostawiać młodego samego , taki los samotnej matki . Zaczeło się kiedy młody był chory a trzeba było zakupic cokolwiek do szamania - jak mieszka się samemu w obcym mieście nie jest łatwo. Jedyną gwarancją że młody nie odwali numeru typu palenie świeczek pod łóżkiem było pozostawienie go przed telewizorem wraz z kompletem przekąsek... Dawniej dzieci zostawały same w domach i nikt z tego powodu nie robił afery - sama dobrze to pamiętam i oczywiście równie dobrze wspominam. Musisz uczulić ją na niektóre sprawy jak otwieranie drzwi pod Twoją nieobecność , czy odgrzewanie posiłków - po troszku zostawiaj ją samą , przyzwyczai się a do tego będzie bardziej samodzielna.
    • oklamoradora1 Re: Co zrobić z 7-letnią córeczką? 31.10.16, 09:36
      Już dawno nie widziałam równie głupiego pomysłu, by małe dziecko prowadzić do sali zabaw i zostawiać tam samo na kilka godzin.... Skoro grafik Twój i męża jest tak niestabilny to poszukaj jakiejś studentki na godziny. Podnieś stawkę ze względu na to, że nie mozesz jej zaproponować stałej pracy i nigdy nie wiesz, kiedy bedziesz jej potrzebować. Moja znajoma tak robiła i bardzo sobie chwaliła takie rozwiązanie.
    • tibvopo Re: Co zrobić z 7-letnią córeczką? 28.11.16, 22:03
      Ale chcesz zostawić tam małą samą?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka