Dodaj do ulubionych

dajcie pomysł na pracę w domu dla mamy!!!

16.05.07, 14:57
Jestem mamą bliźniaczek i w chwili obecnej jestem z nimi w domu. Zastanawiam
się jaką pracę w chwili obecnej mogłabym podjąć żeby dorobić do domowego
budżetu. Oczywiście mam na myśli jakąś pracę w domu, może być przy komputerze.
Podsuńcie mi jakiś pomysł.
Obserwuj wątek
    • r0sie dla mam ze zdolnosciami manualnymi 23.05.07, 02:03
      wkrotce otwieram e-galerie z rekodzielem dla dzieci
      wstawiac swoje prace do sprzedazy beda mogly wszystkie osoby, ktore robia
      recznie rozne-rozniaste przedmioty dla maluchow

trzeba tylko napisac do mnie i przeslac fotki tego co sie robi
      po otwarciu galerii bedzie do tego przeznaczony specjalny formularz

warto sprobowac, wystawiac moga osoby prywatne, wiecej szczegolow na priv
      prosze pisac na miniart@miniart.pl

zapraszam szczegolnie mamy z wyczuciem tematu ;)
    • tess104 Re: dajcie pomysł na pracę w domu dla mamy!!! 11.05.14, 15:15
      Praca od zaraz! Dla Mam siedzacych ze swoimi Pociechami w domu z MARIZA..Wygodna on line przy komputerze polecasz kosmetyki Naszej Firmy.Wpisowe 0 zl nie musisz kupowac pakietu startowego ani latac z katalogiem.Na zawsze 30% UPUSTU na kosmetyki,Zajmowac sie bedziesz rozbudowa sieci .pozysykiwac klientow i wspolpracownikow.Mozesz sie rozwijac mamy szkolenia webcasty z marketingu i makijazu.Zarobisz tyle na ile pozwoli Ci zaangazowanie w pracy.Mile widziane osoby ze smykalka do marketingu ale niekoniecznie bo jest mozliwosc Przeszkolenia.Niczym nie ryzykujesz jak sie nie spodoba mozesz zrezygnowac w kazdej chwili.Pierwszy krok REJESTRACJA w MARIZA strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=022945
    • giveatry Re: dajcie pomysł na pracę w domu dla mamy!!! 13.08.14, 19:36
      Na pewno pracując w domu nie zarobisz normalnej pensji - no, chyba że jesteś specjalistą w jakiejś pożądanej dziedzinie, np. jesteś informatykiem. Jeśli natomiast nie masz takich kwalifikacji, możesz spróbować między innymi na Centrum Reklamy - oglądasz reklamy i za to dostajesz pieniądze. Zawsze to kilka groszy więcej w portfelu :)

centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=admin
    • santaedyta Re: dajcie pomysł na pracę w domu dla mamy!!! 09.11.14, 17:04
      17 pomysłów na zarabianie w domu znajdziesz tutaj jakstacsiebogatym.pl/?p=226 w zależności od umiejętności i czasu jaki możesz poświęcić na pracę zarobisz od kilkunastu do kilkuset złotych. Np pisanie artykułów, robienie zdjęć na stocki, prowadzenie bloga, napisanie poradnika, programy partnerskie- polecanie książek, banków, lokat, inwestycji. Omijaj ankiety, klikanie w reklamy, piramidy finansowe i wszelkiej maści "cudownych i szybkich zarobków".
    • toysto Re: dajcie pomysł na pracę w domu dla mamy!!! 11.12.14, 20:46
      Ja zaczęłam prowadzić w tym roku sklep z zabawkami. Akurat przed świętami to dobry temat,
      chodź już raczej nie zdążysz. Mimo to polecam tą formę.

Sklep zrobiłam na platformie shoplo.pl - można się zintegrować z hurtowniami więc nie musisz mieć
      całego towaru w domu. Dostępne są też jakieś podstawowe szablony za free.

Oczywiście zarekomenduje od razu swój sklep jako, że zbliżają się święta i może coś wam się przyda dla swoich pociech :) www.toysto.pl
    • detor Re: dajcie pomysł na pracę w domu dla mamy!!! 29.12.14, 16:25
      Ofert w necie bez liku, ale tych wartościowych to jak na lekarstwo. Mam zapakowane 7 stron ofert - dorabiania i zarabiania. Ale tu dla mam polecę taką która faktycznie da zarobić i można ja będzie wykonywać w dowolnym czasie i w dowolny sposób. - www.lamininazdrowie.pl.tl Oczywiście też odpowiem na wszelkie pytania. Pomogę też skutecznie na starcie. Tu o tyle dobra praca że możemy sobie wypracować dochód pasywny. A to już ma swoją wartość. Można też i do mnie dzwonić, odpowiem uczciwie na każde pytanie - 609 583 837 Pozdrawiam Janusz
    • krainalodu_net Re: dajcie pomysł na pracę w domu dla mamy!!! 29.12.14, 20:06
      Jesteś mamą? Chcesz zostać z dzieckiem w domu ale musisz zarabiać?
      ------------------------------------------------------------------------------------
      Chciałabym zaproponować biznes dla Mam.
      To jest na prawdę możliwe, żeby pracować w domu. Sama jestem mamą dwóch wspaniałych córek i po wielu latach pracy w korporacji powiedziałam "DOŚĆ!" teraz jestem mamą pracującą w domu. Jest to idealne rozwiązanie ambitnych mam, które chcą się rozwijać, muszą pracować i zarabiać, a równocześnie nie chcą opuszczać domu i jak najwięcej czasu poświęcać dzieciom!
      ---------------------------------------------------------------------------------------
      • megan353 Re: dajcie pomysł na pracę w domu dla mamy!!! 27.01.15, 18:31
        2.Prosta i sprawdzona praca dla każdego, w której poświęcasz 1-2h/dziennie, Oferujemy szkolenia, w których uczymy krok po kroku naszych metod działania. Zacznij z nami zarabiać wysokie prowizje i wypracuj swoją własną stałą pensję. PROGRAM WART POLECENIA

Obejrzyj film:

www.youtube.com/watch?v=hIJei8ge7mQ

więcej informacji uzyskasz wypełniając ankietę poniżej i potwierdź przyciskiem "PRZEŚLIJ": bit.ly/ankieta1mp
        • kabeee90 Re: dajcie pomysł na pracę w domu dla mamy!!! 27.04.15, 17:39
          Bezpłatne Szkolenie z Copywritingu

Darek P. pseudonim Copymajster zdradzi najskrytsze techniki zwiększania sprzedaży słowami!

Zobacz jak budzić w klientach pierwotne emocje i pragnienie zakupu!

Bezpłatne szkolenie on-line z tajnej kwatery Dariusza P. na żywo 27 kwietnia godzina 20:00
          www.facebook.com/events/4355...22934/?fref=ts

Zapisz się tutaj >> bit.ly/1GFtytU
    • programtvv Re: dajcie pomysł na pracę w domu dla mamy!!! 02.08.16, 13:23
      =================================
      CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE TELEWIZYJNYM?
      Napisz do nas - pomożemy.
      Redakcja nowo powstającego programu telewizyjnego szuka dziewczyn i kobiet, które chciałyby zmienić swoje życie na lepsze.
      Napisz do nas jaki masz problem, a my postaramy się do Ciebie przyjechać (max. 100km od Warszawy) i pomóc zmienić Twoje życie i wygląd.
      Napisz na adres:
      kasting@waniliamedia.pl
    • iwon88 Re: dajcie pomysł na pracę w domu dla mamy!!! 16.02.17, 14:58
      Witam Cię

Proszę potraktuj to poważnie. Nie popełniaj moich błędów. Byłam w dwóch mlmach zanim tu trafiłam. Narobiłam się i zarobiłam parę stów za parę miesięcy. Nareszcie znalazłam to czego szukałam. Tu nikt minie nie oszukuje, wiem ile zarobię. Nie musze wciskać ludziom kitu i tracić znajomych. Kiedy chcę pracuję. Wypisałam kilka argumentów, które do mnie przemawiają :
      • Międzynarodowa firma działająca w 160 krajach w każdym możesz robić to samo. Duża firma daje ci bezpieczeństwa i gwarancję wypłat.
      • Nie musisz zakładać dzielności gospodarczej,
      • Nie musisz sprzedawać produktów.
      • Pracujesz kiedy chcesz,
      • Nigdy nie tracisz wypracowanych przywilejów, twoje przywileje i struktura zarobków są dziedziczne. Biznes FOREVER
      • Szeroka gama produktów; kosmetologia, dietetyka, fitness, siłownia, higiena osobista.
      • Niskie koszty zakupów przez partnerów rabat od 35%.
      • Możliwość sprzedaży detalicznej z marżą dla partnerów od 35%.
      • Każdy nowy klient otrzymuje 15% rabatu i zostaje klientem na zawsze.
      • Od każdego zakupu naszych klientów otrzymujemy minimum 20% prowizji.
      • Przejrzysty i prosty system wypłat prowizji.
      • Premie grupowe, dodatkowe premie na zakup samochodu, wycieczki na koszt firmy.
      • Brak jakichkolwiek opłat rejestracyjnych.
      • Najwyższej jakości produkty, ze wszelkimi unijnymi certyfikatami sprzedaży.
      • Największy na świecie producent Aloesu. 85% światowej produkcji.
      • Powszechnie znane właściwości regeneracyjne aloesu vera, poparte dowodami naukowymi.
      • Nie ma takiego MLMa w którym zarabia tak dużo publicznie znanych osób Oktawia Nowacka - manager w FLP, Piotr Wyszomirski , Kamila Saganowska manager FLP, Adam Małysz, Rafał Niżnik - manager FLP, Paweł Zagumny - manager FLP, Andrzej Supron, Krzysztof Hołowczyc, Rafał Sonik Daniel Iwanek – czterokrotny mistrz świata w karate, Monika Turemka - zawodniczka kick-boxingu, Katarzyna Jurkowska-Kowalska - gimnastyczka, dwukrotna mistrzyni Polski w wieloboju z 2015 i 2016, Sylwia Jaśkowiec - biegaczka narciarska, zawodniczka klubu LKS, brązowa medalistka mistrzostw Świata, Konrad Niedźwiedzki - panczenista, olimpijczyk, wielokrotny mistrz Polski. Brązowy medalista mistrzostw świata na dystansach w 2013
      • WOLNOŚĆ, pracujesz z kim chcesz, jak chcesz, gdzie chcesz, kiedy chcesz! Zarabiasz ile chcesz!
      • Uczysz się zdrowego stylu życia
      • Obejrzyj film www.youtube.com/watch?v=nlbMjSXQrDw

Jak widzisz nigdy nie jest zapóźno na zmiany, Bogusia miała czterdziestkę na karku jak weszła do Forever. Proszę napisz do mnie co o tym sadzisz. My ten biznes prowadzimy razem z mężem. Jak ktoś podchodzi do tego poważnie to satysfakcja w postaci solidnego wynagrodzenia jest gwarantowana. Poza tym jestem cały czas z rodziną. Napisz iwona@odmladzam.pl
    • joannaszczepaniec4 Re: dajcie pomysł na pracę w domu dla mamy!!! 07.11.17, 13:43
      Czesc,
      Ciekawa jestem czy cos wybralas? Jezeli Nie to moze bedziesz zainteresowana wspolpraca ze mna?

Kilka miesięcy temu zaczęłam swój biznes i z każdym dniem przekonuje sie że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Nareszcie mogę pogodzić biznes z wychowaniem dzieci. Robię to co lubię , mam niesamowitą szansę rozwoju osobistego i zarobienia pieniędzy a poza tym poznania ludzi, którzy dzielą ze mną tę pasję Jeśli chcecie rozwinąć biznes ze mną. Zapraszam do kontaktu mail : j.szczepaniec@btinternet.com

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka